Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość zrobili specjalnie
taka zmyle bo chca zeby jak najewiecej osob wchodzilo na ich strone nie dajcie sie dziewczyny specjalnie nas wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
ściema. niestety ja tez probowałam i tez nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynka16
to adresy pod które pisałam maile o próbki PRODUKTÓW tych firm, jedne przysłały maile z podziekowaniem za zanteresownie, niektóre nic, inne ulotki, niekóre próbki...macie ochote to skorzystajcie papaa ;-) gellwe@gellewe.pl kamis@kamis.pl oetker@oetker.pl zory@mokate.com.pl info.pl@kotanyi.com biuro@bio-active.pl info@f.c.solidarnosc.pl mokate@mokate.com.pl geleo@geleo.pl info.polska@tetley.pl lublin@herbapol.com.pl biuro@premuimfoods.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się też zapisać do klubu winiary http://www.winiary.pl/ trzeba im tylko wysłać 25 kodów kreskowych z ich produktów, ale mają fajny katalog z nagrodami za kody. Warto tu czasem zaglądać są tu fajne konkursy, a i winiarach po zapisaniu się do ich klubu przesyłają próbki swoich produktów wraz z gazetką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pycha1
bezpłatny kataklog firanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
ja sie juz chyba do tego klubu zapisywalam i... szczerze mowiac nic..ani nawet ulotki nie dostalam..:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie
dostałam te próbki PAPRINI. chyba się zrehabilitowali za długi okres czekania, bo przysłali całą butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam
dziewczyny nie zamawiajcie nic z tej stronki http://www.republika.pl/chrystadelfianie/ ja sie skusilam i poslali mi jakies gazetki ala świadkowie jechowy i napisali dlugi list dziekujac za cytuje: ,, zainteresowanie naszą społecznością" nie radze, ja to wywaliłam od razu do smieci, pozdowionka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę za późno dla mnie
bo ja nie tak dawno zamówiłam również z tej strony bezpłatne gazetki. Na razie nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może na stos
od razu z nimi. co w tym złego, że poczytałabyś o innej religii niż katolicka. ja zamawiałam broszury od różnych "społeczności" i żyję, nikt mnie nie nachodził itp. nie rozumiem tego strachu przed innością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz20
"kocia wiara"nieraz tez ma ciekawe rzeczy do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy ktoś już podawał ten link, ale podaję tak na wszelki wypadek: http://www.virtuela.de/sample.htm Można tam zamówić wiele próbek, ale niestety tylko dla tych, którzy mieszkają za granicą:-( Ale może komuś się przyda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynka16
zajrzyjcie na stronę www.jove.prohosting.com/~ingratis/probki.htm darmowe mapy, słowniki, długiopisy... tak obiecuja na stronie, ale wszystko po angielsku... zapraszam jak ktos zamówi niech da rady innym jak cos zamówic na tyh stronach bo ja sie nie orientuję po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
nie wchodzi ta strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynka16
właśnie widzę, że rzeczywiście nie wchodzi, może by trzeba wiecie jak wejsc najpier na stronę to co na początku, a potem reszty już szukac na stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralizatorka
"Ostrzegam" --> trzeba było chociaż na makulaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ile wypowiedzi ma
najdłuższy topic na kafeteri? Ja znam tylko taki, który ma 10412 wypowiedzi (348 stron). Są dłuższe? Ciekawe czy nasz topic o gratisach dorówna kiedyś temu co ma ponad 10 tysiący wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz20
cze dostałam dziś katalog z ikeii i katalog firanek-i chyba cosik sobie zakupie pozdrowka dla wszystkich i miłych snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaz20
cze dostałam dziś katalog z ikeii i katalog firanek-i chyba cosik sobie zakupie pozdrowka dla wszystkich i miłych snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×