Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jazda pociągiem z psem? Przegięcie? Jakie są wasze doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość
"prawo jest jasne" owszem prawo jest jasne z tym, że wagon inercity to nie jest miejsce publiczne tylko prywatne dzierżawione na czas podrózy przez pasażera na prawach ustalanych zgodnie z usługami za jakie zapłacił. dlatego nie możesz sobie w warsie zrobic publiccznej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wchodziłem po schodach i nagle, bez powodu, rzucił mi się do gardła pies sąsiada. Gdyby nie mój szybki odruch, to nie wiem, jakby się to skończyło. Pies był zawsze spokojny i nieagresywny. Od tego czasu, sąsiad blokuje psa, nawet, gdy mijamy się w wejściu do windy. To jest tylko zwierzę, którego psychiki, nie można do końca poznać. Psiary zniżają się inteligencją, do poziomu swoich pupili i dlatego nie rozumieją najprostszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo nie powstało rówwnierz po to aby banda nieojepanych samozwańczych księzniczek skarżyła sie na każdym kroku na ziarna grochu złośliwie podrzucane przez podłych poddanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na mnie kiedyś bez powodu rzuciło sie stado ludzi jaki z tego morał? że mam chodzić w kagańcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo się z psami na mózgi pozamieniało :P. Choć nie jestem pewien, który gatunek na tym stracił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...prawo nie powstało rówwnierz... x "również" pisze się przez ż PSI MATOLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nadstaw się swojemu psu, gdy znowu będziesz miała cieczkę jezyk.gif . Widocznie oboje uwielbiacie się nawzajem jezyk.gif . x Prawo jest jasne. Gdy pies jest uciążliwy dla współpasażerów, to psiara razem z psem, wypadają z przedziału. I wyobraź sobie, że w niemieckich kolejach jest tak samo usmiech.gif . X X Te, szwabska kolejo, co mnie TO kuźwa obchodzi ? Mój pies jest : po pierwsze : dobrze wychowyny. po drugie, nie ma cieczki. po trzecie jest wykastrowany. po czwarate, nie wiesz o czym piertilisz. po piąte, powtarzasz jakieś PRL-owskie stereotypy (komunisto j****a) Po 6-ste---doczytaj resztę..... Mogę Ci odpisać że w USA liniach lotniczych tak samo można się pozbyć upierdliwego bachora lądując na najbliższym lotnisku wypiertalając bachora z samolotu wraz z opieką. I co? Jak Ty nie potrafisz odróżnić zwierzęcią naturę od głupiego bachorzyska to twó jproblem. Bachora wypiertoliłabym przez okno wraz z głupim rodzicem. Zwierzę to odrębna sprawa. Nie jego wina że ma głupiego "pana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ... że mam chodzić w kagańcu?... X Ty ? x Koniecznie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""również" pisze się przez ż PSI MATOLE." xxx no tak ale ja napisem równierz a nie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie "równierz" pisze sie przez "rz" ale możliwe, że wiesz lepiej co napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...owszem prawo jest jasne z tym, że wagon inercity to nie jest miejsce publiczne... x Ty na prawdę jesteś BEZDENNIE głupia :(. x ...dzierżawione na czas podrózy przez pasażera na prawach ustalanych zgodnie z usługami za jakie zapłacił... x I zgodnie z TYMI PRAWAMI psiara wypada z przedziału na wniosek pozostałych pasażerów. Na osłodę ma prawo, do zwrotu części ceny biletu, gdy wywalą ją też z pociągu :P. dlatego nie możesz sobie w warsie zrobic publiccznej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra idź z tym do sądu zobaczymy kto ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne intercity będzie wolało zrezygnowac z tysięcy wpływających od właściceli psów niż z zapewniania ci bezpłatnie warunków do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie musi pójść do sądu. Wystarczy, że napisze zażalenie na BEZPRAWNE zachowanie konduktora i zażąda zwrotu pieniędzy za bilet. Gwarantuję, że ten konduktor, nie wpuści już do pociągu, żadnego psa bez kagańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz to ci moge nawet napisac skargę za pół tego co weźmie