Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
najśliczniejsze kobiety są często podrywane nawet na ulicy (mnie to nie dotyczy, przeciętna jestem), chociaż ten podryw się zmniejsza z wiekiem i ludzie wtedy częściej myślą "eee, pewnie zajęta/zajęty". x Niekoniecznie. Tu sie nie rozchodzi o atrakcyjnosc. Ludzie zagaduja do ludzi usmiechnietych, o otwartej postawie ciala. Introwertycy z natury przyjmuja postawe zdystansowana i to najczesciej widac. Mnie usmiechnie sie i bycie "dostepna" dla innych wykancza, ale czesto sie poswiecam kiedy zachodzi taka potrzeba. Choc faktycznie osoby mniej atrakcyjne moga czuc sie niepewnie i przyjmowac podobna postawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Gra, tylko rzadziej niz inni trololo. Odrobinka dedukcji by nie zaszkodzila :o sam siebie ponizasz intelektalnie czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
no widzę, że jednak są tu też ludzie sprawni intelektualnie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze nie uważasz żeby robić rzeczy których nie chesz lub w których źle się czujesz. Rozumiem ze w małżeństwie obce Ci będzie słowo kompromis. Zawsze będzie.albo tak jak Ty chcesz albo się nie bawisz. Po drugie. My też zapraszamy taka Stara pannę na imprezy. Tak z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
14:29 Oczywiście, bo trzeba robić rzeczy których się nie chce towarzysko, jak jest się singlem. Wiesz, może to jest normalne dla ciebie, ale wybacz, nie dla wszystkich jest normalne to, co dla ciebie. Nie jesteś dla mnie żadnym wyznacznikiem normy. O litości nie wspomnę. Ale w sumie zgadza się z powyższym. lubisz robić rzeczy na które nie masz ochoty - więc zapraszasz ludzi, na których towarzystwo nie masz ochoty. Gratuluję uczciwego podejścia do samego siebie i do życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki x Wiesz powiem Ci szczerze... wczesniej myslalem ze jestes strasznie glupia zapatrzona w siebie pusta i tempa, fakt ze nie masz pojecia o naukach scisklych i nie potrafisz obliczyc zadnej calki sprawil ze nie myslalem o Tb przychylnie.\ Jednak jak teraz czytam to co piszesz to zmieniam o Tb zdanie. To co mowisz ma sens, podoba mi sie widze ze masz swoje zdanie. Wybacz poprzednia szorstkosc i uszczypliwosc, mysle ze ogolnie jestes calkiem madra (choc wiele z tego co pisalas mi sie nie podobalo i sie z tym nie zgadzam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dorosłym życiu zdarza się ze trzeba przebywać w pewnym towarzystwie tylko dla potrzymania kontaktów. Poza tym wrzucanie wszystkich z klubów do jednego worka na podstawie jednego czy dwóch wyjść też mądre nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
14:38 Spoko, jednak ja wciąż uważam ocenianie ludzi na podstawie obliczania lub nieobliczania całek za głupie. Nie jestem w stanie zmienić tego zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
14:40 a pewnie, ale niektórzy ludzie są bardziej interesowni, a inni... mniej... albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.17 Nigdy nie spotkałem takiej w prawdziwym życiu, ale tu na kafe co 2ga jest właśnie taka. Jak to możliwe smiech.gifoczko.gif x Możliwe, możliwe autor tylko trochę się pomyliłeś. Nie co druga a co pierwsza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Moi przyjaciele, najbliżsi znajomi, są dobrymi i uczciwymi ludźmi. Praktycznie nie mogę powiedzieć, żebym się na kimś w życiu poważnie zawiodła.Serio, to piękne - nikt mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
To czy ktos mysli naukowo czy nie to dla mnie podstawa nie pofrafie zrozumiec nieracjonalnych decyzji ludzi i pogladow i podejowanych na ich podstawie decyzji i tlumaczeniem tego "pechem". Tzn nie obchodzi mi jesli ktos tak mysli niech ponosi tego konsekwencje ale ja nie chce i nie potrafilbym zyc z kobieta ktora tak mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
podszyw 14:52 - nie skleciłabym tak mądrego postu w ciągu tylko jednej minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki dziś x może mało rozgarnięta jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki to ja, tylko mialem Taodtrzeciejrandki wkleic nie do rubryki pseudonim tylko w tresci postu, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
14:55 coś mi się wydaje, że niechcący kliknąłeś swój ostatnio używany pseudonim... ups co za wpadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Tak czy siak, uważam że można nie mieć umysłu ścisłego "z wykształcenia", ale postępować jak najbardziej racjonalnie. Jak i na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec po co szukasz tego modela? obniz wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
"czyli nieistniejące" powinno być jeszcze w tytule tematu ale zapewne się nie zmieściło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfsaadfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodtrzeciejrandki a co myślisz o seksie analnym i robieniu loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×