Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość
Sil , w Gyn zastosowali u Ciebie gówniana stymulację . Teraz widać jaki miałaś potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek najważniejsza jest nasza głowa. Mi lekarz raczej nie chciał scratchingu robić, bo powiedział że nie ma udowodnionej skuteczności, ani pewności że nie robi więcej złego niż dobrego. A ja mu powiedziałam, że przy crio cały czas stresowałam się tym, że nie zrobiłam. I że nie chcę mieć teraz takich myśli. I powiedział, że to bym ja czuła się komfortowo jest najważniejsze i zabieg zrobił :) Jakby oni tu podawali atosiban też pewnie bym wzięła, ale powiedział mi że papaweryna ma takie samo działanie i oni ją stosują od lat. Dziś widziałam jak dziewczynie podawali przed crio, w tyłeczek dostała :D I ma na pewno silniejsze działanie niż nospa (https://pl.wikipedia.org/wiki/Papaweryna). Korzystaj kochana z tego co tylko możesz i na co cię stać. Ja wychodzę z założenia, że najistotniejsze, byśmy nie miały same do siebie żalu, że czegoś nie zrobiłyśmy. Bo same robimy sobie najwięcej krzywdy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine , malami trzymam kciuki :)& Sil super wynik aby jak najwięcej było dojzalych ; ) oni zapladniaja wszystkie czy tylko 6? Kasiurek czyli będziesz betowac zaraz po mnie :) Ja mam crio jutro na 11.15 i godzinę wcześniej mam przyjechać na introlipid. .nie wiem czemu tylko godzinę jak on leci 2h..:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania od 3 próby i u kobiet pow 35 rż zapładnia się wszystko. Ja spełniam pierwszy punkt więc wszystko co dojrzałe pójdzie do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ania intrAlipid :-) Nie martw sie intralipidem,ja mialam transfer w trakcie jak mi lecial intralipid.Bylam na 8:00,zlecial chyba z 1,5h i wolali mnie na teansfer :-) po teansferze poszlam lezec z powrotem i lezalam okolo 1h. powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu intralipid podadza tobie przed godzine i bedzie lecial po transferze, wiec sobie polezysz jeszcze na spokojnie :) <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam moje kochane :-) Mala mi trzymam kciuki za piekny podzial oby teraz wszystko szlo po twojej mysli. Sil piekny wynik mocno trzymam za ciebie kciuki. Sunshine za ciebie tez :-) Aniu powodzenia jutro. Po pracy relaksujaca kapiel i do boju jutro. Anetko od pewnego momentu zaden lekarz ci nie powie w cm ile dziecko ma tylko wage. Bo pozniej jest coraz ciezej dziecko mierzyc. Ewela trzymaj sie kochana jak najdluzej. Teraz spokojnie odpoczywaj bo pozniej bedzie trudno o wyspanie sie :-) Vicky co tam u was slychac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny tu Ala...7dpt bladtocyst 6 dniowych beta 0.1......powtórzę jeszcze w sobotę ale czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala :( powtórz ale przy blastkach w 7-8 dniu już powinno coś być wiadomo. Na mojej karcie ze szpitala jest info ze bete robi się 14 dni od punkcji czyli przy 6 dniowych zarodkach to 8 dpt Sunshine jak tam? Małami dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki to pocieszylyscie mnie ;)..już zamówiłam sobie w Czechach utrogetstan :) jeszcze trochę i do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ania a zamawialas on-line? Czy dzwonilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja pisalam do apteki i zamawialam, a potem jechalam do leki...:) I juz czekaly na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tule mocno :-* powinno już wyjść przy blastkach. U mnie w 6 dpt było wiadomo. Sil świetny wynik :-) Będą mieli z czego wybierać :-) Sunshine a jak u Ciebie? Dziś słyszałam matkę jak wolała Shakira hehehe. Szkoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi imionami dla dzieci to szkoda gadać. Znajoma dała swojemu synkowi Bazyliszek hehe. Przecież to krzywda dla dziecka a w piaskownicy inne dzieci będą się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala przykro mi:( masz jakieś mrozaczki? Sól jak się czujesz? Mabo co u Was?;) powiedz mi ty też bralas ten intrAlipid?a Ty Peonia? