Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwosz96

Praca na lotnisku

Polecane posty

Gość malwosz96

Witam Mam 20 lat i rozpoczynam studia I stopnia dzienne na kierunku Romanistyka (filologia francuska, kultura francuska oraz jako dodatkowy język hiszpański - lektorat). Piszę tutaj ponieważ nie wiem czy jest to odpowiedni kierunek by pracować potem na lotnisku. Chodzi głównie o prace w biurze obsługi klienta, ochrona czy też zajmowaniem się sprzedażą biletów. Wybrałam taki kierunek ponieważ chcę znać minimum 4 języki. Stąd też rodzi się pytanie czy po takich studiach mogłabym rozpocząć pracę właśnie w biurze obsługi klienta na lotnisku czy na podobnym stanowisku? Do niedawna nie wiedziałam kim chcę zostać w przyszłości więc postawiłam na język. Chcę też zrobić sobie kilka innych kursów językowych oraz kursów, które wymagane są do podjęcia pracy właśnie na lotnisku na takich stanowiskach, które wymieniłam powyżej. Jeżeli ktoś pracuje właśnie na takich stanowiskach lub podobnych, albo się na tym zna to proszę aby napisał mi jak mogę po Romanistyce i po kursach językowych kierować się w stronę takich zawodów jak obsługa klienta na lotnisku, ochrona, praca w biurze lotniska, a nawet (co mnie również interesuje) kontroler biletów czy też sprzedaż biletów. Jakie kwalifikacje są potrzebne do tego by taką prace zdobyć? I czy po studiach które teraz rozpoczynam jest szansa bym mogła znaleźć taką pracę? Jakie kursy i co będzie mi potrzebne by osiągnąć swój cel? Zaznaczam, że wiem, że mogłam wybrać innego typu studia no ale tak jak wcześniej wspomniałam zależy mi też na tym by znać minimum 3,4 obce języki co sądzę byłoby potrzebne do pracy przy obsłudze klientów na lotnisku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm...niesamowite! Idziesz na romanistykę po to, aby sprzedawać bilety na lotnisku? To prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwosz96
Tak idę na romanistykę, bo tak jak wcześniej wspomniałam chcę znać minimum 3,4 języki. Moje pytanie to takie: jaką naukę po tych studiach i kursy mogę rozpocząć by dostać taką pracę. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×