Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy przykrywacie swoje sofy w salonie kocami lub jakimis przykryciami?

Polecane posty

Gość gość
To chyba nie w temacie ciąża, poród, wychowanie dzieci????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamam jednobarwne koce w kolorze miodu i ciemna czekoladowa kanape. Zaslony pod kolor kocow ( albo na opak) wielkie poduchy jako oparcie i te koce nadaja kontrast, wyglada to fajniej niz bez nich. Koce sa polarowe. Zaslony tezciezki i grube , aksamitne i fajnie wszystko wspolgra. Meble ciemny orzech na berzowych scianach. Mysle ze to zalezy jaki koc i jaka kanapa, takiego poprlowskiego pstrokatego koca bym nie polozyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że to zalezy od tego czym się nakryje kanapę. Ja też tak robię. Mam narzutę z experta snu. Docelowo kupiłam ją do sypialni ale tak mi sie spodobała, że zostawiłam w salonie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że to zalezy od tego czym się nakryje kanapę. Ja też tak robię. Mam narzutę z experta snu. Docelowo kupiłam ją do sypialni ale tak mi sie spodobała, że zostawiłam w salonie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że to zalezy od tego czym się nakryje kanapę. Ja też tak robię. Mam narzutę z experta snu. Docelowo kupiłam ją do sypialni ale tak mi sie spodobała, że zostawiłam w salonie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na skorzanym komplecie przykrywam częsc siedzącą bo mi sie doopa klei 😂 na materialowym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×