Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

co do szkodliwosci, nikt Ci tego nie powie. bo jedni powiedza, ze cala ciaze pili po lampce wina i nic sie nei stalo...inni zlinczują Cię :) a tak jak to moja prowadząca ciąże powiedziałą....nigdy nie wiesz w którym momecie akurat co rozwija sie.....więc nie iwesz czy ten lyk moze zaklocic proces rozwoju czy nie.... ale ja osobiscie mysle, ze na pewno nic sie nie stanie z Twoja dzidzia...bo w tym czasie czesto jeszcze kobiety nie wiedza o ciazy.....:) wiec bedzie dobrze !!.... a co z wrozba...litera v w prawym czy w lewym oku ? jesli odegniesz dolną powieke..i z naczynek krwionosnych powstala litera v w prawym oku to chlopiec..jesli w lewym dziewczynka :) u mnie w lewym litera v :D:D>..ale sie zdziwie jak to chlopak bedzie .:D:D..a wszystkie babcine zabobony wskazuja poki co na corke :D:D jak ja wytrzymam jeszcze w sumie 2 miesiace do odgadniecia plci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Zycze ci oby ci sie te wrozby spelnily;) a masz juz jakies smaczki? Mnie od slodkiego odpycha. Ale w poprzednoch ciazach w jednej ciagle na slodko w drugiej na kwasno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole zadnych kanapekni ejem..nawet jak pomysle ze bym zjadla jakas kanapke...to od razu na sam widok otwartej lodowki stwierdzam, ze nie. jakies ciasteczko, paczek eklerek..drozdzoweczka...:D.... nie wiem czy pod smaczki mozna to podciagnac ale jedynie po tym sie dobrze czuje. :) jeszcze na pczatku samym pilam sobie inke.....kawe...w zamian za to ze codziennie sypana kawe z rana pilam...a teraz od kilku dni nie moge tej ini bo mnie mdli po niej i tylko zielona herbate pije.:) cos w tym chyba jest....ze ciaza jakos tam wplywa na smaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Podobno w ciazy nie wolno zielonej hrbaty pic. W poprzedniej pilam i jak rodzina sie dowiedziala to krzyk zapytalam lekarza to on mi powiedzial ze nie powinno ale male ilosci nie zaszkodza a ja pilam litrami bo lubie. Mnie meczy ze kawy pic nie moge co prawda zawsze rozpuszczalna i to slaba z biedronki bo ja uwielbiam. Ale pilam 5~6 dziennie a teraz gora 2. Ale zauwazylam ze przestaje mi smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokk
Hej dziewczyny. Zapisuję się i ja :-) termin na 26.06 po ok. 8 miesiącach starań. Kiedy byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej. Ja bylam w rowno 6 tyg. Teraz ide za tydzien czyli bedzie 8 tydz. W poprzednich ciazach bylam tez kolo tego 6 tyg tylko na nfz preferuja zeby przyjsc kolo 8-9 tyg i pierwsze usg dopiero w 12-13 tyg. W tej ciazy po raz pierwszy wybralam sie prywanie bo niepokoilo mnie ze testy takie blade. Ogolnie mam stracha ciezko mi wybrac sie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokk
Ja bede chodzila do lekarza prywatnie. Nie wiem czy to nie za wcześnie ale zapisalam się na przyszły tydzień - będzie to 6tc, ale ja chyba potrzebuje żeby lekarz powiedział mi że wszystko ok bo jeszcze troche to do mnie nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Tez poszlam glownie dlatego. W poprzednich ciazach nigdy nie myslalam ze cos mogloby byc nie tak a teraz ni stad ni z owad ciagle czarne scenariusze. Chwilowo mam dylemat ktorego gina wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokk
Ja bede chodzić do tego który pomógł mi w zajęciu w ciaze - mam pcos i tylozgiecie macicy a do żądło który cykl owulacyjny a teraz kiedy już się udało ciężko mi uwiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokk
Jak się dziewczyny czujecie ? Bo ja mam bole jajników ktore mnie niepokoją. Dodatkowo podwyzszona temperatura ciała od 18dc -37,2 o bole kości, pleców i ogólne uczucie rozbicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja ogolnie dobrze. Ostatnio bardziej spiaca. Jak sie nie drzemne to czuje sie jakbym byla chora. I gdzies sil mi brakuje. Jak musze cos nosic to bola plecy i puchna mi nieco stopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
