Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum 39

Polecane posty

Nie dla zła! Stańmy po stronie dobra! Zapraszamy na Msze Święte w intencji ochrony życia w Warszawie i Łodzi - poniedziałek, godzina 12.00 x Zło, które poprzez aborcję niszczy życie nienarodzonych dzieci, ich matek, które na zawsze tracą spokój sumienia i lekarzy, którzy biorą udział w morderczych zabiegach, znowu atakuje. Atakuje tym mocniej im skuteczniejsze w swoich akcjach są ruchy obrońców życia i środowiska katolickie. x x Popieram. Idźcie sie modlić zamiast nakazywac i zabraniac poprzez prawo państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CETA ograniczy swobodę stanowienia w Polsce prawa. Mianowicie – zdaniem resortu - firmy kanadyjskie będą mogły pozywać Polskę, jeśli nastąpią niekorzystne dla nich zmiany w prawie np.: wzrost płacy minimalnej, co przełoży się na zwiększeniu kosztów prowadzenia działalności w Polsce. Ministerstwo powoływało się na podobny przypadek, w którym przedsiębiorcy francuscy pozywali rząd Egiptu za podwyższenie płacy minimalnej na podstawie podobnej umowy do CETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chca przykryc kobieca kuciapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CETA to umowa pomiędzy Unią Europejską a Kanadą i dotyczy wszystkich krajów unijnych a nie tylko Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ku/rw/a??? ty tlumoku umiesz czytac ze zrozumieniem czy pie/rdo/isz,ot tak dla pier/dole/nia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS traci w sondazach i bardzo dobrze, skoro trzyma z klerem . Dla PIS najważniejsze są plemniki z zygotą, to po prostu fanatycy. Emerytów potraktowali jak piąte koło u wozu, przewidując po 10 zł. waloryzacji w 2017 r. osobom z bardzo długim stażem pracy. Leserkom bez problemu wyrównali do 1000 zł. Ponadto po 500 zł bogaczom na drugie dziecko, tylko na sprawiedliwe uznanie emerytów o stażu powyżej 40 lat PIS nie stać. Lekarzom napycha się kieszeń i wojsku, a reszta grup społecznych nic nie znaczy.Nadal PIS popiera dotację partiom politycznym, nie płacenie podatków przez posłów i senatorów i wcześniejsze emerytury dla Tych elit. O jakiej sprawiedliwości więc mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to z tego ku/rw/a że dotyczy wszystkich krajów. żaden kraj nie zgodziłby się na takie rozwiązanie gdyby było tego typu zagrożenie. pisiorki boją sie wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jeśli ktoś uważa, że nie ma większych zmartwień w Polsce, to proszę bardzo - stwierdził szef MSZ. Waszczykowski odniósł się też do planowanej debaty w PE o sytuacji kobiet w Polsce. x - Często ci zwolennicy aborcji mówią: 'trzeba chronić prawa kobiet'. A czy ta kobieta, która jest w brzuchu kobiety, też jest chroniona? - dodał. (http://www.tvn24.pl) x x Są większe zmartwienia ale sprawe aborcji zaczęła prawica związana z pisem, czego jak widac Waszczykowski nie wie... Co do kobiety w brzuchu kobiety... Jest chroniona ale wtedy kiedy jest kobieta a nie zlepkiem komórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Coś się dzieje z kobietami polskimi w Polsce, że trzeba dyskutować w Europie aż o tym? - pytał Waszczykowski na antenie RMF FM, gdy został poproszony o opinię na temat planowanej debaty w Parlamencie Europejskim oraz dzisiejszy ogólnopolski protest. (http://www.tvn24.pl) x x Jak widać po manifestacja coś się jednak dzieje. Naczelny dyplomata Polski powinien o tym wiedzieć a nie głupkowato pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chca przykryc przybicie CETA i TTIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skala zaniedbań i zaniechań poprzedniej władzy po katastrefie smoleńskiej jest niebywała – stwierdził poseł Jacek Świat. Parlamentarzysta odniósł się w ten sposób do zapowiedzi powołania zespołu parlamentarnego ds. zbadania przypadków manipulowania przyczynami katastrofy. x x Tylko jakos nikt nie potrafi z tej "niebywałej skali" przytoczyć kilku konkretnych przypadków...