Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość x y z
ja tez nozyka nei dostalam... to chyba tylko taka "sciema" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
ej piszcie cos kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
ahhh cicho i pusto a swieta tuz tuz...mysalam ze cos przed swietami bedzie fajnego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja..
popieram gratisy to dobry dodatek do świątecznych prezetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam bo .....
fajnie dostawać gratisy.....cieszę się, że podajecie stronki A gdzie można wypełnić tą ankietę by dostać nożyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
gratisy jako prezent.... jakos nie stosuje. jesli chodzi o nozyk, to trzeba sie zapisac do klubu benecolu, ale ja juz miesiac czekam i nic, wiec to chyba sciema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z tymi nożykami
to ściema jak z tymi paczuszkami pedigree i whiskas dla zwierząt - wszędzie wypełniłam ankiety i niccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wca
Siemka jestem tutaj nowa macie może jakieś ciekawe linki z darmowymi próbki prosze pomurzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wca
Haloo Żyjecie dziewczynki może mi cos poradzicie macie jakieś ciekawe lineczki z tym próbkami a tak wogule nie ma już teraz pudełeczek szkoda :( a tak chciaąłm sobie zamówić plisa pomocy !!!:> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wca
pisać dziewuszki macie jakieś nowości z tymi linkami będe komuś bardzo bardzo bardzooooooo wdzięczna :):):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wcy
WCA do jasnej cholery-wez sie do roboty, i poszperaj w poprzednich postach. Ale nie-najlepiej isc na latwizne, i pisac glupoty typu "pliiizz DAJCIE". Bez sensu-wykaz troche inicjatywy,a nie wszystko podane na tacy. Juz dlugo w tym siedze, kiedys ten topic zyl, i funkcjonowal bardzo fajnie. Dzis-jest pelen takich zasmiecaczy typu: 'odswiezam', czy 'dajcie jakies linki'. Zamiast pisac takie glupoty, wezcie sie do roboty, i podajcie jakies linki, tak jak ja to czynie. Nie ma sensu zasmiecac tego topicu-badzmy KONKRETNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z piekar
Ta co napisała "do wcy" to jest jakoś porybano chyba padła na mózg. Fajnie sie chwali a przecierz na forum robi sie to co chce a on gada jakies gupoty. Beeee żygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z piekar
Ta co napisała "do wcy" to jest jakoś porypano chyba padła na mózg. Fajnie sie chwali a przecierz na forum robi sie to co chce a on gada jakies gupoty. Beeee żygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa z .....
"Ewelino z Piekar" Ja Cię w pełni popieram taka fracna sie na niczym nie zna a wtyka nos w nie swoje sprawy. Takich trzeba tępić :P I to jest ostrzezenie dla innych PAN mądralińskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x y z
a ja popieram "do wcy" a panie lolitki i piekarki zachecam do zalozenia nowego topicu pt. "odswiezam" i juz. A nie wyzywanie od franc- malolaty......ehh p.s szperanie to wcale nie taka prosta sprawa ;) ale starajmy sie, bo topic nie przerodzil sie w pole do odswiezania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do odswiezam
Sama się odswiez, bo chyba pachniesz nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeej
porąbana debilka idź się odśwież bo cię na wodę toaletowa nawet nie stać!!! I nie zaśmiecaj tego forum!!!! DZIWKA! A tak poza tym to dziś dostałam FROLIC próeczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna P
hejka Wysłałam ostatnio maila do firmy Violet Prince (sprowadzają francuskie kosmetyki). Nie liczylam, że cos dostane, a jednak. Dostalam od nich odpowiedz, i dzisiaj (czyli po ok. tygodniu) w swej skrzynce znalazlam duza koperte-byly w niej 4 testery fluidow (podkladow), wszystkie odcienie, 3 probki szminek, takie male testery (jedna perlowa, i dwie matowe, w tym jedna z kompleksem odzywczym), czarna kredka do oczu, oraz 2 cienie-jeden jasny, perlowy w kremie, a drugi w kamieniu, matowy. Jestem zaskoczona taka szybka odpowiedzia. Firma sie chyba rozwija dopiero w Polsce, stad pewnie jeszcze nie zna nas, próbkomaniaczek ;-) I dlatego takie nam sprawia prezenty:-) Nazwa tej firmy to Violet Prince, a tu adres: violet_prince@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa gdzie
znalazlas do ich maila? z jakiejs strony internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziwne
myśle ze ktos chce nas zrobić w konia z tą firma dziwne dla mnie jest to ze maja poczte akurat w w.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
slepa jakas jestes ....albo czytac nie umiesz vp to nie wp .booooooshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_85
Witam. Mam do was Pytanie. Jakiej treści pisałyście prośbę do różnych firm kosmetycznych prosząc o darmową próbkę ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czytaczki
a vp to niby co jeest? konto na onecie. czyżby firma kosmetyczna miała założone konto w tym portalu? -wątpię. już nie wiadomo komu wierzyć, a komu nie. a tej firmy "violet prince" ni h...a nie mogę znaleźć-albo jestem ślepa, albo to firma widmo-wymysł jakiegoś głupiego żartownisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.vipcosmetics.com dla niedowiarków i sceptyków nawet dostałam od nich odpowiedź i nawet pozytywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
no tez dostalam odpowiedz i co lyso ci niedowiarku :P a onet ma OP, patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko się
z wami gada. onet ma op, ale ma też vp jak chcesz wiedzieć, i jeszcze kilka innych. a ta końcówka vp tyczyła się firmy jakiejś tam Violet Prince, która nie istnieje....... a nie chodziło mi o vipcosmetics, bo tą firmę akurat znam więc czytaj dokładniej najpierw, nim coś palniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu
poprostu ktos miał by fajna zwałe czytajac te maile ale nie wszystkie sa tu takie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariska
halo !!! stronka z próbkami już jest to są gratisy a nie próbki mylicie pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×