Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość kyo18
dostalam dzis probki o.b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza od jakiegoś czasu,na wakacje wszyscy wyjechali czy co 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosia
ja dostałam pudełeczko na tabletki , ale okazało sie za małe:( , jeszcze katalog bon prixa, próbke hugo i teraz zestaw ob:] ale czekałam na wszystko dosc dlugo, najdluzej na tampony :] pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niklunia
mozecie podac stronke o.b? bo albo jestem slepa albo nie iwem co! nie moge znalezc! z gory DZIEKUJE bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie6
nie weim co sie dzieje bo juz czekam i czekam na pudeleczko na tableteczki i nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile czekasz na to pudełeczko
??? Ja czekałam na swoje około 3 tycgodni i juz myslałam,ze nie przyślą,ale w końcu wysłali.Na pewno Ci wysła puedłeczko chyba,że zaginie gdzieś po drodze na poczcie co sie niestety zdarza:-o ale nie przejmuj się puedłko powinno dojść w ciagu maksymalnie kilku tygodni.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex
wypełniłam ankietę durexa, teraz chciałabym sprawdzić czy coś wygrałam,a nie mogę znaleźć -może ktoś wie gdzie szukać ? z góry wielie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Durexie mozna coś wygrać? Mogłabyś mi podać stronkę i opis gdzie jest ta ankieta-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest też naturalnym nawilżaczem. Wraz z wodą transportuje w głąb skóry wszystkie swoje cenne składniki - mowa o: avokado aloes truskawka Co to są polifenole: substancje chroniące rośliny przed słońcem i zanieczyszczeniami silne kwasy owocowe olejki eteryczne uzywane do masażu refleksorycznego Ja mam pytanie...... i o to ten konkursik.... pomóżcie... http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,56401.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana international
znów się pojawiły pudełeczka na stronce scheringa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe.....
ale jaja..nacisnelam na pudeleczko diany i do zamowienia sa jakies inne żółte -błe.... a te wyzej Microgynon jakies zielone---o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, pudełeczek jest całe mnóstwo, a z tymi kolorami to po prostu może nie mają innych i dali takie, skoro jest na nie taki popyt. Ja zamówiłam, bo potrzebuję, a jaki ono ma kolor to mniej ważne,bo i tak będzie cały czas w plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy znajdujecie te strony z gratisami,bo ja szukam i znajduję tylko sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex
Do Jok3r> konkurs już był teraz miały być wyniki ,ale na wszelki wypadek masz adres:http://www.durex.pl/gss.html trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikka
na stronie www.iwostin.pl jest ankieta i jak ja sie wypelni mozna dostac probki kosmetykow ale pewnie juz ja wypelnialyscie ;) Pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaesmaraldzinska
hej o co chodzi z ta venus?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy..........
ktos zamawia ta gilette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta*
ale ta maszynka to tylko na terenie USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś odpowiedział na pytania z tego konkursiku który podałam?? Ja myślę, ze aloes i silne kwasy owocowe?? Dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Efci
Aloes jest dobrze ale odp. na drogie pytanie to "substancje chroniące rośliny przed słońcem i zanieczyszczeniami" a nie kwasy owocowe.Sprawdzałam w encyklopedii:-)Pozdrawiam🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati25
hej Kobietki!!! Mam pytanie, byl na stronie Ziaji swego czasu taki konkurs związnay z seriią słoneczna Sopot Sun ale wynikow, ktore mialy byc rzekomo niby 24 lipca to ja na oczy nie widzialam na ich stronie. Wiecie coś może na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka
Do Pati Data zakończenia Konkursu: 30.09.2004 r.a wyniki dopiero w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×