Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł

Polecane posty

Gość gość
50-100zł zależy od użytku Rzeszów tanio wychodzi jak się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty zobacz co sama jesz a nie zwracasz uwagę innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie bym przeżył za 1500zł nawet w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kleszcz ! zależy co dla ciebie znaczy przeżyć??!! Chyba same wyżywienie i dojazd do pracy??!! 1000zł to nawet na czynsz za mieszkanie nie starczy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczepiłam się krokietów bo jesteś pusty jak ich farsz:) na pewno tego składu nie czytałeś bądź na chemii nie uczyli cie tablicy Mendelejwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio olejcie dziada bez kasy!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łącznie maksymalnie wychodzi na 3 osoby 300-350zł za media i wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 2-kierunkach i robie za podstawe i sie spokojnie z tego utrzymuje jeszcze w STS co nieco wygram i mam więcej, a jakktos narzeka to mógł przymusu społecznego w postaci parnera/ki nie wykonywać!!!! Prosta sprawa! Bez sexu da się żyć i jest mi niepotrzebny ja zyje katechizmem i dąże do świętości bo tojest celem człowieka a nie debilne przymusy społeczne, a teorie o instynkcie i inne tego typu pierdoły to wymysły, kazdy kieruje swoim życiem i może nawet po alkoholu sobą trzezwo sterowac jak ja wystarczy silna wola!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,10812,title,Nie-mam-po-co-wychodzic-na-miasto-posel-ktory-mial-przezyc-za-500-zl,wid,4940047,wiadomosc.html?ticaid=117cce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pewnie nie czytasz składów swoich produktów bo pewnie tez syf jeszcze moje przysmaki są zdrowe, dobre, skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Toruniu. Ceny wynajmu pokoi (nie mieszkań, tylko pokoi) zaczynają się od 300 zł plus media albo i czynsz, a ogłoszenia wyglądają tak (przykładowe, z niższą ceną wynajmu, bo za 500zł też są) - "mam do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu czteropokojowym koszt wynajmu to 300zł plus czynsz 150 zł od osoby woda i gaz według licznika prąd na kartę ". Nie ma tańszych mieszkań, można sobie na stronach sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc 1500zł na miesiąc to aż nad to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor robi sobie jaja po prostu - a jego opinia jest wyssana z palca. Owszem jak się mieszka kątem u rodziców lub naprawde w jakiejś norze gdzie czynsz jest minimalny to wyżyjesz bez trudnu - ale nie odłozysz żadnych kokosów...a co to za życie od pierwszego do pierwszego... ? Ja wcale na jakims mega wysokim poziomie nie żyje... a opłaty mam takie: - 130 prąd - 35zł internet - 30zł telefon - 300zł dojazd do pracy (brak połaczenia autobusowego) - 260zł czynsz - 50zł woda RAZEM: 805zł Pozostaje Ci niecałe 700zł - z czego trzeba się wyżywić ok 100zł/tydz - więc co mówić o odkładaniu kasy? Zawsze w domu się coś popsuje, na coś trzeba dać kase. A gdzie ubrania? Kosmetki? Chemia? Jezu autor to faktycznie nawymądrzał się tylko - owszem przezyjesz kupujac jakies zupki chinskie - wydasz 150zł na miesiac...ale co z ciebie zostanie? Nikt ani nic mnie nie przekona ze za 150zł na miesiac jestes w stanie zjadac normalnie sniadanie, obiad i kolacje ZDROWO I PEŁNOWARTOSCIOWO. W dodatku autor to chyba tylko myje się w kranówie...bo gdzie chemia, pasta do zębów, szampon... ? Nie mówie juz ze czasem serio trzeba wyjść na miasto chociaz raz w miesiacu, zawsze są jakies wydatki typu ubezpieczenie auta / naprawa pojazdu...w domu prywatnym opał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zyje katechizmem i dąże do świętości bo tojest celem człowieka a nie debilne przymusy społeczne, x No widzisz, Ty jesteś właśnie sterowany przez wymysł zwany religią, która po to właśnie została wymyślona, aby sterować jednostkami i masami w ten sposób, aby nie byli tego świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pusta jesteś ty płacąc sporo kasy na życie! kto tyle płaci? chyba jakiś idiota co żyje w luksusie. Nie wspominając, że to co jesz jest nie zdrowe i powoduje różne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.24 Tak była operowana 33latka bo miała zapchane zyły , bo żre świństwa a do tego to genetyka. Ale wiedząc ze jest obciązona genetycznie ciągle wpiepsza te świństwa i czuje