Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zdobyć miłość proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Rurella
Fajnie :) Następnym razem spotkacie się na mieście. Po trzeciej odmowie seksu powinnaś się zorientować czy jest wkurzony, zawiedziony czy obojętny. Trzymam nadal kciukasy. Może teraz kino i coś w stylu przekąski na ławce w parku po filmie? Jeśli satysfakcjonuje go tak spędzony czas, to rokowania są dobre, serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze po kilku takich spotkaniach jeśli wszystko będzie ok będę mogła mu powiedzieć albo dać do zrozumienia ze jest dla mnie kimś ważniejszym niż tylko kolega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3-4 spotkaniu zapytaj wprost i powiedz mu o stałych zmianach czyli o uczuciu i odmowie wspolzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady kochac się będziemy ale tu chodzi o to żeby go sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nadzieję że nie słuchasz wszystkiego co tu niektórzy piszą według nich najlepiej żebyś żyła w celibacie do 90 a jak coś tylko po ślubie co za bzdury. Powiem ze miałem podobną historię uprawiałem z kobietą sex i miało nie być nic więcej tak razem podeszliśmy do tematu ona pierwsza się zakochała ale nic mi nie mówiła bo taki był układ od początku. Po pewnym czasie mnie też wzięło i teraz świata poza nią nie widzę. Cieszymy się sobą razem i że tak to się skończyło. Nie ma jedynego słusznego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Ty nie słucham :) nie bola mnie też słowa typu d***** szmata zdzira bo oni chyba nie znają znaczenia tych słów; ) chciałabym żeby moja historia tez się tak skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest, albo jej nie ma, a seks zawsze może być.To tylko zależy od nas. Wiele osób cierpi kochając się platonicznie i marząc o pełnym spełnieniu, na które nie może sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gucio to nie jest matematyka czy informatyka i stany zero jedynkowe jest też pełno rzeczy pomiędzy. I nie tylko jest tak że miłość jest lub nie potrafi się też narodzić mimo że wcześniej jej nie było to nie jest takie proste i jednoznaczne żeby sprowadzać to do poziomu (0; 1) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to jednak jest stan zero jedynkowy Tak on działa ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolzycie bez ślubu to zło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub to tylko papierek, a jak jest ślub ale oboje nie kochają to mogą uprawiać seks ale jak nie mają i uprawiają i się kochają to jest zło? Zabawna teoria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×