Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość agula181
Goszka mi na zaparcia pomogly jablka, jem codziennie.dwa,jedno do poludnia drugie po poludniu i po ok 2 dniach byl efekt :-) i jem sepumisan ginka mi polecila i tez jest po nim ulga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suelen
Mnie bolal brzuch jak na okres, wymiotuje pp 20 razy na dobe. Zrobilam bete no ok jest, ale wczoraj poszlam do lekarza, dla mojego spokoju. Badanie ok ciaza, np to usg i przezylam szok... dzieci bedzie dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Goszka ciekawa masz prace. To wyczerpujace zajecie samo w sobie tym bardziej ze to maluchy masz pod opieka;) ja tez dzisiaj wiecej zjadlam i ciagle czuje sie glodna. Wczoraj nie moglam patrzec na jedzenie a dzisiaj ciagle cos musialam podgryzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Suelen gratuluje;) samo dobro cie spotkalo;) synek 5 latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolaczam sie:) termin na 12 czerwca wg usg:) mam juz synka 2 lata 9 miesiecy takze akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak moj synek ma 5,5 roku. Ja jestem przerazona, przeplakalam pol nocy, los mi psikusa splatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Nie ma co plakac. Wiem ze to ciezko gdy dwoje naraz ale najwazniejsze zeby zdrowe byly. Bedzie pracy co nie miara ale dasz rade bo silna kobietka z ciebie;) zdrowka i dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze troche czasu i ogarne sie :) Ja dostalam jakis lek na mdlosci i wymioty, bo 20 razy na dobe to przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Suelen rozumiem ze jesteś w szoku ale gratuluje ciąży blizniaczej, oj mój mąż marzy o bliznietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Moj jak pierwszy raz zaszlam w ciążę to. Chcial blizniaki zeby odchowac dwoje na raz i wiecej zie nie ztarac;) w sumie tez kiedys chcialam ale gdyby mi wyszlo teraz ze dwoje pewnie bym zareagowala podobnie jak ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dołączam się do Was. Termin z wyliczeń wychodzi na 14 czerwca. Do lekarza idę 29 października. Ciągle chce mi sie spać, czasami mam lekkie mdłości i lekko pobolewa mnie brzuch i często mi duszno ale ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soan
Witajcie ja też termin na czerwiec mam już dwoje chłopców może uda się dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soan
Suelen gratuluję też bym napewno była w szoku głowa do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Soan. Widze, ze troszke jest mam co beda miec trzecie dziecko, troche mnie to tez pokrzepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen oczywiscie ze jest wiecej takich co 3 dzidzie beda miec...:D spojrz na mnie. 19 lat..pierwszy rok studiow....ciaza n1 :D 20 lat. porod pierwszego synka ! Mikołaj :) 3 rok studiow:D 2 ciaza...po czym wyporwadzka po zaliczeniu za granice...wszystko od zera....23 lata/-2 dziecko :) teraz mam 25.....26 jak urodze :D 3 dziecko....i W Styczniu zaczynam kolejna szkole....:):):) praca na pelna pare...nie wiem jak to wszystko ulozy sie.....czasami przy 2 dzieci po pracy z dziecmi..nie wiem gdzie mam sie podziac....aaaj...:D.... ale bedzie dobrze.:D a jest zawsze mozliwosc ze bedzie dziewczynka..:D albo blizniaki :D:D:D:D:D;D:D:D...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na tym 3 dziecku swoja kariere macierzynstwa koncze .... wszystko fajnei pieknie....ale musi nadejsc czas...zebysmy z mezem mogli tez sie skupic na sobie....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Fajnie powiedziane Goszka. To widze ze mamy wiele ze soba wspolnego;) pierwszy syn w wieku 20( choc u mnie to wlasciwie tuz przed 20stka) drugi 3 lata pozniej;) tylko jestem rok starsza;) za 2 tyg bedzie 26;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i termin tez mamy jakos okolo 6 czerwca ?:) no to super !.... czyli w jakim wieku masz dzieci reasumujac? ja mam 5 latka, 2,5 latka :) przekonana jestem ze 3 tez bedzie chlopak.....aczkolwiek ta literka v w lewym oku trzyma mnie przy tym, ze a noz bedzie to dziewczyna :D:D:D:D:D wlasnie drzemka mala juz za mna..bez tego nie ma dnia......niesamowite jak to wazne zeby w ciagu dnia sie przespac. ale to tez dlatego, ze na 6 do pracy, zanim wstane ja zanim ogarne dzieci do przedszkola....wszystko caly czas w biegu. jak tylko urodze...to z jednej strony mysle ze troche odpoczne w