papuga. plusem moich usług jest to że nie będę cie okłamywał, że możesz wygrać tylko musisz najpierw roche mi wybecylować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z całą pewnością IC będzie wolało przewozić CODZIENNIE kilka milionów pasażerów BEZ PSÓW, od SPORADYCZNEGO przewożenia kilku tysięcy psiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [03:18 "I zgodnie z TYMI PRAWAMI psiara wypada z przedziału na wniosek pozostałych pasażerów." X X Tyle żeeee....nie ma wniosków pozostałych pasażerów. Tak więc równie dobrze bachorzyska wypadają z przedziału na wniosek pozostałych pasażerów (co jest akurat faktem!). Poszukaj sobie bo ja akurat nie mam zamiaru ci ułatwiać zadania. Mój pies wygrał, bachor przegrał i tylko tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeżeli autorka poda mi dokładnie relację pociągu, nr wagonu i godzinę odjazdu, to prawdopodobnie nie będzie musiała bawić się w pisanie skarg. Konduktor i tak poniesie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konduktor nie ma obowiązku pilnoac czy pies ma kaganiec przez całą podróż ani uprawnień aby kogokolwiek zmusić do założenie kagańca czemu i komukolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem, co bierzesz :D, ale zwiększ dawkę :D i nie popijaj psychotropów alkoholem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsekwencje czego? kłamstw autorki o tym, że pies nie miał kagańca? ty tak serio? ktos troche adreanliny nad ranem wstrzykuje a ty chcesz w czynie społecznym zwalniać konduktorów za to, że ich nikt nie szkolił na hycla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze ciebiemożna za to obiążyć odpowiedialnościa. widisz że jest łamane prawo i nie powiadamiasz odpowiednich służb konduktor to nie jest odpowiednia służba przy dobrej woli sędziów możnaby cie przykleić zatajenie przestępstwa i narażanie zycia innych paserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomne, ze w polskim prawie jest zapis o tym, iz niepowiadomienie o popełnieniu przestępstwa jest prestępstwem a nieznajomośc prawa nie zwalnia z odpowiedialności za jego łamanie. chcesz iśc siedieć? to sie skarż z intercity:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Konduktor ma "psi" :D OBOWIĄZEK, sprawdzić kaganiec, gdy na psa poskarży się pasażer. x Konduktor ma też PEŁNE PRAWO I OBOWIĄZEK usunąć z pociągu osoby, jadące nim niezgodnie z obowiązującym prawem. x W tym konkretnym przypadku konduktor ewidentnie nie wykonał swoich obowiązków i poniesie za to karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez dwie godziny wwidziałas agresywnego psa, który był bez kagańca i jedyne co zrobiłas to powiadomiłaś konduktora. konduktor nie zareagował co nie zwalnia cie z odpowiedzialności telefon na policje jest bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz :P. x Wiem jak wygląda procedura w przypadku, skargi tego typu. Konduktor oberwie z całą pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro konduktor poniesie kare to kare musi ponieść również pasażerka. obowiązkiem obywatelskim każdego jest powiadomienie o popełnieniu przestępstwa. skoro konduktor okazał sie byc przestępcą to nalezało już zgłosić dwa przestępstwa. nie zgłaszajc tego na policje dopuściłas sie czynu karalnego za który przewidziano zdaje sie do trzech lat więzienia i grzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ty nie jesteś idiotą, który wczoraj dyskutował o techniku informatyku ? Na prawie również nie znasz się, a dużo pyskujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie nie strasze ja ci mniej więcej cytuje prawo, które jak raczyłas to określić jest jasne. co innego niedopełnienie obowiązków słuzbowych a co innego brak reakcji na przestępstwo co jest przestępstwem. krótko mówiąc zrobiłas dokładnie to samo co konduktor zatem powinnaś ponieść identyczne konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj nie wiem kogo nazywasz idiotą ale zapewniam cie, że taki zapis w kodeksie istnieje.. może zwróć sie do ludzi, którzy go tam umieścili z zastrzezeniami co do ich zdolności umysłowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×