Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

To ja jestem kolejna ktora chciaby coreczke ale wiadomo ze nie ma co grymasic, wezme co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli termin jest na 14 czerwca to dopiero 6 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
U mnie 6 tydz 2 dni termin na 16 czerwca z wyliczen. U nas pierwszy maluszek wiec nie mam takiego doświadczenia jak wy , jestem totalnie zielona, w rodzinie nie ma maluszkow wiec nawet nie ma co potrzymać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na 14 czerwca termin i mam 6 tyg i 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi powiedział że oni liczą te 6 tygodni i np jeden dzień lub dwa jako już 7 tydzień. 7 tygodni i jeden dzień to początek 8 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbyś miała już dwa miesiące i pare dni a oni mówią ze jesteś w 3 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak liczą lekarze ale troche dziwne że osoba która rodzi 14 i ta która rodzi 16 jest w tym samym okresie ciąży co do dnia. To nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam mi lekarz wyliczył jak narazie tak samo jak aplikacja, czekam na usg to bedzie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wydaje mi sie ze wpadnie długość cykli ma wpływ i kiedy wystąpił owulacja u mnie np byla 18 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
czesc kochane. Ja również jestem w ciąży co prawda termin na koniec czerwca wiec to początek ciąży :) testy wyszły pozytywne , w czwartek mam wizyte u lekarza. To moja druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej dziewczyny mam do was pytanie. Czy wy w ciagu dnia macie rozne natezenie objawów? Ostatnio czulam sie zle praktycznie od rana do wieczora. Bylam ociezala bez sil śpiąca i z jedzeniem problem a i wstret do kawy. Dziaiaj rano wstalam i czulam sie dziwnie lekko, kawe wypilam sniadanie zjadlam i nic nie dolega. Na dodatek piersi przestaly bolec i zrobily sie bardziej miekkie. Dopiero po wzieciu duphastonu zaczely wracac niektore objawy. Czy to normalne czy powinnam sie niepokoic? Ogolnie mam uczucie ze wiekszosc objawow mam po tym leku. Ale rano jak wstalam od razu taka mysl mi przyszla do glowy ze cos jest nie tak i czuje sie jakbym w ciazy nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah
Sylwia wszystko jest ok ,nie martw sie , ja jednego dnia mam mdlosci i wymioty caly dzien nastepnego dnia zaczynaja sie dopiero poznym popoludniem , kilka dni temu pamietam ze zwrocilam uwage na to ze nie bolaly mnie piersi , kolejnego dnia znowu nie dalo sie ich dotknac. mysle ze objawy moga pojawiac sie z roznym nasileniem od czego to zalezy nie wiem ale u mnie z tym juz lepiej bo jeszcze z tydzien temu mdlosci i wymioty byly caly dzien , u mnie objawy mam nadzieje troszke zaczynaja ustepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Wiem ze nie powinnam panikowac bo to roznie bywa. W poprzednich ciazach czulam sie swietnie i tylko piersi bolaly. A tu od początku nie bylo objawów piersi lekko powiekszone dopiero gorzej czulam sie po duphastonie. A teraz nagle nic. W srode ide do lekarza to sie dowiem co i jak. Ale mam troche stracha bo gdzies od poczatku mam przeczucie ze nic z tego nie bedzie. No nic bedziem dalej obserwowac i zobaczymy co czas pokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Mnie do tej pory boli czasem brzuch jak na miesiaszke. Piersi tylko gdy dotkne. A tak to nic mi nie dolega. ;) mam nadzieje ze bedzie tak do konca ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Co tam mamusie słychać? Ja dzisiaj bylam na wizycie, maluch rosnie, widac juz glowke, zarys rączek i nog i serducho bije jak szalone :-) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Kiepsko boli glowa jak diabli. A tu nic nie moge brac przeciwbólowego bynajmniej z tego co mam w domu i jest ciezko, na chwile nieco zelzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
