Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł

Polecane posty

Gość gość
Za 1500 to można co najwyżej walczyć o przetrwanie. Nie ma opcji, aby pokryć za to wszystkie opłaty i jeszcze nie umrzeć z głodu czy pragnienia. Polecam sprawdzić, zrób taki test, a sam się przekonasz jakie bzdury piszesz. Polecam też rzucić okiem http://czasnareklame.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 650zl:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy da się przeżyć spokojnie za 1500 zł tylko jest pytanie czy te 1500 jest z opłatami czy bez opłat. bo jak z opłatami to licho to widzę. i to zależy czy na jedną czy na więcej osób, jak na jedną to pół biedy, jak na więcej to licho. Czynsz to od 350 zł wzywż prąd to zależy ale minimum 80 zł na miesiąc gaz podobnie dodajmy jakieś 20 zł na telefon z 50 zł na net czyli jakieś 600 zł na opłaty jak któs ma ze spółdzielni mieszkanie takie minimum no może do 1000 zł, 500 zł na żywność chemię i dojazdy to jedna osoba to i owszem wydoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyplayer
Po pierwsze kurwa sprawa jest prosta we współczesnym świecie wszystkim się popierdoliło w głowach i to ostro Po pierwsze to Kurwa musicie sobie uświadomić że jesteście urabiani przez Media przez radio przez gazety przez portale duże portale internetowe jak WP Interia Onet gazeta.pl itp dwa największe kłamstwa we współczesnym przekazie medialnym to to że szybki metabolizm jest dobry i że 5 posiłków to kurwa jakiś niepodważalny standard to są dwa największe mity i kłamstwa które są szerzone i celowo wprowadzane przez wielkie korporacje biznes lobby etcetera 1500 zł to jest kurwa niecałe 400 € to jest Polska kurwa jebana Bangladesz Europy której prezydentem jest ten Rumun cwel Tusk Słuchajcie można spokojnie żywić się za 10 zł dziennie na luzaku dostarczając przy tym wszystkie ważne składniki odżywcze i niech mi tu nikt kurwa nie pierdoli że jest inaczej To na razie tyle ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyplayer
Po pierwsze kurwa sprawa jest prosta we współczesnym świecie wszystkim się popierdoliło w głowach i to ostro Po pierwsze to Kurwa musicie sobie uświadomić że jesteście urabiani przez Media przez radio przez gazety przez portale duże portale internetowe jak WP Interia Onet gazeta.pl itp dwa największe kłamstwa we współczesnym przekazie medialnym to to że szybki metabolizm jest dobry i że 5 posiłków to kurwa jakiś niepodważalny standard to są dwa największe mity i kłamstwa które są szerzone i celowo wprowadzane przez wielkie korporacje biznes lobby etcetera 1500 zł to jest kurwa niecałe 400 € to jest Polska kurwa jebana Bangladesz Europy której prezydentem jest ten Rumun cwel Tusk Słuchajcie można spokojnie żywić się za 10 zł dziennie na luzaku dostarczając przy tym wszystkie ważne składniki odżywcze i niech mi tu nikt kurwa nie pierdoli że jest inaczej To na razie tyle ELO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak ja zarabiam 650zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zarabiam 650zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czym ty piszesz i o czym do mnie rozmawiasz, czy my to jakieś bydło!!, że mamy przeżywać za 1500zł, żreć jakieś g****o GMO!! Popatrz jak bawię się TWOI SUWERENI!! Opłaceni za nasze podatki i co żrą z moich podatków!! Jeden posiłek ich tyle kosztuje!! Czy kiedykolwiek cokolwiek zrobił na siebie!!?? W jakich garniakach występują i kto za to płaci!! Pani zapłaciła, ja zapłaciłam Pan zapłacił!! No chyba, że osoba, która założyła ten post chce, nas do bydła zniżyć i każe nam żreć byle co!! I cieszyć się, że za 1500zł mamy żyć!! Powiedz to Oli Kwaśniewskiej, że za tyle musi przeżyć!! To chyba ona założyła ten topik!! i śmieje wam się w twarz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przeżyć za 1500 zł czasem, ale przede wszystkim zależy od tego jakie mamy KOSZTY - a te nas różnią, bo jesteśmy w różnym wieku, mamy różny stan zdrowia, różne potrzeby żywieniowe, mieszkaniowe, różne koszty własne uzyskania przychodu w wysokości tych 1500 zł. Niektórzy przeżyją i to nieźle, a niektórzy będą dziadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można, płacimy za klitkę i media 1200zł, pozostaje nam na życie 10zł!! Ziemniaki, buraki, ryż makaron!! Możemy dzielić się z sąsiadami. Dodamy 5zł do puszki co nam pozostanie, żeby wesprzeć ludzi potrzebujących!! Da się przeżyć!! W tym samym czasie uczynimy Roberta Lewandowskiego i jego żonę Anną za wielkich ludzi, bo oddali śmierdzące trampki Roberta na aukcję, które kupił gość za 30 000zł na aukcji i przeznaczył na leczenie dziecka, zorganizowali nawet zbiórkę na ciężko chorą koleżankę Ani, bo nie stać ich było żeby, biedaków przekazać tygodnia jego tyrani kopania w piłkę. Bohaterem jest Lewy, nie gość co to kupił. I jesteśmy w czarnej dziurze!! Mnie śmieszą ludzie co żyją ponad stan i nie stać ich wesprzeć ludzi potrzebujących. Zawsze mam na kawałek chleba, mam co mi potrzeba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na lotnisku w Warszawie pracuje sie z 1500zł. na zlecenie. Potem jesli nawet zmieniasz spolke po roku-1,5 roku znow zaczynasz od tej stawki...przepraszam od 12z. brutto. Jak czlowie jest zdesperowany to przezyje, tylko to zyc sie odechciewa a szef jeszcze czesto laske robi....oczywiscie zanim zaczna sie pierwsze awantury to musi choc podniesc o te zlotowke brutto /inaczej raczej trudno mu pokazywac jakim sie dobroczynca/. Aha, nie mam tu na mysli pan sprzatajacych, bo one byc moze maja choc umowy o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooo6
Pewnie, że da się schudnąć, nawet wspólnie z mrrollo.pl, jednak trzeba mieć tyle samozaparcia, by doprowadzić zawsze sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł Da się. Ale jak mieszkasz z rodzicami i dokładasz się do życia nie więcej niż 400 zł miesięcznie (czynsz, media, jedzenie, środki do prania). Zostaje ci 1100 zł na własne wydatki, więc spokojnie za to wyżyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko przeżyć ....zarobki marne.wieksxosc zarabia srednio 1800zl....to I tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi którzy maja 1300 , i mysza porobić opłaty i zjeść za to , 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spokojnie jak nawet wynajmujesz da się wyzyć i to w komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mają normalne posiłki i nie biedują aż tak i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkasz w Pierdziszewie pod jednym z trzech numerów to pewnie da się przeżyć za 1500 i jeszcze sporo zaoszczędzić. Ale jeśli mieszkasz w ścisłym centrum Wrocławia w eleganckim lofcie to żyjąc szalenie skromnie wydajesz 500zł dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×