Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki cel

Jaki jest cel życia samotnej bezdzietnej po 30stce??

Polecane posty

Gość gość xxy
gość 2016.10.06 "po co rodzić dzieci? na Ziemi jest juz przeludnienie, coraz mniej ...." xx To wszystko jest prawda, ale troche za dużo o tym myślisz, i czytasz za dużo wiadomości, bo takim tokiem myślenia to po co się wogóle rodzić jak i tak umrzesz, po co rano wstawać jak i tak trzeba wieczorem iść spać, po co jeść jak i tak wysrasz i nic z tego nie ma. Żyj póki żyjesz, czerp radość z tego co się da, przestań oglądać TV i czytać skłamane gazety, korzystaj z życia, i nie dobijaj się tym o czym trąbią. Kiedyś będzie koniec ale dopóki go nie ma to baw się dobrze. Taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ida
Możę podróże:):):) Ostatnio znalazłam świetne ceny biletów na PolskaLata.pl :) może korzystaliście? A przy okazji można kogoś poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby robią WSZYSTKO na pokaz, aby wzbudzić zazdrość u innych, to cel ich marnego życia, tępe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
europa jest przeludniona emerytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma inne powolanie, powolanie czyli to co sie lubi i kazdemu podoba a kazdemu podoba sie co innego.Jedni chca dzieci ,rodzine zakladac i sie poswiecac dla rodziny, inni kochaja wolnosc, podroze swoja prace a jeszcze inni wstepuja do zakonu bo kochaja sie modlic pracowac. Kazdy wie co lubi ,co mu odpowiada ,na sile sie nic nie robi, bo na sile sie nawet pies nie wysra, taka prawda.Ja jestem sama, jezdze sobie po calej polsce sama, zwiedzam, wypoczywam nad morzem ,jem co chce i podczas wyjazdow poznaje fajnych ludzi, mi to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej chwili, każdy może zmienić swoje życie. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:03 każdy może, ale jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruszać w teren i to robić a nie narzekać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
22.07 rozwijaj swoje zainteresowania, zbieraj na wycieczki, wyhaftuj serwetke, upiecz nowe ciasto. A dalej juz pojdzie.Praca zawodowa tez daje satysfakcje. Mozna sie zapisac na wolontariat i pomagac innym ludziom lub zwierzetom. Najwazniejsze to ruszyc sie i cos zrobic. Obojetne co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.dzieci nie są najważniejsze.patrzę jak wkurza się moja siostra i odechciewa mi się wszystkiego co z dziećmi zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×