Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość gość
cześć. Ja zrealizowałam bez problemu, dostałam 3 opakowania swojego leku. Ale dzwoniłam kilka razy do dimedic, bo miałam wątpliwości przed skorzystaniem. Bałam się po prostu. Pani przez telefon wszsystko mi wyjaśniła, powiedziała też, zę gdyby były jakiekolwiek problemy to trzeba od razu do niej pisać lub dzwonić i ona pomoże w tej kwestii. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Whyy
Ja zamawiałam sama receptę i bez problemu zrealizowalam ja w miejscowej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także skorzystałam z usług przychodni. Wszsytsko w porządku, rzetelna i fachowa obsługa. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
recepta zamowiona i zrealizowana w Melisie w Radomiu. Wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam ze strony , jestem zadowolona. Recepta zrealizowana bezproblemowo w aptece na Wilanowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimedic korzystałam. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, bo chodzi o leki. Ale w sumie miłe zaskoczenie, cały czas kontakt z pracownikami. Szybka dostawa i wygodnie. Pozdrawiam Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dimedic ja skorzystałam. Przedłużyłam receptę na tabletki. Biorę już od 3 lat i dobrze się czuję. Robię też badania kontrolne. I myślę, że fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest cena tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też skorzystałam z dimedic, za pierwszym razem zamówiłam sama recepte i wykupiłam dla siebe w aptece. Także najelpiej wybrać aptekę z najniższymi cenami i tam isc wykupic recepę. Proste. A teraz zamówiłam z realizacją przez nich, firma wykupila recepte w moim iminiu i dostarczyli paczuszkę! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
recepta papierowa normalna doszła w liście poleconym. Podpis lekarza i wszystko jak na normalnej recepcie. Czas zaoszczezony i fajnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zrealizowałam receptę, ktorą dostalam od dimedic. Super usługa jak ktoś bierze te same tabeltki od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamówiłam receptę w dimedic. Wykupiłam w aptece tabletki na trzy miesiące. Myśle, że cena bardzo dobra, ja za prywatną wizytę zawsze 150 zl dawałam, tutaj jedna trzecia. Osobiscei polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystalam też z dimedic. Recepta przyszła pocztą, 3 dni i sprawa załatwiona. Fajne rozwiązanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystalam, recepta wykupiona już. Wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pewne obiekcje czy leki sa na pewno oryginalne i czy zadziałają i nie okaże sie ze zajde w ciąże. Bije sie z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915  915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorolo
ŚCIEMA I OSZUSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, takie przychodnie działają w Europie od dawna.... Ja od kilku lat korzystam w Anglii z takiej uslugi, przedłużam receptę, zamawiam i nigdy nie bylo problemu. Wg mnie super, ze takie rozwiąanie dziala też na terenie Polski. i oczywiście po pierwsze odpowiedzialność, po drugie swiadomość w korzystaniu z takiego miejsca. Poza tym zamawia sie recepte i idzie z nia do apteki, ewentualnie recepte i jej realizacje, wtedy po wystawieniu recepty to pielegniarka jedzie do apteki i realizuje recepte w naszym imieniu. Więc tutaj nie ma wielkiej filozofii, kwestia swiadomosci czy wiemy jak to działa....pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok. Sprawnie. Leki oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez korzystalam z konsultacji i wszystko ok. Recepta z dimedic przyszła i wykupialam bez problemu w swojej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam receptę przez dimedic. Szybka dostawa, a w aptece wykupiłam swoje tabletki. Ok wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z przychodni dimedic, oczywiście obawy mialam na początku na jakiej to zasadzie i czy działa legalnie. Ale wszystko było bez problemu. Nie ma sie czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalam z dimedic, zamówiłam receptę. Zrealizowałam bez problemu w aptece. Fajnie, że taki serwis działa w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam receptę na swoje tabletki antykoncepcyjne, biorę już od kilkunastu miesięcy, dobrze się czuje i fajnie, że teraz nie muszę już siedzieć w poczekalni, tylko po to, żęby odebrać receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedzialam się o tej przychodni od znajomej. Skorzystałam i wszystko ok. Recepta przyszła do mnie pocztą i już wykupiona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z Dimedic. Wszystko ok. Receptę wykupiłam na swoje tabletki, nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimedic - przychodnia godna polecenia. Konsultacja szczególowa, dużo pytań, i też szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimedic dla mnie też już pomógł, moj lekarz akurat wyjechał na majówkę wcześniej, a ja potrzebowałam tabletek. Bo mi się kończyly. Przeszłam konsultację i recepta przyszła 2 maja. Fajnie, że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×