poszkodowana. Jak kto dba ta se ma:D A do ciebie- nie jestem twoją koleżanką otłuszczony zerze, wiec szacuneczek!!! Na zapchane żyły w tym wieku na pewno nie wyląduję bo mam swój rozum którego innym brakuje. Powtarzam- Jak Kto Dba Tak Se Ma:) Teraz grubaska nawet latem nie wyjdzie w spodenkach bo nie dość że tłusta to jeszcze nogi pociętę po operacji. A ja mogę hahhha. Brawo JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYCHA895 dziś Mówię, że nie kupuje żadnych chińskich zupek! trzeba potrafić kontrolowac budżet a nie wydawać na byle co i przepłacać za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYCHA895 dziś Kiedyś tutaj się wypowidał użytkownik misio który sam żył za 150zł miesięcznie i spokojnie można zdrowo żyć za takie pieniądze! więc jak nie umiesz gospodarować pieniędzmi to się nie wypowiadaj mój drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wydawałem nawet 300-350zł i już miałem nawet 2-3 obiady jedzenie sporo więc nie rozumiem jak można wydać 600zł na jedzenie na jedną osobę! gość dziś Ja też o siebie dbam i nie mam zapchanych żył więc co za bzdury gadasz 40% ludzi tak żyje i jakoś nie mają problemów z cholesterolem no chyba że jedzą co chwile syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie ja z moim mamy ok 4500zł /mc i wychodzi nam też sporo opłat... - rata 700zl (kilka inwestycji remontowych) - rata 500zł (sprzety domowe - nagle wszystko zaczeło sie psuc...) - dojazdy do pracy 2os ok 600zł - odkładamy ok 1000zł miesiecznie - rachunki: 300zł/mc - kominiarz 4 razy w roku po 35zł = 140zł - podatek 700zł - ubezpieczenie auta 600zł - przeglad auta 200zł - opał miesiecznie ok 250zł Zarazbiamy moim zdaniem sporo jak na młodych ludzi - ale te opłaty itp to jakaś porażka. Do auta ciągle coś się dokłada...fakt mozemy sobie pozwolic odłozyc sporo kasy... Ale pamietamy tez czasy gdzie na 2/os mielismy 1500zł i było mega ciezko - wybieralismy niejednokrotnie jakies drobniaki zeby miec na chleb... juz nie było mowy o odłozeniu kasy a tym bardziej na jakichkolwiek przyejemnosciach. Dobrze się mówi jakiemuś łebkowi siedzacemu na garnuszku u rodziców...utrzymac sie spokojnie za 1500zł i jeszcze zostanie...ale tez łebek nie doświadczył jeszcze zyciowego pecha pt że wszystko sie nagle psuje, ze cżłowiek chce czasem chociaz sobie cos kupic czy gdzies wyjsc, ze są inne opłaty w skali roku...nie co miesiac ale od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty się tak nie ciesz bo zbyt chuda sylwetka jest nie zdrowa tak samo jak przy otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 350-400zł to już mam 3 obiady i jeszcze większy luksus rozumiecie za taką kwotę spokojnie wyżyje 3 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś można. Lubię się rozpieszczać :) i to nazywam życiem, a nie ciągłe oszczędności. Dodam, że z rozpieszczaniem nie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYCHA895 dziś idioto nie siedze u garnuszku mamusi tylko wynajmuje pokój i odkładam nawet 850-900zł miesięcznie! jesteś idiotą to lubisz przepłacać i nie potrafisz gospodarować kasą więc marny z ciebie będzie tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś przesadzasz bo wydajesz za dużo nie potrafisz kontrolować budżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co kontrolować? Mnie stać na jedzenie za te 700-800 zł na m-c i nie jem owoców morza. Zarabiam 3,500 netto, z tego ok. 800-1000 odkładam :) Normalne zakupy robię, w Biedronce również, od czasu do czasu pizza na mieście ze znajomymi, jakieś winko itp. Mieszkanie mam swoje 2-pokojowe, kupiłam z pieniędzy zarobionych zagranicą, czynsz mam 400 zł, plus prąd ok. 100,woda też około tego, net 40 zł, tv 20zł-podstawowy pakiet, bo nie oglądam dużo, telefon 30 zł. Środki czystości-proszek, płyny, szampon itd ok. 100 zł kosmetyki ok. 100-150, ciuchy ok. 200-300, paliwo 400 zł, nieprzewidziane wydatki ok. 100-200 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubasy wpiepszają tłuscinę a potem lament bo projetanci szyją tylko dla szczupłych ahahaha Dzisiaj widziałam dziewczynę z nadwagą która o godzinie 10 zaja adała się hamburgerem, a potem lament po projektanci itp. itd. Oj biedaczki. Naprawdę mi takich żal. Hahahaahahhaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oni lubią jeść i szczupła sylwetka nie jest ich celem życiowym? A projektanci powinni projektować ciuchy i dla chudych i dla grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×