Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Gość ola

Korzystałam już kilka razy z dimedic, zawsze mnie ratuje jak u mojego lekarza trzeba długo czekać. Fajnie, że jest taka przychodnia. Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anna

Tu placebowanie idzie. Potem wyciag kasy.   Nie klasc kasy do dimedic bo ta kaska poplynie do psychologa. Pigulki a po co dimedic. Stuprocentowo poprzekraczano. Moja znajoma stwierdza ze tylko ofiar poszukuja znow pod pesel.  I rzucono pudla z dimedic I sto recept. Nachadza sie receptami. 5 mln wyslalam do znajomego. Douglas lub sephora. Rozkrada perfumy na b pillsy. I co jak wtedy masz wezwanie z douglas. To jak wydalam na boucheron 1500 zl to gibekolog dopisze mona lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia anna

Nie warto.brnac. nie wiem czy zdrojewska poplacala ginekologiwowiw. O.przepisywanie wizyt ginekologicznych przy wiekszym skupie. Ze mnie chcieli sciagac 200 tysiecy. Kumpela jest zrozpaczona bo ponoc przeplukano DOZ. Tylko przepisywali microgynon 20. Je.nic a miala udowodnic ze jej przepisza cos innego. I co udowodnila. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka

Ostatnio dokonałam pierwszego zamówienia i jestem naprawdę zadowolona. Szybka konsultacja i dyskretna przesyłka po kilku dniach. Cała usługa tańsza niż moja prywatna wizyta u ginekologa. Na pewno będę korzystać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka

Jeśli możesz pozwolić sobie na inną antykoncepcję niż hormonalna to ja osobiście polecam ci diafragmę caya, skonsultowałam to z lekarzem i kupiłam bez żadnego problemu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klołi

Zamawiam od prawie roku i polecam. Raz w roku i tak trzeba iść do ginekologa na badania, a konsultacja online to dla mnie mega ułatwienie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

w awaryjnych sytuacjach super się sprawdza - polecam każdemu. Ula

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja jestem zadowolona, wszystko szybko i sprawnie , bez żadnych komplikacji, nie marnuję czasu u lekarza , tylko zamawiam leki z domu.

Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra944

Nie polecam. Nigdzie nie bylo ani slowa o tym, ile nalezy czekac na przesylke. I oczywiscie po dokonaniu wpłaty i 5 telefonach (nieodebranych) i dogadaniu sie z kims na czacie na stronie Dimedic dowiedzialam sie-jest to przewaznie 4 dni 🙂 bardzo duzo w przypadku tabletek anty. Jak dla mnie duze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
Dnia 28.10.2019 o 15:38, Gość aleksandra944 napisał:

Nie polecam. Nigdzie nie bylo ani slowa o tym, ile nalezy czekac na przesylke. I oczywiscie po dokonaniu wpłaty i 5 telefonach (nieodebranych) i dogadaniu sie z kims na czacie na stronie Dimedic dowiedzialam sie-jest to przewaznie 4 dni 🙂 bardzo duzo w przypadku tabletek anty. Jak dla mnie duze NIE

Ja zawsze zamawiam przynajmniej tydzień wcześniej, w razie jak by mi miało zabraknąć tabletek i nie miałam problemów.  Pytałam na czacie  jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę i też otrzymałam info , że ok 3-4 dni. Jak dla mnie to ok, tym bardziej, że przychodzi z Uk i po drodze może się dużo rzeczy wydarzyć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgia

Dzisiaj dotarło do mnie moje trzecie zamówienie - wszystko schludnie zapakowane, w kartoniku także paragon z apteki. Nie ma się co obawiać, ale rzeczywiście, lepiej zamówić troszkę wcześniej, żeby się potem niepotrzebnie nie stresować. Ja akurat nigdy nie miałam żadnych opóźnień - zawsze 3 dni robocze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeri