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję kochane. Powtórzę w sobotę choć @ się rozkręca.Nie wiem co dalej.To były ostatnie z 6 zarodków. Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a Ty masz już wybrane imiona? :-) Ania ja brałam Intralipid dZień przed transferem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie ma lekko, mam dość mocno obolałe podbrzusze i problem ze znalezieniem sobie wygodnej pozycji. No i bolesne oddawanie moczu. Ale po poprzednim długim protokole i sporej ilości komórek też tak było. Więc nie panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy brac lepiej ten intralipid dzien przed crio czy w dniu crio? <> Ania - Peonia nie brala intralipdu... <> Sil tez mialam takie objawy, bol brzucha, bolesci przy wstawaniu i siadaniu i kladzeniu sie, przy oddawaniu moczu, problem z oddechem, bol zeber itp... ja ciezko przeszlam bo mialam hiperke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Ala :( Ja juz po ale jeszce w Krakowie pod apteką. Dlugo tu trzymają po punkcji i jeszce robia usg przez brzuch żeby miec pewność że wszystkie ok. Nakłuli 5 pęcherzyków i pobrali 4 komórki, w tym jedna byla w tych popluczynach - dobrze, ze Dr powiedzialam o tych moich dziwnych ilosciach komorek. Teraz dojrzewaja, jak sie Dr wyrazil, i jutro do 15 mają dzwonic, czy się cos zaplodnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dostałam progesteron w żelu Crinone i dodatkowo zastrzyku Prolutex, ze względu na tą moją ciążę biochemiczną - nie wiem jaki to ma związek... wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine trzymam kciuki za twoje komóreczki by były piękne i wytrwałe. Małami? Olusia mnie na szczęście nie męczą ani zebra ani oddech. Tylko po jedzeniu czegokolwiek robi mi się niedobrze... nawet tabletki przeciwbólowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala , tak mi przykro ale jeśli@ się rozkręca to chyba faktycznie nic z tego. . Sil, Sunshine dobrze że punkcje już za wami , zawsze to już trochę bliżej do celu -oby maleństwa pięknie się teraz dzieliły i stres z oczekiwaniem na info szybko został wygaszony.Trzymam kciuki☺ Aniu ,wiem co teraz przechodzisz niestety żadne podejście po porażce nie jest łatwe -szkoda że tym razem się nie spotkamy .Ja Peoniu mam podgląd endo w 12dpt we wtorek i może dowiem się kiedy crio (mam zamrożone w 3 dpt 6 i 8- niestety nie mogłam mieć świeżego transferu gdyż miałam bardzo długą stymulację z dużymi dawkami leków) może teraz się uda to będzie 10 transfer , mam za sobą szczepienia imuno może to coś da... Kasiurek mnie ostatnio autosiban leciał ok 3 h +30 min przed transferem teraz też go biorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najważniejsze że jest w nas nadzieja i wiara w sukces. Każdej z nas życzę aby to był już ten czas , czas na spełnienie marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zaczęłam 6tc boli mnie podbrzusze wieczorami, czy to jest normalne? Wcześniej nie czułam nic. Martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, podziwiam za wytrwałość, mam nadzieje, ze ten 10 raz juz bedzie ten szczęśliwy. Nie brałam intralipidu, bo w niego nie wierze. Brałam ah, a pózniej żałowałam, bo rożne sa opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Ala :( 3maj się , przykro mi - a która to była Twoja procedura? Sunshine super, ze udały się te 4- oby wszystkie się zaplodnily i ładnie dzieliły, Sil Ty masz do koloru do wyboru :) więc na pewno będziesz miała dużo pięknych zarodków. Malami ile w końcu było u Ciebie, bo nie znalazłam posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×