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poseł Jacek Świat, który w katastrofie smoleńskiej stracił żonę podkreśla, że jedyne co mogą teraz zrobić politycy PO – to milczeć. x – Jeżeli chcą tę sprawę z powrotem wywołać, zrobić z niej przedmiot debaty społecznej, to strzelają sobie już nie tylko w kolano, ale prosto w serce. Oni takiej debaty wygrać nie mogą, tylko się skompromitują i dadzą kolejną okazję, żeby wykazać, jak fatalnie i haniebnie zachowali się po tym, co się zdarzyło w Smoleńsku. Podkreślam „po”, bo sam przebieg i przyczyny katastrofy są jeszcze badane, i oczywiście w tej chwili nie chcę nic tutaj przesądzać – choć wiele wskazuje, że sama katastrofa, w mniejszym czy większym stopniu, została zawiniona przez ówczesną władzę – akcentuje Jacek Świat. x x I po co takie głupoty opowiadać publicznie? Haniebnie sie zachowali? Tzn może zjedli obiadek i uciekli do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• Od niemal 400 milionów w 2016 r. do prawie 1,5 miliarda złotych w 2019 roku • Tyle będzie kosztować uruchomienie i funkcjonowanie Obrony Terytorialnej • OT ma być zdolna m.in. do "działań antykryzysowych" - czytamy w projekcie x Obrona terytorialna ma być zdolna do "działań antykryzysowych, antydywersyjnych, antyterrorystycznych oraz antydezinformacyjnych w obronie bezpieczeństwa cywilnego oraz dziedzictwa kulturowego narodu polskiego" - czytamy w projekcie. x x Czyli takie zbrojne prawicowe bojówki...:O Można też poszukac w historii podobnych formacji i poczytac co z tego wynikło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) prawdopodobnie trafi pod skrzydła Narodowego Banku Polskiego - informuje "Puls Biznesu". Gazeta powołując się na swych informatorów podaje, że Jarosław Kaczyński podjął już decyzję polityczną. Pomysł ma także poparcie ministra finansów i rozwoju Mateusza Morawieckiego, który od teraz koordynuje całą politykę godspodarczą kraju. x x I SKOKów nie będzie już można kontrolowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Według "Pulsu Biznesu" były minister finansów Paweł Szałamacha rozważał podobny ruch, lecz zrezygnował z niego, obawiając się wybuchu ewentualnych problemów w sektorze finansowym. Gazeta zauważa, że innym ewentualnym przeciwnikiem oddania KNF pod nazdór banku centralnego mógł być były minister skarbu Dawid Jackiewicz, który również opuścił gabinet rządowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównym celem moi drodzy tego CETA jest zwiększenie władzy wielkich korporacji i danie im władzy większej niż rządy. Nic w kraju nie będzie można zrobić bez zgody zagranicznych bankierów. Jest to krok w stronę rządu światowego, tworzonego przez oszalała z żądzy zysków korporacje. Ziobro - nie cierpię cię - ale trzymaj się twardo. Inaczej wkrótce zostaniemy niewolnikami we własnym kraju, a demokratycznie wybrane rządy nie będą miały nic do powiedzenia. Przecież to są kpiny - widać to po składzie tego sądu czy też arbitrażu. A Morawiecki nich zda sobie sprawę z tego, że być może wprowadzi kanadyjskich inwestorów, ale jednocześnie przekaże im praktyczna władzę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedawno można było poczytac jak to nasze wejście do UE zniszczy polskich rolników, jak Niemcy wykupią ziemie i jak Polska zostanie zniszczona...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostanie. Ale wspomniałem o rolnikach w kontekście opowiadania jak to nas coś tam zniszczy tak jak rolników wejście do UE. Polski rolnik dostanie w doopę i zamiast uprawiac badziewie zacznie produkowac coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kwestia polskiej żywności. Kwestia sposobu upraw. Polski mały rolnik ma kawałek tego, kawałek tamtego itp zamiast zająć się czymś bardziej specjalistycznym tak jak w normalnych krajach. I mam takie porównanie... Poza tym rolnicy powinni grupowac się i budowac własne przetwórnie i własne kanały sprzedaży. Tak jak to jest w normalnych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzec/h aborcji jest grzec/hem śmiertelnym — i ci, na których ciąży odpowiedzialność za ten grzec/h, będą płonąć w ogniu piekła przez wieczność x Orędzia Ostr/zeżenia x środa, 1 Maja 2013, godz. 20.25 x Moja wielce umiłowana córko, ta Moja interwencja, interwencja Baranka B/ożego, odsłaniająca przed światem te Or/ędzia, została przepowiedziana. x Ci z was, którzy podążają za Słowem B/ożym, muszą trwać w pokoju, Ja bowiem was kocham i nie chcę, abyście nabrali do Mnie dystansu. Nie wolno wam nigdy obawiać się