Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemcy uczą uchodzcow podrywać miejscowe dziewczyny

Polecane posty

Nadaremno wzywasz hmmm musisz mieć powód. W czym Ci zawiniły? W tym, że są dla Ciebie niedostępne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tak :) z przedstawicielek innych kultur to tylko azjatki mongoloidalne mnie kręcą :) ale to tak w formie próby na pewno bym się nie związał z taka. Natomiast murzynki cyganki itp budzą we mnie odrazę. A dostęp swego czasu gdybym chciał to bym miał Bo byłem w UK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gia przecież Ty sama pogardliwie mówisz o imigrantach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mówić o kimś że budzi odrazę to straszne, ale ratujesz się tym, że nie skreślasz Azjatek, czyli nie jesteś takim do końca sparszywiałym rasistą :D Poza tym Azjatki się nie golą, to dodatkowo dowodzi, że jesteś tolerancyjny :) Wniosek? Możesz pisywać tu dalej, raczej Cię nie zjedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś rasistka bo drwisz z uchodzcow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drwię bo mówię, że trzeba rysować im komiksy, żeby zrozumieli? Wyolbrzymiasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byś umiesciła w takim komiksie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy bardzo szczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz gia fajnie mi się gada z Tobą :) powiem prosto z mostu :) zostań moja przyjaciółka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zostanę Twoją przyjaciółką. Będziemy się przyjaźnić i sobie opowiadać nasze sekrety. A poczty nie będziemy wrzucać do spamu z automatu, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda :) przejdziemy na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie przejdziemy na priv, bo to tak jak z tym klopem w Polskim Busie. Chłopak wszedł do kibla i zamknął za sobą drzwi, a po chwili baba, która wyglądała na taką, co ma w koszu gęsi pyta: wolne? Nie, no kurfa, drzwi do Narnii, poszedł i zniknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdzmy do mego swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sprawdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to chodź na priv, bo uznają Cię za trola, który ma za zadanie uniemożliwić pisanie o uchodźcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podaj maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Giaa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdrażany w życie plan Calergi. Żydzi robią wszystko, żeby nie starczyło Niemek dla Niemców. Oni dążą do tego, żeby arab tylko leżał, ruchał i płodził, a Niemiec zapierdalał coraz więcej, za coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teorie spiskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 - Krowa mówi do krowy: "wiesz, podobno nas hodują na mięso". Druga na to: "weź przestań, to tylko spiskowe teorie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest plan niemcow zeby zintegrowac imigrantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ta troska o niemieckie kobiety? Niech dzwonią pod najn łan łan, może odbierze ktoś, kto nie będzie im wciskał pościeli z Lama Gold. Ja zawsze wysłuchuję oferty do końca. Ulotki też zabieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 - socjalistów na sznurku żydów. gia - to nie jest troska o niemieckie kobiety, tylko prawda jest taka, że jest wdrażany aktywny plan zmierzający do rozwodnienia i zniszczenia narodów Europy. Oraz obniżenie ilorazu inteligencji Europejczyków, poprzez mieszanie ras tak, aby Europa stała się rezerwuarem taniej siły roboczej dla żydów i jankesów. Z resztą tylko żydów, bo jankesi też mają być urobieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie no spoko, żart. Po prostu pomyślałam, że to niemożliwe, żeby ktokolwiek miał ochotę z taką powagą roztrząsać tego typu kwestie na kobiecym forum- dział erotyczny i stąd moje gg bagatelizowanie tematu. Pzdr i dobranocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej natura a nie żaden plan. To naturalne ze przybysze szukają kontaktu z miejscowymi kobietami. Wkońcu to oni wyszli z taka inicjatywa żeby nawiązać kontakt z dziewczynami. Oczywiście będzie większa konkurencja o kobiety ale z punktu widzenia integracji będzie to bardzo dobre dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 - ameryka z mossadem rozwaliła syrię i spowodowała napływ mężczyzn do Europy. Z Libii i Tunezji płyną do Europy murzyni z głębi Afryki (kenii, czadu, zimbabwe itd). Wiesz jaki to jest dystans, żeby przebyć dystans ze środka Afryki, na północ Afryki, do tunisy np? Mniej więcej tyle co z Polski (i to granicy z Białorusią) do Hiszpanii, Portugalii. I niech mi ktoś powie, że na taką eskapadę może sobie pozwolić "biedny imigrant", który przymiera głodem. Ci nachodźcy (co uczciwsi) mówią wprost, że do podróży do Europy skłonili ich propagandyści, którzy im wpoili, że tu czeka na nich dom z ogródkiem i dożywotnia pensja za leżenie... A co do "kojarzenia się z miejscowymi kobietami", każdy powinien parzyć się tylko ze swoją rasą i tubylcy zawsze mają pierwszeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×