Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość gość nicky
modaxxl: ja pisałam i nie mam z tym problemu że jestem z południa małopolskie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: sama widzisz, że nasz gość robi nas równo w bambuko ;) raz pisze, jejku pomóżcie, otwieram w lutym butik a potem się okazuje, że zamierza szmatki sprzedawać na fb oczywiście nie zamierza się z tego utrzymywać po prostu dorobi do życia kilka złotych, koleżanki kupią taniej kurtki, wszyscy szczęśliwi a w celu przymierzenia będą się plątać po naszych stacjonarnych sklepach, żeby na koniec skwitować "a na necie taniej widziałam" czy ja się bardzo pomyliłam, jak napisałam wczoraj, że ta osoba nie zamierza otwierać sklepu? nasz drogi gość nie zamierza nawet poświęcić na swój pomysł dwóch godzin - przecież kiedyś pojechała za wcześnie i co ? musiała w aucie siedzieć do 8! niebywałe, trzeba było POCZEKAĆ... więc dziewczyny nie bądźcie nieludzkie, podajcie koleżance na tacy ładnie i elegancko gdzie i kiedy ma pojechać, żeby przypadkiem nie poczekać, no kto by czekał, niech nas wykończy sprawnie elegancko bez mydła i bez czekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Pani bezczelna!!! Proszę nie mierzyć kogoś swoją miarą!! Nie zna Pani mojej sytuacji życiowej, więc proszę mnie tak nie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky wybacz, wiem,że pisałas, ale skleroza nie boli, a grzebać po stronach sie nie chce,aby tylko zobaczyć skąd przybywasz :) wiem, leń hehe Też nad tymi rajstopami mysle,ale na razie tylko myslę, sama nie wiem. Szkoda,że nie masz tego FB to byśmy poromasowały we 3 razem z Maxxi hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Trzeba mieć tupet wleźć na forum i obrażać piszące na nim osoby bo napisały prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Modaxxl: Ja będę chyba niedługo jechała to popatrzę czy moja Mirella ma większe rozmiary rajstop niż 5. Madalena pisze o 5-7. Może popatrz po ile na internecie w hurtowniach ta gatta albo co innego, jaka jest ilość minimalna zakupu itd. Ja w rajstopy weszłam bo to nie były jakieś koszty duże - minimalna ilość 10 sztuk sama wybierałam miks kolorów i rozmiarów, więc wiesz na początek w cenie dwóch hotdogów na stacji benzynowej się zmieściłam,no dobra przesadzam może czterech, albo jednej pizzy... to mój stały przelicznik na pizze - zainwestowałam jedną pizzę, dwie pizze itd... te 10 sztuk wylądowało w pudełku, oczywiście się okazało dużo za mało, bo to nie ten kolor nie ten rozmiar... ogarnęłam temat chyba po 3ciej "dziesiątce" nie wiem ile trzeba wziąć gatty na minimum, ile sztuk w paczce, ile sztuk z koloru... jak temat "przegryzę" to poinformuję ;) sama musisz ocenić, czy u Ciebie w ogóle pytają o rajstopy. pamiętam gadałyśmy już na ten temat. więc powtarzam - według moich doświadczeń kasy w tym nie ma, ale ja jestem takim typem który nie lubi odprawiać Klientów z kwitkiem, po co mają łazić po mieście i szukać nie wiadomo czego... więc mam rajstopy, podkolanówki i skarpetki z lycry. cena zakupu takich skarpetek czy podkolanówek to gdzieś 2,10 czy 2,20 netto, ładnie zapakowane, w pudełku jest 12 par. według mnie koszt inwestycji typu "bzdet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety , ale zbyt niski iloraz inteligencji oraz niezdolność do prowadzenia rozmów zniechęca mnie do prowadzenia dalszych konwersacji z Tobą. Na tej zawiści daleko nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
szerokiej drogi płakać nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky szkoda nerwow. No wlasnie czasami ktos zapyta a czasami i ktos specjalnie wchodzi czy mam rajstopy. To moze tak jak mowisz warto wziasc kilka sztuk na sprobowke tylko znowu gdzie to trzymac, na biurku? No musze ten temat przegryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Jak weźmiesz takie pakowane na płasko to na biurko ładny koszyk i kilka sztuk reszta pod ladę. Ja to trzymam koszyk pod ladą. Ale to musisz sama bo każdy ma inaczej, w dużych rozmiarach to ja się kompletnie nie znam. Sama wiesz jak często pytają o te rajstopy u Ciebie, czy masz ochotę się w to pchać? To jest kwestia: rozmiarów kolorów grubości den

