Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość gość
Zamawialam tabletki primolut, przeslali. wiec wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cath2305128
Ja zamawiam od ponad roku i nigdy nie miałam problemów. Szybka wysyłka, bezproblemowy, prosty wywiad i zamówienie zgodne z tym, co chciałam otrzymać. Całość kosztuje znacznie mniej niż wizyta prywatnie u lekarza. Kod na zniżkę, dzięki której mniej zapłacimy za badanie/konsultację - cath2305128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich aptekach można zrealizować receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już realizowałam w kilku różnych aptekach i zawsze było ok, zrealizowane jak recepta od mojego rodzinnego lekarza. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vainolita
Nigdy nie miałam problemu z realizacją recepcji. Szczerze mogę polecić. Gdyby ktoś zamierzał skorzystać, przesyłam kod zniżkowy -25%: MarLew08091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony klient
Polecam czas realizacji w moim przypadku(zamówione także leki) 7 dni. Aktualny kod rabatowy na 25zł taniej pawelp03041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kod rabatowy na 25 zł przy rejestracji: paulin08011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Kod rabatowy na 25 zł zniżki: KamKol05021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seni9898
Serdecznie polecam Dimedic! Przesyłam kod rabatowy -25zł na konsultację: MarLew08091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam receptę w dimedic już kilka razy, wszystko odbyło się bezproblemowo. Szczerze polecam. OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_8808
Również polecam. Wszystko ok - kod promocyjny paulin06262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam już kilka razy. nie było problemu z realziacja recepty. Recepty wykupilam w ziko w gdansku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja realizuję swoje recepty w Łodzi i też wszystko ok. Dobra opcja dla osób, które nie mają czasu ciągle chodzić do ginekologa tylko po receptę, a używają swoich tabletek już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, wszystko sprawnie i najważniejsze o wiele taniej niż wizyta. kod promocyjny -25 zł przy zakładaniu konta: biuro06201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam gorąco !

Hej ! Szczerze bardzo polecam dimedic  moja lekarka jest na urlopie zupełnie zapomnialam o tabletak szybko i sprawnie zalatwiłam sobie leki ! rewelacja ! Polecam kod http://dimedic.eu/mgm_invite/evveli11161 zniżka 25 zł !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znizka kody

evveli11161 z tym kodem macie 25 zł zniżki!!! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Polecam. Kod zmniejszający cenę konsultacji o 25 zł to  kinga.01271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość email

sprawdzone, polecam kod na zniczkę 25zł to emaill12091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie

Przeszłam konsultację na tabletki Belara, a przesyłka była u mnie po 4 dniach. Wszystko zapakowane schludnie i dyskretnie w białe pudełko. W środku również rachunek z apteki. Myślę, że z czystym sercem mogę polecić stronę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luu

Polecam, kod na -25zl Luiza_03081

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kod zniżkowy

Kod do zniżki magda.06041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkaq

Zapomniałam umówić się na wizytę do mojej ginekolog, a miałam już dosłownie końcówkę opakowania tabletek. Dimedic wyciągnął mnie z opresji 😉 Założyłam konto z kodem od koleżanki (-25 zł na konsultację na start) i po kilku dniach pudełko z zamówieniem było u mnie. 

Żeby dostać receptę w Dimedic, leki anty trzeba przyjmować od przynajmniej 6 miesięcy, także nie jest to rozwiązanie dla początkujących. Za to dla tych, którzy przyjmują pigułki od dłuższego czasu super ułatwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Polecam! Wszystko sprawnie. Recepta bez problemu do wykorzystania w aptece . Podsyłam kod rabatowy: patii305311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Jeśli ktoś potrzebuje kodu na aktualną zniżkę 25zł: justyn04144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa

Jeśli ktoś chce kod 25zl zniżki to tez podaje mój :) 

jagoda07241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka
Dnia 3.01.2018 o 13:19, Gość gość napisał:

Czy ktoś miał problem z realizacją w aptece? Recepty z strony dimedic

Hej, miałam raz, ale zgłosiłam to do Dimedic i szybko wyjaśnili sprawę z farmaceutą w aptece. Ja w międzyczasie zdążyłam już wykupić swoją receptę gdzie indziej (zależało mi na czasie, bo chodziło o tabletki anty), ale później dostałam info od Dimedic, że wszystko jest już wyjaśnione i mogę zrealizować swoją receptę tam, gdzie pierwotnie mi odmówiono. 

Spróbuj odezwać się do nich na chacie albo przez mail 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimedic

A mam dobre i złe doświadczenia z Dimedic. Dobre polegało na tym, że przeprowadzając konsultację i zakupując od razu lek, nie było problemu. Szybka wysyłka i dobra obsługa. Natomiast następnym razem zamówiłam tylko receptę, której nie mogą zrealizować w polskiej aptece, ponieważ lekarz, który ją wystawił nie podał pełnych swoich danych, brak jakiś numerów, kodów, recepta wygląda zupełnie inaczej jak wystawiana w Polsce. Po numerze identyfikacyjnym okazało się, że lekarz nie istnieje w bazie. Skończyło się to tak, że miła farmaceutka wydała mi lek, ale i tak muszę donieść polską receptę. Nigdy nie skorzystam z usług dimedic biorąc  samą receptę, jeśli już będę musiała, to kupując od razu nich leki. Czasy się zmieniają i wszystko jest bardziej sformalizowane i pod kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka189
5 godzin temu, Gość Dimedic napisał:

A mam dobre i złe doświadczenia z Dimedic. Dobre polegało na tym, że przeprowadzając konsultację i zakupując od razu lek, nie było problemu. Szybka wysyłka i dobra obsługa. Natomiast następnym razem zamówiłam tylko receptę, której nie mogą zrealizować w polskiej aptece, ponieważ lekarz, który ją wystawił nie podał pełnych swoich danych, brak jakiś numerów, kodów, recepta wygląda zupełnie inaczej jak wystawiana w Polsce. Po numerze identyfikacyjnym okazało się, że lekarz nie istnieje w bazie. Skończyło się to tak, że miła farmaceutka wydała mi lek, ale i tak muszę donieść polską receptę. Nigdy nie skorzystam z usług dimedic biorąc  samą receptę, jeśli już będę musiała, to kupując od razu nich leki. Czasy się zmieniają i wszystko jest bardziej sformalizowane i pod kontrolą. 

To nieprawda, że recepty nie można zrealizować w Polsce. Oni mają siedzibę w Wielkiej Brytanii i wystawiają recepty transgraniczne, które można realizować we wszystkich aptekach w Unii Europejskiej. 

Sama jestem farmaceutką i wiem, że niektórzy błędnie szukają nr lekarza z Dimedic na stronie polskiej Naczelnej Izby Lekarskiej, a przecież przychodnia ma siedzibę w Anglii i to tam praktykują lekarze. W związku z tym ich nr wykonywania zawodu sprawdza się na stronie angielskiej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone

zakupiłam leki z wysyłką, szybka bezproblemowa przesyłka, podaję kod na zniczkę 25 zł emaill12091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Kupuję same recepty na leki antykoncepcyjne bo w aptece mam tańsze niż te ze strony. Za pierwszym razem zastanawiali sie nad tą receptą, bo rzeczywiście inaczej wygląda i chyba chodziło o to, że tam nie ma pieczątki. W końcu jednak przyjęli i następne też.

Jeśli ktoś chce skorzystać z kodu: barbar07091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×