Bardzo polecam!! Bałam się, że zamówienie nie dotrze przed Świętami, ale wszystko jest już u mnie. Nie rozumiem tych narzekań wyżej - nigdy nie czekałam na zamówienie dłużej niż 4 dni 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina2777

już 3-krotnie realizowałam receptę z dimedic. W moim mieście żeby dostać się do ginekologa trzeba zapisać się 2 miesiące wcześniej.. i na dodatek brać wolne w pracy.. 😡  wole to załatwić przez internet w 5 min. Polecam wszystkim serdecznie! W razie gdyby któraś z Was nie posiadała kodu na zniżkę 25zł to podaje swój: ewka5104181 po wpisaniu w koszyku zmniejsza wartość zamówienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina27778

już 3-krotnie realizowałam receptę z dimedic. W moim mieście żeby dostać się do ginekologa trzeba zapisać się 2 miesiące wcześniej.. i na dodatek brać wolne w pracy.. 😡  wole to załatwić przez internet w 5 min. Polecam wszystkim serdecznie! W razie gdyby któraś z Was nie posiadała kodu na zniżkę 25zł to podaje swój: ewka5104181 po wpisaniu w koszyku zmniejsza wartość zamówienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarWnu02176

Ja jestem zadowolona z Dimedic, ratuje mnie, kiedy nie mam czasu iść do lekarza. Zawsze szybko i bezproblemowo 🙂

Jeśli ktoś chce skorzystać ze zniżki 25 zł na pierwszą konsultację to podaję kod rabatowy: MarWnu02176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada123

Cześć, przesyłam Ci zniżkę - 25 zł na konsultację lekarską w Dimedic. adrian06111 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada123
1 minutę temu, Gość Ada123 napisał:

Cześć, przesyłam Ci zniżkę - 25 zł na konsultację lekarską w Dimedic. adrian06111 

Oczywscie bardzo polecam, korzystam juz dosyć długo i jestem bardzo zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Polecam przychodnię internetową DIMEDIC. Wykorzystaj mój kod rabatowy, a uzyskasz 25 zł zniżki na konsultację lekarską. Podaję kod: tenebr08201. POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Polecam przychodnię internetow ą DIMEDIC! Zamówisz tu m. in. środki antykoncepcyjne w dobrej cenie. Jeżeli skorzystasz z mojego kodu: tenebr08201, otrzymasz rabat -25 zł na konsultację lekarską. Ja korzystam od dawna i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.g05141

Bardzo polecam, recepta zamówiona wraz z opcją wykupienia lekow. Wszystko sprawnie, rzetelnie, bez problemów. Kod -25zł na konsultację maja.g05141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja zamawiam receptę od ponad roku, zawsze wykupuje w aptece na osiedlu, szybko i bez stania w kolejce. Pozdrawiam Ula 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super!!!

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja zamawiam receptę od ponad roku, zawsze wykupuje w aptece na osiedlu, szybko i bez stania w kolejce. Pozdrawiam Ula 

Mam pytanie czy przy zamówieniu recepty trzeba podać psl, pytam gdyż ja trochę się boję podać psl, z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolona tanio i szybko. Łapcie kod na znizke 25 zl https://dimedic.eu/mgm_invite/wejaho11061 ja skorzystalam i polecam lub sam kod wpiszcie wejaho11061 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam pytanie czy przy zamówieniu recepty trzeba podać psl, pytam gdyż ja trochę się boję podać psl, z góry dziękuję za odpowiedź. 

Tak, trzeba podać pesel - tak jak w normalnej przychodni. Myślę jednak, że Twoje dane będą bezpieczne - sama to sprawdzałam i przychodnia ma różne zabezpieczenia - można poczytać na stronie. Ja sama zamawiam od dwóch lat i jestem zadowolona - do ginekologa chodzę tylko raz w roku na badania 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Dimetic korzystałam już kilka razy, wszystko bez problemu i szybko, polecam szczególnie kody promocyjne na tańszą konsultację.

kod rabatowy który należy wpisać:     

magdag01031

Edytowano przez magda1418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Dimetic korzystałam już kilka razy, wszystko bez problemu i szybko, polecam szczególnie kody promocyjne na tańszą konsultację.

kod rabatowy który należy wpisać:     

magdag01031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przychodnię DIMEDIC. Zawsze ratuje w kryzysowych sytuacjach. 🙂

Kod rabatowy - 25zł: dryade06241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×