Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość gość modaxxl
nie chcę o nic pytac, tylko mam ofertę :) miź spódnic i sukienek w rozmiarach 40-52 za grosze. Wszystko nowe,. może ktoś były zainteresowany. na priv moge podesłac zdj :) wszystko do dogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sezon tego mixa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Spodniczki wiosenno letnie i sukienki wiosenne. 20szt spodniczek i 10szt sukienek. Wszystko nowe w rozmiarach 40-52. Do oddania za 400zl z przesylka, ale wszystko do dogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej hej. Dziewczyny zyjecie? Co tu taka cisza Jak tam handel? Ruszylonu Was w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzec był dobry ;) w końcu WIOSNA! ;) piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzec u mnie też dobry. Ale dziś to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
U mnie mażec taki se. Wchodze w coś nowego ale chcem troszku tajemniczości to nie powiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he...Janinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Dziewczyny! Święta !!!! ;) To Wam wszystkim Pogody (Ducha) i Radości !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Rownież życzę Wam koleżanki zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt oraz odpoczynku od codziennego biegu. Niech sie samo nagotuje,pozmywa a Wy odpocznijcie!! Seedecznie pozdrawiam i licze na wieksze wiosenne ożywienie tu na naszej stronce!! No to WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt moje bizneswoman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiacie dziewczyny mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxxl
Mniej więcej? Mniej zarabiam, więcej dokładam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz mniej ,raz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej niż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Ptaku znajdę do hurtu ubrania z serii dla matki i córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam znajd z iesz wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
hej! Ja na FB polubiłam taką stronę-Mrugała odzież dla matki i córki.Kobitka szyje różne różności ale czy na hurt to nie wiem.. możesz zadzwonić ,porozmawiać.. A tak ogólnie co tam nowego handlary,jak sprzedaże u Was w okresie świątecznym? U mnie bez szału,powoli sie kręci.. Gdzie ta wiosna?widział ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie powoli powoli jak to zwykle byly dwa modele tunik i postawilam na nieodpowiedni... Pusto zimno wieje chwilowo nie leje. Albo nie chodza albo marudza. Komunia 13 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Orientuje sie ktos gdzie na Ptaku znajde odziez wloska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Modaxxl: ja sie odezwe tylko mam wieksza awarie sprzetowa ;) a z telefonu nie umiem pisac na fb. Zimno wieje pogoda jak w listopadzie, a Majowka niby... Ratujcie bo zamarzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky laduj predko awarie bo potrzebuje namiaru na niedziele.hehe U nas tez zimno i deszczowo.szkoda gadac, pogoda jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Hehehe w niedziele to beda tlumy a na stoiskach sprzedaja detalicznie... Czyli chcesz kupic 10 szt i stoisz jak idiota bo pani sie zajmuje klientka co chce kupic 1 rzecz. Ale taka jest logika sprzedazy na ptaku ;) Awarie notebooka mam powazna, a na nowy mnie chwilowo nie bardzo stac. Eeeech zycie zycie... Wloska to chyba na tej glownej hali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
hej hej dziewczynki. Jak tam handel?? Cieplej się zrobiło, a w sklepie widać to ocieplenie?? jest ruch?? Odezwicie się, bo forum nam pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ruszyło trochę, niestety nadal nie ma tego "handlu",na który czekam.Jak i innych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Witajcie! Handel u mnie w tym tygodniu to porażka.. akcja komunia grubo idzie bo wszędzie co tydzień imprezy,u nas os Wielkanocy aż do 11.06-kiecek,eleganckich bluzek,kolorowych spodni nawlekłam a tu taka słabizna.Ja już nie wiem czy z moim gustem coś nie tak czy te kobitki już same nie wiedza czego chcą.. Jest ładna pogoda,otwarte ciągle drzwi wejściowe,pięknie robię wystawy,co 2 dni zmieniam manekiny-już nie mam pojęcia co jeszcze zrobić by klienta przyciągnąć.. A jak u Was byznesy..? napiszcie coś bo tracę wiarę w siebie.. pozdrowienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Posiadam na sprzedaz duzy mix nowej odziezy damskiej Rozmiary 40-52 20szt sukienek 10szt spodnic 7szt leginsow 25szt spodni. Cena za mix 950zl z wysylka- do niewielkiej negocjacji. Tylko modne fasony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaaa
Hej dziewczyny! Poczytałam Was trochę i dużo mi to dało do myślenia. Ale do rzeczy. Planuje otworzyć u nas sklep z większą odzieżą. Nie mam konkurencji w promieniu 30km, jedyny sklep to sukienki i spódnice w większych rozmiarach ale dla starszych Pan. Sama jestem przed 30 i widzę jakim problemem jest znalezienie ubrań dla nieco młodszych kobiet. Brakuje szczególnie rozmiarow; 44-46. W sieciowkach tego brakuje a w typowych sklepach xxl które są najbliżej nas są ubrania od 48 zwykle. Nasza miejscowość to w zasadzie wieś- całkiem nieźle rozwinięta ale jednak wieś. Ludzie tutaj nie kupią spodni za 90zl, wszyscy patrzą na cenę, jakość niestety jest drugorzędna. Ja bardzo chciałabym by ubrania były dostępne cenowo ale i nie z plastiku;/ czy to w ogóle możliwe? Szukam przez Internet potencjalnych dostawców ale wszędzie ta Wólka tylko, a prawdę mówiąc opinie ma nienajlepsze. Nie dam rady dojechać tam osobiście i obawiam się że zakupy online mogą tam być wtopą. Czy możecie polecić jakichs sprawdzonych dostawców z południa Polski bądź zaufane hurtownie online? Będę wdzięczna jeżeli podzielcie się ze mna swoim doświadczeniem. Pozdrawiam Was i mam nadzieję że niedługo będę mogła napisać "koleżanka z branzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
Daj se ty lepiej spokój i znajdź se pracę. Tak dla swojego zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu tak ucichlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×