narzekacie dziewczyny na nfz...w Pl.... a co ja mam powiedziec..? jak mieszkam w Se....i usg przysluguje mi ylko raz..na cala ciaze. na polowkowym :D:D:D... okolo 14 tygodia wybiore sie prywatnie.....ale pewnie to tylko bedzie raz. pozneij tylko do polowkowego i pozneij do porodu .DÖD co do samopoczucia....zaczelam jesc jak szalona teraz... czuje sie jak balon i w sumie wlasnie wcinam czekolade......D-D ale to dzisiaj taki ostatni z dzien z takim szalenstwem...bo i wszystkie owoce i obiad w pracy ....i ogolnie co chwile cos....i wcale nei czuje sie glodna....ale i tak cos podzeram.....a przed chwila na jedzenie nie moglam patrzec. teraz czuje sie jak gdyby nigdy nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja nadal ciezko z jedzeniem. Jem bo musze, bo jak nie zjem to mam takiego gloda ze az boli. Narazie wypada ogolnie 4 posilki w ciagu dnia. Czasem 3. Najgorsze ze to dopiero poczatek a ja juz przytylam 2 kg. W poprzednich ciazach na poczatku bylo 2 kg mniej tak od razu bez niczego a tu dieta i takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja sie czuje jeszcze dobrze czasami lekko mnie muli, kawę pije tylko jedna rano ale tez mam wrażenie ze mi przestaje smakowc. Ja ide we wtorek do gin to będzie 7 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalilam sie wczoraj, ze wszystko super itp...wczoraj czekoladka na wieczor...swoja droga przepyszna.D:D:D i dzisiaj z rana wypilam herbate.....i tak mnie mulilo.....okropnie....az nagle jak polecialam do lazienki.....resztki tej herbaty i w sumie samo powietrze,,,,,ale okropnie....poranne mdlosci jak z ksiazki.....ale juz teraz duzo lepiej..i zjadlam kanapke...zeby nie czuc tego okropnego glodu.....;) milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Mnie od rana tez muli i czuje jakby taka gule w zaladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah
Czesc dziewczyny u mnie pocz 9 tyg i wierzcie mi ze te ktore maja tylko ksiazkowe poranne mdlosci moga skakac z radosci zazdroszcze ogromnie ja mam mdlosci 24h na dobe w nocy jak sie przebudze i obroce na 2 bok czuje jak mi nie dobrze wymioty probuje powstrzymywac bo zauwazylan ze im wiecej wymiotuje to zoladek bardziej boli i czekan az to sie skonczy az bede mogla normalnie ze smakiem zjesc a nie wmuszac na sile ,zazdroszcze normalnego funkcjonowania dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Wspolczuje. Moja siostra tez ciagle wymiotuje a juz 12 tydz ma. I tez calodobowo wiec to musi byc straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej myslalam ze w 12 tyg to mijaja te straszne dolegliwosci . A czy siostre boli zoladek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ah wdpolczuje, ciekawe co mnie czeka, ale rano nie miałam ochoty na moja najukochańsza kawusie, teraz taka slabiutka wypilam ale przestaje mi smakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Hej dziewczyny :-) wszystko wskazuje na to ze jak wszystko bedzie w porzadku to i ja 2 czerwca bede mamusia :-) czekalam na to prawie 3 lata, jedno poronienie za mna, dlatego jestem dość ostrozna z rozglaszaniem dobrych wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Zalezy od dnia. Żołądek juz jej tak nie boli. Ale nadal wymiotuje. Wczesniej to takie bóle miala ze bala sie czy aby na pewno wszystko ok i czy to nie koniec ciąży. Ale z dzieckiem ok rosnie i wogole. Jestem ciekawa co powie jak jej przekaze wiadomosc o mojej ciąży;) ja sie ogolnie dobrze czuje czasem cos zaboli czasem zemdli i spac mi sie chce ale to co ona przezywa to hardkor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to gratulacje wychodzi na to ze rodzimy w tym samym terminie ja mam termin na 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Poczatek 8;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
U mnie 6 tydz. Odebrałam betę 5399 a norma dla 5-6 tydz 2400-135300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
No to ladna beta;) jak myslicie czy po duphastonie nasilaja sie objawy ciążowe? Czulam sie dobrze nie bylo zadnych trudnosci i teraz coraz gorzej sie czuje. Na szczescie nie mam jakis mdlosci czy wymiotow ale jestem taka bez sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez siły. To idealne okreslenie chyba. ja w pracy cały czas na nogach..a pracuje w przedskzou z 2-3 latkami.....zero wytchnienia w sumie....i jak wroce do domu to tylko padam od razu.... ale w ciagu dnia jem juz normalnie....a nawet moze wiecej ...? co mi sie nie usmiecha wcale.... zobaczymy rano jak bedzie. a kawa..jak nie moglam bez niej zyc i nie wyobrazalam sobie poranka bez sypanej w moim ulubionym kubeczku, kawa wypijana , ja zanurzona w swoim ulubionym fotelu... teraz nawet o tej kawie nie chce slyszec.... zaparcia..! okropnosc bo w sumie tydzien w ogole sie nie zalatwiam i nic nie wskazuje na to , zeby cos sie polepszylo..... caroline29 gratulacje oczywiscie !! agula181 oczywiscie ze wszystko bedize w porzadku...nawjazniejsze to nie stresowac sie i byc dobrej mysli. ! siły dizewcyzny ......jeszcze jakies 30 tygodni nam tylko zostalo :D:D.... bedzie tylko lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×