okropienstwo....niby w sumie caly dzien jem....z rana czekolaowe meg ciacho zjadlam......pozniej cos tam....i tak mija dzien...ale jak mnie zlapie takie przymulenie...to dramat. jak mnie zlpalo okolo 18....tak do tej pory trzyma.....czuje jak wszysko mnie rozwala w zoladku.....te kwasy zoladkowe.....i mdli....okropienstwo az boje sie jutra jak bede sie czula. i spac....nalezy isc juz spac.... dobranoc dziewczyny !! fajnie ze widzialyscie juz wasze szkraby. ja jeszcze sobie z 5 tyg poczekam do pierwszej wizyty usg.....i ide od razu po plec;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja sie czuje juz dobrze tylko nerwy mam jak diabli. Wszystko mnie zlosci i denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja w czwartek ide na pierwsza wizyte ,wiem ze za wczesnie bo to dopiero bedzie 5tc+2d ale byłam juz zapisana jakies miesiące temu miala.to być zwykla wizyta kontrolna.. a wyszło jak.wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonkaa
czesc dziewczynki, dołanczam sie do was termin 11 czerwiec 2017 , druga ciaza. pozdrawiam was mocno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErisssS
Witajcie Ja również chciałabym do Was dołączyć, będę pisać na tyle ile będę mieć czas z którym u mnie kiepsko. Poza tym tak jak niektóre z Was meczą mnie mdłości. Praktycznie cały boży dzień. Noc jest dla mnie wybawieniem, bo jak się w końcu położę zasypiam momentalnie, wtedy tez czuję się normalnie - nic mnie nie męczy. Według moich obliczeń termin mam na 18 czerwca. Będzie to moje 3 dzieciątko. Mam już córkę i syna. Poczytując Was widzę że są kobietki które biorą duphaston - owszem podtrzymuje ciążę ale nasila tez objawy typu mdłości - wiem z własnego doświadczenia. Luteina jest delikatniejsza, nie nasila tak mdłości. Też Własne doświadczenia. Niestety u mnie tak czy siak przy jednych i drugich były ogromne mdłości, ale widocznie taka moja uroda. Niby pomagają czopki torecan ale można je brać tylko w skrajnych przypadkach tzn. w sytuacji kiedy nie można nic pić ani jeść. I też i tak miałam. Narazie w obecnej ciąży daje sobie radę i oby tak było dalej. Męczy owszem ale staram się regularnie jeść, coś podgryzać od czasu do czasu i tak leci. Ostatnio w czwartek nawet wybrałam się do lekarza aby potwierdzić ciążę, ale stwierdziła bez badania że za wcześnie i mam przyjść za 2 tyg, trudno czekam dalej. Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witajcie dziewczyny. U mnie juz 7 tydz mam nadzieje ze jest wszystko ok wymioty narazie nie dokuczają, ja dopiero ide na usg 02.11 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Witaj Erissss tez biore duphaston i bardzo zle sie czulam. Od soboty wszystko przeszlo i pozostaly powiekszone piersi. W sobote to sie wystraszylam ze cos nie tak bo tak nagle wszystko ustalo a w niedziele te piersi znowu sie powiekszyly. Dzisiaj ide do gin sprawdzic czy wszystlo ok i czy leki pomogly ( jajo plodowe slabo bylo zagniezdzone). W zaleznosci od tego co powie gin zdecyduje u ktorego lekarza zarejestruje ciaze na nfz;) mam straszny dylemat i nieam kogo sie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej ja juz po wizycie wszystko jest ok. Dzidzia rosnie i juz dobrze sie zagniezdzila. Slyszalam tez serducho bylo super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Sylwia super :-) az człowiekowi serce rosnie jak widzi swojego malucha któremu bije malenkie serduszko :-) dziewczyny mecza Was jakies dolegliwosci ciazowe? U mnie roznie, najczesciej mam problemy z glodem... w nocy potrafi mnie obudzić, a jak juz cos zjem to mnie mdlosci mecza... nie wiem co robic zeby bylo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, u mnie bylo kilka dni lepieh a od wczoraj znowu mdlosci wymioty bole zoladka , juz nie mam sil ... az sie chce plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej u mnie jest ok te bardziej męczące dolegliwosci przeszly. Czasem troche mnie mdli ale to jest znosne. Slodkiego zbytnio jesc nie moge bo po tym najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chwile mnie nie było ale miałam takie mdłości że wstać z łóżka nie mogłam :/ byłam na usg widziałam dzidziusia :) wszystko jest dobrze serduszko bije :)) -szymonka mam dokładnie na ten sam dzień termin :) -ErisssS moje też trzecie -GośćSylwia super mi tez już było dane usłyszeć ten cudowny dźwięk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×