Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Yeti kciuki zaciśnięte za betę :-) Ja tez nie pomogę, bo.robiłam u siebie w szpitalu. Mandy, Mabo kupujecie już coś dla swoich dzieci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye nie miałam jeszcze odwagi niczego kupować, na razie tylko oglądam on-line takie podstawowe rzeczy, może niedługo bardzo powolutku zacznę coś kupować. A jak u Ciebie? Kompletujesz już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti ja robiłam betę u siebie w labo, więc też raczej nie pomogę. Trzymam kciuki za Twój wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, jeszcze nie bo tak jak Ty nie miałam odwagi :-) Dużo rzeczy min. wózek, łóżeczko, ubranka będę miała od siostry, bo dwa lata temu urodziła Nikosia. Kolega z Uk przesyła mi rzeczy, które uda mu się w pracy taniej kupić. Są na przecenach bo mają np. uszkodzone pudełko. A tak po za tym to czeka nas jeszcze remont pokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye to bardzo fajnie, ubranka w uk są dobrej jakości i w bardzo dobrych cenach. Ja będę miała trochę ubranek od Siostry, ale resztę będę musiała kupić, bo Siostra już ma to mocno zużyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti ja robiłam betę w gyn i jeżeli dobrze pamietam to wydaje mi sie, ze jest e tych samych jednostkach. Kiedy będziesz miała wynik &&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ja robilam w Gync i w Diagnostyce.Wartosci te same mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Yeti przypomnij proszę który to dzień po transferze i ilu dniowych zarodków/a? Beta jest, nie za wysoka, ale bardzo mocno trzymam kciuki za przyrost! To teraz najważniejsze! :) Musi ślicznie urosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Yeti, ja miałam 9dpt 3dniowego betę 5. Następnego dnia jakoś 17. na początku dobrze rosła i Dr G była dobrej myśli, ale potem przyrosty niestety zwolniły. Ale znalazłam wtedy w necie dużo historii, że z bety 5 dość późno zrobionej były piękne dzieci, także wszystko się może zdarzyć. Ja wtedy powtórzyłam betę następnego dnia, żeby wiedzieć, czy spada czy rośnie. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeti :) super! Trzymam kciuki za przyrost :) Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti, najlepiej zrób jutro bete jeszcze raz, żebyś widziała czy cos urośnie. Ja miałam biochemiczna przy becie 56 i na początku pieknie rosła, wiec nie ma reguły czy niska czy wysoka. Teraz najważniejsze, ze cos sie zadziało. Trzymam bardzo mocno kciuki za piękny przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti , powinno być ok , mnie lekarz powiedział że ja powinnam zrobić betę ok 12-14 dpt bo wcześniej mi nie wyjdzie tylko u mnie zarodeczki były słabiej podzielone jeden na 2 drugi na 5 .Myślę że możesz się pomalutku cieszyć. Mnie zaczyna kusić beta jutro popołudniu ale to dopiero nasza 11dpt .Pozatym ty miałaś transfer rano a ja dobrze po 13.00. Yeti myślę że u Ciebie będzie piękna ciążą z całego serca Ci tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia... czy to Ty pisałaś, że masz pessar założony? Bo mi się szyjka obniżyła z 3,5 na 3,2 ile za to płaciłaś? bo musze sobie to zamòwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Ty chyba pytalas kiedyś czy można po rozmrożeniu chodowac do blastki, mi właśnie dziś rozmrozili ostatnia 3dniowa kruszynke i czekam do sb czy da rade i czy będzie transfer. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeti trzymam kciuki! Mandy gratuluję wiedziałam że z córeczka będzie wszystko dobrze! Rubin ja jeszcze nic nie mam ostatnio nie mogliśmy się powstrzymać i kupiliśmy dzieciom po 3 kompleciki ubranek za dwa tygodnie mam polowkowe wiec po nim zamierzam ruszyć z zakupami pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×