Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma kredyt na dom i ile.Chcemy wziac 300tys na 5lat

Polecane posty

Gość gość
To ta od jadalni za 17 tyś zł. Rodzice mają dom 400 metrów. Koszt sprzątania całości 1 dzień 600 zł. Jestem przyzwyczajona do większych powierzchni. Może gdybym się wychowywała w bloku na 50 metrach to byłabym przerażona, ale tak to dla mnie jest normalne. Nie masz co lać pod siebie, uwierz mi ludzie mają różne dramaty życiowe. Mąż chciał żeby dziecko mogło sobie spokojnie pojeździć rowerkiem po domu. Autorko tutaj nie zasięgniesz języka, co najwyżej dowiesz się o sobie, że nie masz 5 klepki i na życiu się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta od jadalni. Mamy panele za około 60 zł. Nie są złe o dziwo. Rodzice robili parkiet za 350 zł/metr ale tragedia po 2 latach. Początkowo mieliśmy robić parkiet itp ale po tym co wyszło u nich zrezygnowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdole!Rowerkiem po domu?To juz widze po co masz ten dom.Nie wcinalam sie w temat,bo mnie nie dotyczy,ale jak czytam ta panne,ktora ma dom 300 m,to mi sie drobne nie zgadzaja.Typowa nowobogacka rodzinka.Zastaw sie a postaw sie.Co zrobisz potem z tym domem,jak dzieci sie wyprowadza?Sorry dla mnie jestes pusta dziunia,ktora sie musi sie pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta od jadalni. 1 dziecko, nie dzieci. Mamy 1 dziecko i więcej nie planujemy. A co mamy zrobić z domem? Będziemy w nim po prostu mieszkać, razem, we dwoje. Dlatego nasz dom to jest dom do życia, do mieszkania. Dom który ma duszę i ciepło. Nie widzimy z mężem żebyśmy mieli za dużo miejsca. Jakoś specjalnie się nie zastawiliśmy na te 150 tyś zł. Wszystko robimy dla nas, nie na pokaz, a że większość ludzi nie ma marzeń to już to nie jest nasza wina. Robimy tak jak nam pasuje. Gdybym miała patrzeć na innych bo nie wypada to czy tamto to bym siedziała na 40 metrach w 30 letnim bloku. Mamy taki dom jaki nam odpowiada. Tak kochana, rowerkiem po domu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusze i ciepło???Chyba ciepło od kominka.Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sobie wyobrażam tego twojego dzieciaka nauczonego jazdy rowerkiem po domu... Nowobogaccy na długach ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was zazdrosnicy stac ja na dom 300 to bedzie miała ja buduje teraz 200 m i tez kazdy gada ze za duzy bo 130 m by starczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka Zarabiamy o wiele wiecej..Dziwie sie ze nie umiecie tego wyczytac..Nie jestem debilem.Doliczylismy zycie zobowiazania dzieci auto.Prowadzimy zapiski wydatkow.Napisalam ze to kasa ktora m-cznie odkladamy czyli okolo 7500.Mamy i zabezpieczenie w formie gorowki ktora nie ruszamy.Niech lezy.Tracimy prace to z tego przez nawet i pol roku placimy. Dobra spadam bo bez sensu te emocje. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od jadalni. My mamy dziecko, Ty masz dzieciaka, i taka jest różnica miedzy Tobą a mną. Pewnie tego nie zrozumiesz, bo to za bardzo skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tylko ty masz ciepło i przytulnie w domu, ty masz kochane dziecko, bo każdy inny, który napisze "dzieciak" oznacza, że pewnie go nie kocha. Tylko ty jesteś ponad wszystkimi w swoim cudownym kochanym domku, otoczona wspaniałościami. Każdy inny to kmiot na 40 metrach w 30 letnim bloku, nie dorastający ci do pięt :O Z tego cudownego rodzinnego domu wyniosłaś tą wyniosłość i pogardę dla innych? Wiesz co, jesteś wredną żmiją i ludzi masz za nic, a ja za to gardzę takimi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie zarzucaj innym nieumiejętności czytania tylko po prostu pisz po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że nie stać bo bierze kredyt. Dla mnie "stać" tzn kupować za pieniądze które mam swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:59-o właśnie i to jest sedno sprawy.W końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od jadalni. To nie jest pogarda tylko nie lubię ludzi którzy żyją nie wiadomo po co: po co dom jak można mieszkać w klitce, po co córce nowa sukienka jak można kupić używaną za 5 zł, po co się kąpać codziennie jak można się wykąpać w sobotę raz w miesiącu, po co się starać jak i tak nie warto, po co malować ściany jak niby brudu nie widać, przykładów tysiące. I wiele osób tak żyje. Nie myśląc o lepszym jutrze dla siebie, dla dzieci, dla wnuków, no bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 A Ty tak ze skrajności w skrajność. Widzisz niektórzy jednak wolą żeby ich dzieci na rowerze jeździły na świeżym powietrzu. Dziwne nie? Takie passe to przecież jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ludzi którzy kupują panele za 40 zł zamiast za 120 też nie lubisz? Tych co budują ekonomicznie za gotówkę uważasz za gorszą partię niż tych co budują haciendy na kredyt? twoje upodobania wymagają konsultacji z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze, że koszmar budowy i wykończenia mamy za sobą. I powiem wam tak że ja logiki nie widzę w tym, że kogoś stać na kredyt ale wykończenie domu już za swoją gotówkę już nie... A tak na marginesie czy ty możesz o czymś na kredyt możesz powiedzieć mój dorobek, moja własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a wuj cię obchodzi jak ktoś mieszka, czy mu szkoda czy nie, może nie ma na nową sukienkę dla dziecka czy na nową farbę i remont mieszkania. Jesteś taką podłą nowobogacką, że wqrwiają cię ludzie biedniejsi? żenada na całej linii :O idź lepiej po rower i pojeździjże w tym swoim salonie, zrób 10 wdechów i walnij sobie w kolumienkę z bańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę bogaci ludzie sie tu wypowaidają . Sprawdzałam sobie koszta takiego kredytu i jak by nie patrzył czy biorę na 5 czy 20 lat i tak trzeba drugie tyle spłacić .Całkowita paranoja chyba że kalkulator na tej stronie http://xn--kredyt-na-dowd-xob.pl/ coś nie bardzo działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×