Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość gość
Mandy kochana cobprawda zupelnie się na tym nie znam ale cieszę się, że wynik jest dobry :-))))) co to w ogóle oznacza? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia czy Ty dalej bierzesz luteine? Podobno jest refundowana tylko do 22 tc. Placisz 100%? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurra to cudownie! ! zobaczysz Mandy, że to będzie piekna Księżniczka! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia gratuluje, ciesze sie ze wszystko dobrze! :) <> Mandy gratuluje zdrowej córeczki :)to teraz odetchnij :) <> Sil gratuluje przyrostu bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil brawo :-) Mandy chciałam Ci pokazać ten artykuł, bo ma charakter bardzo optymistyczny :-) Od wczoraj piję herbatki z imbirem,goździkami, sokiem malinowym i przechodzi chorobsko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam.pytanie. chciałam podejść do criotransfer w przyszłym cyklu i pojechałam na usg i lekarz powiedział że pecherzyk mi nie pękł ( byłam w 26dc a cykle są 28d) i rozpisał mi leki ale powiedział że do transferu może nie dojść bo może się zrobić z tego torbiel. I teraz się zastanawiam jakie mam szansę. .czy macica może się sama oczyścić?? Czasami czuje kłócie właśnie w tym jajniku.. Dzisiaj termin @. Miała któraś taka sytuację?? Strasznie się tym denerwuje..w końcu podczas miesiączki zły szczątki się ściana macicy a nie jajnik... z tego szoku o nic się lekarza nie zapytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami dziękuję że pytasz..czuję się średnio. .Ale jakoś daje radę..muszę..chodź codziennie płacze ..niestety jest ciezko :( A co u Ciebie kochana? Sil piękny przyrost twoje marzenie się właśnie spełniło :* Dziewczyny wracajcie szybko do zdrowia :* Kasiurek, Sunshine jak tam u Was? Basiu ,Yeti powodzenia jutro na betach aby to był Was czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od kilku dni forum się zacina, nie mogę wejść na aktualną stronę, wyskakuje błąd. Dziś tak prawie cały dzień miałam. Mandy gratuluję, wiedziałam że dzidzi - jak się okazuje córeczce, nic nie będzie. Mocno trzymałam za was kciuki. Dziewczyny dzięki za miłe słowa. Teraz byle do poniedziałku, choć mój M by co 2 dzień dalej betę robił, tak się stresuje. A ja mam jakiś taki wewnętrzny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem juz co się dzieje z moimi postami. Zniknął czy strona przeskakuje :( Dzięki za miłe słowa. Mandy - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
No ciezko tu trafic jak sie "zgubi " strone :-/ Marta opisalam :-) w spamie bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Mandy super :) kamień z serca - teraz ciesz się w pełni ciąża :) Ewelka zawsze po założeniu nowego wątku umieszczany jest do niego link na końcu starego -nie da się przy tym wieszaniu normalnie czytać i pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil - przyrost rewelacja Mandy tak bardzo się cieszę że z maleńką wszystko ok - możesz teraz bezstresowo cieszyć się ciążą - Gratuluję Peoniu wiem że nie czujesz się komfortowo ale tak naprawdę to najważniejsze że Ci się wreszcie spełniają marzenia :) Yeti jak u Ciebie , mam nadzieję że to plamienie było późną implantacją trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą betę, u mnie zero jakichkolwiek objawów i ja na betę wybieram się zgodnie z zaleceniem w sobotę , lub późnym popołudniem w piątek( jeśli mój mąż wróci wcześniej z pracy ).Co ma być to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy bardzo się cieszę ze z twoim malenstwem wszystko jest dobrze :)..teraz już możesz w pełni cieszyć się ciąża :) dużo zdrówka dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
No ciezko tu trafic jak sie "zgubi " strone :-/ Marta opisalam :-) w spamie bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi masę postów zjadło, nawet nie mam siły ponownie dziękować i gratulować mandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 16, nie przejmuj sie niepeknietym pęcherzykiem. On sie wchłonie ( nie pęknie) w trakcie okresu. Przynajmniej u mnie zawsze tak było. Jedynie to trochę mi sie okres spóźnił i był bardziej bolesny ale wszystko było ok. Dziewczyny mogę założyć nowy wątek, jak chcecie to dajcie znac. Sil piękna beta :) w końcu po tylu latach Ci sie udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj z forum była jakaś masacra... :-/ Dziewczyny jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, powiedziałam sobie wczoraj, że czas się uspokoić, bo Malutka będzie mega zestresowanym człowieczkiem przez to, co jej funduję... Aniu jest mi bardzo, bardzo przykro... :-( Przeżywam to wszystko razem z Tobą... Wiem jak trudno teraz włączyć jakiekolwiek pozytywne myśli. Zawsze jak czytam Twoje ostatnie posty to mi się przypomina ostatnia Wigilia jak przy życzeniach przy całej Rodzince wybuchnęłam takim płaczem, że trudno było mi się uspokoić... Masz jeszcze Mrozaczka, ja w niego wierzę bardzo! Daj sobie czas na dojście do siebie i wracaj silniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy bardzo Ci dziękuję jesteś kochana. .po każdej kolejnej próbie jest coraz ciężej uwierzyć że się uda bo dlaczego teraz ma się udac skoro wcześniej się nie udawało :(..Ale jesteście dowodem na to że może się udac tak po prostu przy tym jednym jedynym ...a Ty mandy jesteś szczególnym dowodem na to ze cuda się zdarzają :*cieszę się z waszego szczęścia ..może kiedyś będę szczęśliwa tak jak wy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na pewno! Mnie powiem szczerze było już całkiem obojętnie czy zajdę naturalnie czy przez inv- ważne, że będzie Dzidziuś, obojętnie jak! Każda ciąża jest cudem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Yeti kciuki za betę :) Aniu, czuję się średnio... Fizycznie i psychicznie. Fizycznie boli mnie głowa, słabo się czuję i to chyba częściowo przez tą okropna pogodę. A psychicznie - nie wiem co mam ze sobą zrobić, gdzie się podziać, co dalej - taka niemoc mnie ogarnęła. Muszę się czymś zająć... Mi też ostatnio wyskakiwał błąd na forum. Nie mogłam wejść, i musiałam się cofnąć poprzez wyszukiwarkę do kilku wątków wcześniej i po kolei przechodzić po linkach, bo aktualny watek z wyszukiwarki ani z odświeżenia strony nie wchodził. A może utworzymy nowy wątek, i dodamy aktualnego linka do tych wszystkich poprzednich wątków z tego roku, wtedy na pewno każda trafi tam, gdzie aktualnie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dużo optymizmu Ci życzę . Pamiętaj ze Twoje nastawienie psychiczne jest bardzo ważne dla dalszych prób... Moze rozmowa z psychologiem by Ci pomogła? Myslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę napiszcie mi - jak robiłyście betę wynik miałyście podany w jakich jednostkach; Pierwszą betę robiłam w GC i tam było w innych niż w diagnostyce - chciałabym miec rozeznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×