Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 dowodów na to, że Bóg jest złym potworem

Polecane posty

Gość gość
martyna 33 dziś Bóg jest miłością!!! I warto o tym pamiętać. TE TWOJE BZDURY :TO TWOJ WYMYSL A NIE WIARY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasm
Dnia 24.09.2016 o 17:26, martyna 33 napisał:

Tak. Mnóstwo ludzi nie liczy się z przykazaniami Bo.żymi i żyje według własnych zasad. Dopiero, jak przychodzi jakaś tragedia w ich życiu, to przypominają sobie o Stwórcy i pytają się: Gdzie był B.óg? A wystarczy żyć zgodnie z Bo.żą wolą, bo wtedy często B.óg, jako dobry Ojciec, chroni nas od różnych nieszczęść. B.ÓG JEST MIŁOŚCIĄ!!!

A co zrobisz z niezawinionymi chorobami, z chorobami i cierpieniem dzieci, ze zjadaniem się żywcem wszystkich stworzeń w przyrodzie, z klęskami żywiołowymi zabijającymi ludzi i zwierzęta, itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

Bóg wszystko czyni dobrze. A ludzie często lubią obwiniać Stworzyciela za to, czego Pan sam nie zrobił. Dlatego mówią, gdyby Bóg był, nie byłoby Auschwitz-Birkenau. Właśnie dlatego Pan dopuścił do tej tragedii, aby każdy mógł zrozumieć. Do czego dochodzi człowiek, który ze swojego życia całkowicie wyrzuca Boga. A także Biblię. Z naszej kultury i cywilizacji. Dopóki ludzie nie odrzucili Boga, nie było tego. Bo Pan Jezus dał Swoim uczniom przykład pokornego oraz skromnego życia. Wystawne życie i wynoszenie się nad innych ludzi są postawą, która przeczy duchowi chrześcijańskiemu. Ekonomia Stwórcy jest zupełnie inna. On nas nie kocha "za coś". Kocha nas BEZINTERESOWNIE. Czy również my potrafimy kochać Boga bezinteresownie, tak jak On nas?

Bóg wielokrotnie do nas przemawia, lecz często my Go nie słyszymy. Powinniśmy zrozumieć, że Stwórca nie jest dawcą chorób. Ale niektóre rzeczy dopiero usłyszymy, jak doświadczymy poważnej choroby. Dlaczego? Ponieważ wtedy dopiero mamy czas dla Stworzyciela. Wszystko co dobre i doskonałe jest Jego darem. Tylko czasami proces uzyskania tego, co jest dobre i doskonałe, jest niestety bolesny. Bo doskonałe złoto uzyskuje się w doskonałym ogniu. 

 

 

Pierdu pierdu będzie wiosna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak ktoś od wszelkiego zsyłanego mu ,s,k,u,r,w,i,e,l,s,t,w,a nie wytrzyma i po latach walki w końcu się powiesi to jeszcze dobry ukochany Pan Bóg go wpieprzy W NAGRODĘ do piekła, taki jest właśnie dobry i tak nas kocha... strach pomyśleć co by to było gdyby mnie nienawidził jeśli teraz "kochając mnie" dał mi tak zjeebany los i ciągłe kłody pod nogi, choroby itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

„Od wschodu słońca aż do jego zachodu, niech imię PANA będzie pochwalone.”

Psalmów 113:3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
Dnia 12.07.2019 o 08:31, Gość gosc napisał:

a jak ktoś od wszelkiego zsyłanego mu ,s,k,u,r,w,i,e,l,s,t,w,a nie wytrzyma i po latach walki w końcu się powiesi to jeszcze dobry ukochany Pan Bóg go wpieprzy W NAGRODĘ do piekła, taki jest właśnie dobry i tak nas kocha... strach pomyśleć co by to było gdyby mnie nienawidził jeśli teraz "kochając mnie" dał mi tak zjeebany los i ciągłe kłody pod nogi, choroby itd

W BOGU możesz mieć uwolnienie i uleczenie, ale musisz z całego serca wzywać GO i zaprosić GO w szczerym sercu do swojego życia. BÓG swoim dzieciom nie odmawia, ale musisz poczuć skruchę i się uniżyć, wyznać MU swoje grzechy i odwrócić się od nich. PAN JEZUS CHRYSTUS uzdrowił chorego, ale potem powiedział do niego" idź i nie grzesz więcej, aby ci się coś gorszego nie przytrafiło". BÓG wie i ty tez wiesz jak żyjesz... chcesz to zmienić?

Ew.Jana 5,14 Potem Jezus znalazł go w świątyni i rzekł do niego: «Oto wyzdrowiałeś. Nie grzesz już więcej, aby ci się coś gorszego nie przydarzyło». 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

Jer17,5 To mówi Pan: 
«Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku 
i który w ciele upatruje swą siłę, 
a od Pana odwraca swe serce. 
6 Jest on podobny do dzikiego krzaka na stepie, 
nie dostrzega, gdy przychodzi szczęście: 
wybiera miejsca spalone na pustyni, 
ziemię słoną i bezludną. 
7 Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Panu, 
i Pan jest jego nadzieją. 
8 Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą, 
co swe korzenie puszcza ku strumieniowi; 
nie obawia się, skoro przyjdzie upał, 
bo utrzyma zielone liście; 
także w roku posuchy nie doznaje niepokoju 
i nie przestaje wydawać owoców3. 
9 4 Serce jest zdradliwsze niż wszystko inne 
i niepoprawne - któż je zgłębi? 
10 Ja, Pan, badam serce 
i doświadczam nerki, 
bym mógł każdemu oddać stosownie do jego postępowania, 
według owoców jego uczynków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka

"Prawo PANA jest doskonałe, nawracające duszę;

świadectwo PANA pewne, dające mądrość prostemu.

Nakazy PANA są prawe, radujące serce;

przykazania PANA czyste, oświecające oczy" Psalm 19,7 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×