Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zauroczony facet może oszukiwać ?

Polecane posty

Gość gość

Czy zauroczony facet może oszukiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo może nie umieć kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ta Nancy? To sciema? Czy co? Ja sobie skrece jak wroci. To podstep czy co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź gościu z 22:37:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę chcesz wiedziec, co on myśli i czuje i jak ułozy Wam się przyszłość , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy może oszukiwać ale może olewać i wtedy wypada się wycofać bo nikt się narzucać nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje , ze moze oszukiwac wtedy, gdy sie czegos przed Toba wstydzi, czegos co mogloby wplynac na to, że spojrzysz na niego z innej- negatywnej strony ;-) poza tym, skoro jest zauroczony to raczej powinien być szczery.. ale niestety zauroczenia są niebezpieczne.. szybko miajają a poźniej to już róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może może - na przykład jeśli czuje się odrzucony czy coś i chce się odegrać. może nawet zdradzić w afekcie w takiej sytuacji. może olewać na pokaz. wszystko może :) niektórzy im bardziej są zaangażowani, tym bardziej toksycznie się zachowują. zwykle tacy ludzie nie są dobrymi matertiałami na partnerów, ale istnieją tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy oszukuje kobiety tez. Botoks powiekszajacy usta, majtki pomniejszajace pupe, push upy podnoszace biust, sztuczne rzesy sztuczne paznokcie, sztucznie przedłużane wlosy, każdy chce wypaść lepiej niz w rzeczywistości do tego pomniejszona liczba byłych do max 5ciu i pomnożony poziom słodyczy i romantyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może może, bardzo dobrze na niego podziała botoks, który można wykonać u dra Kosmowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×