Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tekla0410

zakazane

Polecane posty

Gość Tekla0410

Poznaliśmy się kilka miesięcy temu w pracy. Zobaczylam go i wiedzialam już wszystko. Zwyczajnie spojrzał na dzień dobry, a moje kolana się ugięły. Jeden dzień, drugi i enty... Jestem "zajęta" w kilkuletnim nieformalnym związku, a on okazuje się żonaty. Zonaty, z dzieckiem-istna świętość. Mijają kolejne miesiące, pękam w koncu i proszę o spotkanie po pracy. Początkowo zaskoczony wręcz zdumiony ze "taka" kobieta zwraca na niego uwagę... poźniej chwilowo głupieje i traci głowę... Jak jest teraz? Moj związek się rozpadł... Dawno powinnno się to stać, on jedynie mi pomógł zrozumieć. On? Oszukuje swoją żonę, z resztą oboje to robimy bo zdążyłyśmy się poznac. Ona? Zali mi się, że On późno wraca z pracy, że znowu się pokłocili i prosi żebym z nim porozmawiała... Nie raz mówił, że miał związek idealny, że wszystko runęło, kiedy ja się otworzylam. Nie raz probowaliśmy przestać... konczlo się zawsze w tym samym miejscu i tej samej porze. Seksu miedzy nami nie bylo, bo być nie musi. Jest w nas tyle namiętności, że potrafimy całować się godzinami i nie chciec nic wiecej... Ja czekam, Ona czeka, a On nie wie co zrobić... Skonczyć nie potrafię, on jest nieszczęśliwy. Nigdy nie narzekał na żonę, że jest taka i owaka ani ze się rozwiedzie tez nie wspominał. Nigdy się nie deklarował, nigdy niczego nie obiecywał... Nigdy niczego mi nie wyznał. Jedynie w jego oczach widzę, że nie może beze mnie żyć tak jak ja bez niego. I teraz poleci fala hejtu, że bajeruję żonatych, ale pamiętajcie, że ludzie czasem się mylą... Czekam na konkretne rady co powinnam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest tez tak mam ze podoba mi sie inna kobieta I chce z nia seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie. Mam bardzo podobną sytuację, różnica jest tylko taka, że ja jestem mężatką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to jest zauroczenie Mówisz kazdy może się pomylić ! to powiedz to to jego dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam po obydwu stronach barykady i żadna nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×