Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość gość
Dimedic uratowało mnie ostatnio. Przez problemy osobiste i trochę roztrzepanie zapomniałam, że kończą mi się tabletki...moja ginekolog na dłuższym wyjeździe, szukałam lekarza w interenecie i trafiłam na dimedic. Zapytałam przez FB o szczegóły i zamówiłam tabletki. Recepta była u mnie po 3 dniach, wykupilam w aptece tabletki i po stresie. Polecam w nagłych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam dziś receptę i nie da się jej nigdzie zrealizować. Na infolinii zrzucają. Nie wiem skąd te pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientuje się ktoś dlaczego trzeba tam podać swój numer pesel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z Dimedic. Moje telefony jakoś odbierali, więc może linia była po prostu zajęta? Poza tym z receptą przychodzi list informacyjny, ja go zabrałam do apteki i bez problemu zrealizowałam receptę. Na stronie masz inne dane do kontaktu - wyślij mejla....A jak idziesz do lekarza to nie podajasz nr pesel. No jest to raczej normalne, chociażby muszą wiedzieć ile masz lat....Ludzie to jest dla dorosłych...z głową trzeba korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne odpowiedzi, bo pisane przez opłaconą osobę/osoby. Oczywiście że to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałaś??? Ja tak, i o dziwo ja pierwszy raz jak przechodziłam wywiad to miałam zatrzymaną receptę. Źle wpisałam date badan cytologicznych i kontaktowali się ze mną w sprawie wyjasnienia. Teraz będę już korzystała chyba czwarty raz, recepta zawsze dochodzi i nigdy nie miałam problemu z realizacją w aptece. Nie wiem czy ktoś tu jest opłacony czy nie. Ja wiem, że zamawiam receoty w dimedic i nigdy nikt mnie tu nie oszukał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zrealizowałam swoją receptę od dimedic na Nuvaring w aptece Ziko. Bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś wykupiłam też receptę od dimedic - nie było żadnego problemu. Fajnie, że wresczie Europa wkroczyła do Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam już z dimedic kilka razy, ostatnio przesyłka dotarła do mnie z małym opóźnieniem, ale wcześniej nie było problemów. Recepta wykupiona w aptece u mnie na osiedlu w Elblągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przedłużałam receptę w dimedic, bo moja lekarka wyjechała na wakacje i zostałam na lodzie przez swoje gapiostwo. Kolazanka mi powiedziała o dimedic, Zrealizowałam już i leki mam w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie NuvaRing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos zamawial ostatnio recepte? I czy można było ją normalnie zrealizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam receptę na 3 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Belara. Recepta przyszła po paru dniach i zrealizować ja mogłam w każdej aptece przed przesłaniem recepty przed Dimedic pytałam u mnie w aptekach czy realizują recepty transgraniczne i u mnie nie było w żadnej problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dimedic korzystałam przed weekendem, dziś dostałam list i wykupiłam receptę. Ok, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystałam, od czasu do czasu badania kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z uslug dimedic i jestem zadowolona. Lekarz na wakacjach, ale obyło się bez stresu, że nie mam recepty. Recepta przyszła od lekarza DM. Szybko i bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystałam z dimedic. Pomocny personel i bez kolejek w tradycyjnej przychodni. Bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimedic znam od jakiegoś czasu, poleciła mi znajoma. Nie do końca wiedziałam jak to działa, ale dzwoniła, wytłumaczyła mi pani i po tym skorzystałam. Recepta na moje tabletki była u mnie po 3dniach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozystam 2 razy, jedyny problem to strasznie dlugi czas dostawy. Od zlozwnia zamowienia do wysylki minal prawie tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teŻ skorzystałam w czwartek i dziś dostałam receptę. Zrealizowałam już, bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam i wszystko ok, reklama zreazlizowana bez żadnego problemu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
recepta zrealizowana....słownik;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z dimedic, przeszłam konsultację i dostalam receptę na swoje tabletki. Zrealizowałam w aptece bez problemu, recepta normlana papierowa. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jednak sprawdzam informacje, które podaje firma na swojej stronie. Podają numer do wykonywania zawodu pani lekarz, która nie istnieje, albo która lekarzem nie jest w RP. A dla mnie taka firma jest już spalona, bo jeżeli już na starcie jestem oszukana to nie wiem czego się mogę spodziewać dalej. I te ich opinie spreparowane i wszyscy nagle mają zniżkę na wszystko...mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1212
Też miałam co do tego wątpliwości, ale napisałam maila do przychodni. Odpisali, że firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i lekarze mają prawo do wykonywania zawodu w UK. Wejdź sobie na stronę General Medical Council - GMC - odpowiednik Polskiej Izby Lekarskiej w Wielkiej Brytanii - https://webcache.gmc-uk.org/gmclrmp_enu/start.swe?SWECmd=GotoView&SWEBHWND=&_sn=LVEgVZV84ydu1WIRUWU-s5osezD3pOVcYNjWNvGFrNB.KcyrmHR1kOApEq7GgMRsGtkZ54lD6eDOZ0DTiCmfg6vHPdvoQT5G9RZluyJ96jB0yA65OeaqKwouiaU4b74PaiOBz43yA2ODE1eB.3g-4IFTUpELucvnvDnvjIZkaZ0HLVnvfvg7iYWzqjbQOydfBmbKEx-I6pg_&SWEView=GMC+WEB+Doctor+Search&SRN=&SWEHo=webcache.gmc-uk.org&SWETS=1541162267&SWEApplet=GMC+WEB+Health+Provider+Search+Applet Tu znajdziesz wszystkich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megg9090
Która z Was ostatnio realizowała receptę ? Czy faktycznie apteki ja honorują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja realizowałam już kilka razy i też w paru aptekach i nie miałam problemu z realizacją. Przyjeli receptę i wydali lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna123456
Polecam, już kilka recept wykupiłam, szybka przesyłka, a z kodem rabatowym AnnZio01033 konsultacja medyczna 25 zł tańsza, warto sobie zapisać kod i używać przy każdym zamówieniu. Jest wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kod polecający dla znizki emaill12091 Szybka realizacja,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem super sprawa, zwlaszcza,gdy nie mamy zbyt dobrych doswiadczen u lekarza bezposrednio. Dimedic przeprowadza dokladna ankiete i na jej podstawie wydaje recepty. Nizej podaje kod znizkowy!polecam!☺☺ http://dimedic.eu/mgm_invite/chikos04221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×