Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Peonia to Wasz czas, teraz już będzie wszystko cudownie! :-) Dziewczyny u nas KARIOTYP PRAWIDŁOWY ŻEŃSKI!!! Hurraaa! :-) Wiadomo, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale w końcu ogromnie odetchnęłam... Wymodliłam to wszystko... Muszę przyznać, że do kościoła nieszczególnie mi po drodze, ale w Boga wierzę i jak nasze starania nie przynosiły skutku zdesperowana zwróciłam się i w tę stronę. Wysłuchano mnie - ciąża jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo teraz - znowu różaniec i modlitwy do św. Dominika przyniosły skutek i wierzę, że już będzie dobrze... Dziewczyny nie namawiam nikogo, wiem jaki możecie mieć do tego stosunek - mój również jest dosyć negatywny, jeśli chodzi o samą instytucję (w końcu np. braliśmy udział w inv), mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. Postanowiłam, że o tym napiszę, może komuś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Mandy, Peonia, cudownie, że wszystko w porządku z maleństwami :)!!! Ja też kiepsko się czuję, dopiero wczoraj dostałam @,trzeba na nowo odnaleźć sens w życiu a pogoda nie pomaga... Żeby choć na chwilkę słonko zaświeciło... :) Sil, czekamy na piękny przyrost dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy gratuluję, wiedziałam że będzie wszystko w porządku :-) Peonia super :-) To urodziny będą udane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam póki co prenalen do ssania i herbatkę z miodem. Gardło będę płukać naparem z szałwi. JUż po tych tabletkach jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam w końcu porządek w lekach i mam do sprzedania: 1. fragmin: całe opakowanie (10 sztuk)+ 6 ampułkostrzykawek (data ważności 2018) 2. FertilMan: 22 tabletki z opakowania 30 tabletek (data ważności 2018) 3. estrofem 2 mg: 2 opakowania po 28 tabletek (data ważności 2019) 4. utrogestan: 1 opakowanie (30 kapsułek) + 10 z innego opakowania (data ważności 2019) 5. duphaston 1 opakowanie (20 tabletek) + 18 tabletek z innego opakowania (data ważności 2020) Jeżeli ktoś zainteresowany zapraszam na maila mandy@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, to twój kariotyp czy córki? Masz juz wyniki amniopunkcję? Gratuluje i cieszę sie, ze odetchnęłas. Tyle niepotrzebnych nerwów to kosztowało. Teraz juz bedzie z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia to kariotyp Małej - dzisiaj poznałam wyniki amniopunkcji :-) Ale ja zresztą mam taki sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, No to cudownie, bardzo sie cieszę kochana!! I juz sie nic nie stresuj, bo twoja królewna jest zdrowa jak ryba i pieknie rośnie. Dziś dzien dobrych wieści, teraz kolejne pozytywne bety mogłyby sie posypać. Yeti, kciuki zaciśnięte!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mandy super! Wyslalam Ci E-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacina mi sie znowu forum, a wam? Kasiurek, może utworzysz nowy wątek? Chciałam napisać wam jeszcze, ze dostałam skierowanie na 2 badania prenatalne :) jestem mega happy, w końcu cos za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, pieknie twoja beta rośnie. W poniedziałek bedzie piękny pecherzyk. Juz mozesz byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny, cieszę się bardzo, że Was mam :-D Rubineye dzięki za info, widziałam podobną tabelę wcześniej na amerykańskich stronach, przeczesując internet w poszukiwaniu informacji, trochę się uspokoiłam, ale tak czy siak się stresowałam. Sil piękny przyrost, cieszę się bardzo! Peonia należy się nam w końcu coś na NFZ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Gdyby ktoras z dziewczyn utrogestan miala do sprzedania to chetnie odkupie ☺ niestety od Nendy mi sie nie udalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Sil Gratulacje!!!piekny przyrost ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Sil pięknie!!! To jest Twój czas kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil piękny przyrost gratki!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkasia. Pisałam do ciebie emaila. Ja nadal mam na sprzedaż i chętnie sie go pozbędę Martusia1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkasia Może mój e-mail wylądował w folderze spam u ciebie bo pisałam pare dni temu w sprawie ceny Martusia1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy bardzo się cieszę ze dzieciątko zdrowe:) Sil pięknie rośnie beta, nic tylko się cieszyć:) Dziewczyny jak któraś ma lutinus na zbyciu to chętnie odkupię, bo będę chciała brać przy crio właśnie lutinus bo mam jeszcze z poprzednich podejść prawie 2 opakowania i szkoda by się zmarnował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ze forum sie często zacina i trzeba poczekać ale wydaje mi sie ze każdy nowo zakładany wątek powoduje utratę części forumowiczek :( zarówno tych które tylko czytają -bez udzielania sie jak i tych mniej aktywnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×