Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RobertsonDeFirtao

wykształcenie u kobiet działa jak antyafrodyzjak na mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
Nie zauważyłem korelacji pomiędzy wielkością piersi a ilorazem inteligencji, masz miarodajne badania NAUKOWE na ten temat czy strzelasz jak kulą w płot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze małe cycki niż mały mózg u kobiety, którą rozważa się jako kandydatkę na żonę! Jaki pożytek z ogromnych piersi, jeśli to jedyny walor kobiety? Grawitacja i tak je pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś były jakieś badania, że inteligentni faceci na wysokich stanowiskach wolą kobiety o mniejszych, średnich piersiach a mięśniaki i karki preferują biuściaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie zupełnie małe, dajcie spokój za co tu łapać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, małe. Moja szanowna matula, 2 specjalizacje, 3 kierunki skończonych studiów: jedne z największych i najfajniejszych cycków jakie widziałam w naturze. Ja skromne 60 H, moja koleżanka z roku na trzecim stopniu 70 H. Matko jedyna, cycki nie mają nic wspólnego z inteligencją. Może tyle tylko, że kobieta inteligentna na ogół dba też o ciało, więc ma mniej tkanki tłuszczowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hanze to masz to coś po matce :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj baby baby jakie wy głupie jesteście. Uważacie ze wiecie lepiej co sie facetom podoba? No i oczywiacie wasz misio jest inteligentny i z wyżej polki bo wybrał was także inteligentne. Hahahahahahaha. Dla każdego faceta liczy się przede wszystkim wygląd kobiety, oczywiście inteligencja nie zaszkodzi ale konieczna nie jest. ALE jak któryś wie ze nie ma szans u ładnych wtedy gada coś o wyższości inteligencji itp. Znam nawet bardzo mądrych i zamożnych Anglików ktorzy nie mogąc zdobyć ladnych rodaczek zenia się z jakimiś Polkmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdurne gadanie jak to, ze mezczyzni boja sie pieknych kobiet wysokich inteligentnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Bo polka głupia będzie służąca na posylki a angielki leniwe są i jeszcze spełniać łóżkowe zachcianki bez ograniczeń bo bidna poleczka przecież. :D i głupia może być bo do sprzątania i seksu rozumu nie trzeba a żeby inteligentnie z kimś porozmawiać to ma towarzystwo w pracy taki anglik .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wykształcone inwestują w nie to co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×