koncu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mama na 14 czerwca. Ja mam synka 5,5 letniego i mam nadzieje również, że będę mieć dziewczynkę. A ogólnie zauważyłam, że bardzo dużo osób ma teraz 3 lub 4 dzieci i sa to osoby wykształcone i nikt już na takie osoby dziwnie nie patrzy. Raczej fajnie to wygląda i ja podziwiam takie osoby natomiast sama zamierzam miec tylko 2. Gratuluje wszystkim mamusiom. A bliźniaki świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Moi maja 6 i 3 lat. I termin wlasnie kolo 6. Dzisiaj wyjatkowo 2 drzemki mialam. Probowalam z ta wrozba z tym v ale nic nie widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki widze ze forum powoli rozkwita U mnie wczoraj pojawilo sie krwawienie wiec raz dwa do szpitala okazalo sie ze z dzidzia wszystko jest ok a skad krwawienie sie wiezlo tego nie wiedza lekarze zobaczyny co bedzie dalej dzis mam jedynie brazowr plamienia no nic trzeba czekac. Juz myslalam ze z moimi objawami lepiej a tu dzis znowu zle samopoczucie wymioty mdlosci bol zoladka niech sie to juz skonczy . U mnie to bedzie 1 dziecko a mam 26 lat i w sumie czasami nachodza mnie takie mysli ze moglismy jeszcze poczekac a wy kobietki w moim wieku a nawet i mlodsze i juz 3 dzieci podziwiam ogromnie ja bym chyba nie ogarnela tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Pierwsze bylo wpadka wiec jak sie zdazylo to trzeba bylo dorosnac i podolac obowiazkom drugie planowane bo od zawsze chcialam miec wiecej niz jedno. Trzecie tez wpadka. Chcielismy ale nie teraz. Po prostu zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Mam nadzieje ah ze to plamienie to nic groznego i ze wszystko nedzie ok;) zdrówka zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Też termin z aplikacji wychodzi mi na 14 czerwca, do lekarza idę dopiero we wtorek i już tak się nie mogę doczekać by powiedział, że wszystko jest dobrze... Mam już córcię 21 miesięcy :) od tygodnia po owulacji zrobiłam 10 testów hehe i dopiero 3 ostatnie tydzień po planowanej miesiączce pokazały 2 kreski :) to już 7 tydzień się zaczął więc marze o tym by we wtorek usłyszeć maleńkie serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Dziewczyny a co Wy sadzicie o farbowaniu, a dokladniej rozjasnianiu wlosow w ciazy? Bo ja slyszalam rozne wersje i sama nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mysle ze farbowanie wlosow samo w sobie nie jest szkodliwe tylko wdychanie tej farby ...wydaje mi sie ze dlatego nie zalecaja farbowania wlosow w ciazy aczkolwiek moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...ja tez dzisiaj 2 drzemki...po tym jak napisalam posta....usiadlam na fotelu i dplynelam !:) ja uwazam , ze super sprawa miec 2,3,4 dzieci ......jesli tylko czlowiek nei zwariuje....bo to jakby nie patrzec jest poswiecenie sie juz po calosci na cale zycie.....jak Ci ta 2 jako tako dorosnie....to jeszcze masz trzecie ..i tak sie ciagnie ...:) a z drugiej strony czym jest zycie bez dzieci..? nie wiem :D:D:D bo je mam :D:D:D:D.... i jeszcze nie ma 21 ale zbliza sie czas spania.......:) wiec dobrano wam dziewczyny ! fajnei ze sie rozkreca dyskusja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soan
Ja mam 28 lat pierwsze dziecko w noc poślubna chybił trafił i od razu trafił :) poród tuz przed 22 urodzinami drugi synek tuż przed 24 też planowany bo zawsze chciałam miec conajmniej dwoje dzieci trzecie też planowane długo sie staraliśmy ze względu na mojego guza na jajniku jedno niestety straciliśmy mam nadzieje że teraz bedzie dobrze staram sie myśleć pozytywnie ale boje się że znów Nas to spotka Goszka tez tak myślę jak Ty musi nadejść czas tylko dla Nas :) ah spokojnie plamienia to jeszcze nic strasznego tymbardziej że piszesz że już brązowe na początku każdej ciąży mam i staram sie nie denerwować tym ale to łatwo sie mówi doskonale o tym wiem Agaaa mi wychodzi na 11 czerwiec do lekarza ide w pon i mam taka sama nadzieje jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soan
i co mnie dziwi to to że objawów brak przez dwie wcześniejsze ciąże wymiotowałam spałam całymi dniami a teraz nic oczywiście zastanawia mnie to a może to dziewczynka i dlatego nie ma to jak sobie wmawiac dobranoc kobiety spokojnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Mi tez sie marzy corka ale sie nie nastawiam bo to maloprawdopodobne. Ale wszystko przedemna i sie okaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×