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Niekturzy to som naprawde beszczelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Cześć Janinka, jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Witam Was laseczki! Pozdrowienia na początek dla Wszystkich! :-) Chciałam zapytać czy jest z nami Pani z Trewi? Powoli się za kurteczkami wiosennymi czas rozejrzeć więc może Pani się znajdzie. Proszę ładnie o odzew! :-) A jak ogólnie u reszty?bo u mnie nadal jako-tako,czyli bez szału.. :-/ Zimno,szaro i byle jak....byle do wiosny dziewuszki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Tuszynie i już tam wiosna zawitała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Co tu taka cisza? Jak handelek w tym marnym okresie? Nicky co tam u Ciebie nowego? Jak handelek? Dawaj do mbie i Maxxxi na priv na ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Handelek jak handelek. Handelek to pikuś. Lepiej meldujcie, czy wszystkie całe i zdrowe, czy żadna nie była w tym karambolu pod Łodzią... Aż się (poważnie) boję jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Ja się melduje że nie uczestniczyłam w karambolu,ponieważ nie jadę po zakupy na Łódź,ponieważ ten tydzień z wyjątkiem poniedziałku to totalna katastrofa!!!Więc brak funduszy oznacza brak wyjazdów i zakupów! Nie stresuj się Nicky,przecież karambole nie co dzień sie zdarzają... Jak wrócisz to Ty się zamelduj -opowiedz jakie już nowości,czy rzeczywiście tą modową wiosnę juz trochę widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Melduje ze i ja nie uczestniczal.cala i zdrowa haha Nicky kiedy sie wybierasz? Poluj na dzien aby mgly nie bylo i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, ja kiedyś też miałam swój sklep. Mogę wam podpowiedzieć że fajne ciuchy szyje firma w dużych rozmiarach sepja mają swój boks bodajże w hali G. Też nieraz fajne cichy mają z firmy ines rosse do roz 52. spodnie dzinsowe drogie lae fajnie sie sprzedają duże z firmy lafanier(pisze sie chyba jakos inaczej) są w pasażu centralnym. Ogólnie fajną młodzieżówkę widziałam w hali G badzo dużo nowości wiosennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
wczoraj siedziałam dużo przy księgowaniu i rozliczeniach, a dzisiaj mój kręgosłup się określił, że on na żaden wyjazd nie planuje jechać.... jak tylko sie pozbieram odpalam wrotki, poumawiana jestem na piątek i sobotę, trzymajcie kciuki, żeby mi przeszło. trochę też pobuszowałam na internecie, no wiosny na tym internecie nie widzę. zobaczę na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Hej Kobietki :) W tym roku dane było mi być na większych zakupach. Nowości jest sporo. Kupiłam nawet dużo sukienek (chociaż już nie zamierzałam). Nawet kurtki jakieś na wiosnę wrzuciłam, żeby było widać, że będą. Ogólnie jestem zadowolona. Mimo złej pogody dojechałam i wróciłam cała i zdrowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
zrobiłam zakupy przez internet. porównałam z fakturą ze stycznia 2016. ten sam asortyment. stwierdzam wzrost ceny w hurcie o 3,6%. Było 16,30. Jest 17,30. Styczeń do stycznia. Czekam na Wasze opinie. U mnie wzrost cen potwierdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę jutro na 6, mam nadzieję że będą te wiosenne nowości o których piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
koniecznie daj znac,czy są juz te wiosenne nowości, Ja się wybieram za tydzień, mam nadzieję,że już będą w przyszłym tygodniu na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dam znać. Modlę się aby nie było ślisko i mgły, bo 2 godziny jazdy w jedną stronę mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Ja chyba nie mam jakiegoś powtarzalnego towaru. Może teraz i są trochę wyższe ceny ze względu na wyższy kurs dolara. Przynajmniej hurtownicy tak tłumaczą. Mają na co złożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. jak tam droga??? bo chyba nie bardzo dzis pogoda popadła. Ja jadę za tydzień i niestety ale mam 4godziny jazdy w jedna stronę. Są juz wiosenne nowości?? upolowałaś cos ciekawego?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, właśnie wróciłam. Mam dużo nowości, a w zasadzie to same nowości. Droga była okropna....wyjechałem po 3 rano, ciemno, mokro i ślisko. Spowrotem mgła jak cholera.... albo smog. Ogólnie wyjazd udany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
A gdzie byłaś? W Tuszynie? Ile godzin trwa Wasz jedniodniowy wypad po towar? Ja wyjeżdżam ok. 1-2 staram się jak najwcześniej. Na miejscu jestem ok. 4-5 i szaleje do końca :) chyba że wcześniej wydam wszystkie pieniądze lub braknie miejsca w samochodzie. Jak wyjade wracając ok. 14 to chociaż ominę warszawskie korki. Niestety częściej chodzę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×