Mojej Miłości, nawet jeżeli grzec/h oddziela was ode Mnie. Otworzę oczy tych wszystkich, którzy chcą widzieć; a Moje Słowo zamknie oczy tych, którzy odmówią przyjęcia Mojej Dłoni. Wyciągam do was Moją Dłoń, Moje umiłowane dzieci, tak abym mógł przyciągnąć was w bezpieczne schronienie, z daleka od tych sępów, które pragną pożreć wasze dus/ze. x Każdego kolejnego dnia — poczynając od dzisiaj — będziecie słyszeć wiele donośnych głosów, żądających od was, abyście słuchali. Zaprezentują wam pochodzące od diabła kłamstwa i argumenty — obszyte w plaster miodu. Będą się oni wam przymilać, bombardując was nigdy niekończącą się lawiną argumentów, aby dotarła do was do was ich koncepcja, powstała w imię wyższych idei humanitarnych, które są pobłażliwe dla grzec/hu — i nie ustaną, dopóki nie zaakceptujecie tego, co zgodnie z ich życzeniem musicie jakoś przełknąć. x Aborcja — morderstwo w Oczach B/ożych — zostanie wymuszona na wszystkich narodach jako znak buntu przeciw Ojcu Wszechmogącemu, Najwyższemu Bogu. Jeżeli uniewinniacie tę nikczemną obrzydliwość, to jesteście winni straszliwego grzec/hu. Grzec/h aborcji jest grzec/hem śmiertelnym — i ci, na których ciąży odpowiedzialność za ten grzec/h, będą płonąć w ogniu piekła przez wieczność. x Tym z was, którzy nie chcą zaakceptować faktu, że jest to grzec/h śmiertelny, pozostaje mało czasu na zapewnienie sobie zbawienia. Bo gdy nadejdzie już ten wielki dzień, wtedy wy, nie odwróciwszy się plecami do tego nikczemnego aktu, nigdy nie ujrzycie Oblicza B/oga. x Morderstwo jest jednym z najbardziej poważnych aktów buntu przeciw B/ogu i zostanie ukarane kastracją. Wielki podział ludzkiej rasy właśnie się rozpoczął. Ci, którzy trzymają stronę bestii i przyzwalają na wszystko, co sprzeciwia się Słowu B/ożemu, zostaną oddzieleni od swoich braci i sióstr. Nie lekceważcie sobie Mojego Ostrzeżenia. Akceptując akt aborcji — akceptujecie celowe uśmiercenie jakiegoś dziecka B/ożego. Jeżeli w waszej dus/zy nie odczujecie skruchy, nigdy Mnie nie ujrzycie. Wyrzucę was na dziką pustynię. x Moja Miłość i Miłosierdzie mogą być wielkie. Przebaczę najczarniejszym dus/zom, ale tam, gdzie nie ma skruchy, jest na końcu Moja Sprawiedliwość. Moja kara jest wieczna. Miłujecie Mnie, a otulę was Moją miłością. Ale jeżeli niszczycie życie innej ludzkiej istoty, stworzonej dzięki Miłości Mojego Ojca, to wy także stracicie swoje życie. x Wasz J/ezus 😍😍😍 PS.: tekst oryginalny ze str.: jezusdoludzkosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś nie tylko za granica nie zyles,ale i na wsi dawno nie byles,jak opowiadasz takie dandrony o jakichs kawalkach tego czy tamtego,najpierw piszesz" ze" uprawia badziewie",.a pozniej pleciugujesz cos o jakichs kawalkach tego czy tamtego,wybacz,ale to jest belkot,szkoda mi z czyms takim w ogole wchodzic w polemike x x x Nie tylko byłem niedawno ale nawet posiadam ziemie. I wiem jak wyglądaja polskie wsie a więc nie ucz ojca dzieci robić...:D A uprawiają badziewie którego potem nikt nie chce kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko... Jak wiesz jestem niewierzący ale uważam, że to jest bluźnierstwo. Mówię o podszywanie się pod Boga i cytowanie niby jego słów. NA razie znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można mówić o objawieniach, że są bluźnierstwem jeśli nie zna się treści usmiech.gif pozdrawiam x x Nie ma znaczenia treść. Ważne jest "podszywanie" się pod Boga. Ale jeśli potrafisz podać konkretne dowody na to, że cytujesz słowa Boga a nie kogoś kto je sobie zmyślił to chetnie sie z nimi zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś jak dla ciebie chlopie-"posiadanie ziemi" rownoznaczne jest z wiedza na temat wsi i rolnictwa,to wcale nie dziwia te twoje glodne"kawalki" tego czy tamtego lub owego smiech.gif i bedziesz dalej pleciugowanie uprawial jedynie na temat badziewnej polskiej zywnosci x x W przeciwieństwie do ciebie nie wypisuje "głodnych kawałków" bo potrafię to co piszę uzasadnić. I nigdzie nie napisałem, że posiadanie ziemi jest równoznaczne z wiedzą na temat rolnictwa. A odpowiadając na twoje zarzuty, że dawno nie byłem na wsi napisałem: "Nie tylko byłem niedawno ale nawet posiadam ziemie." Znowu nie dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dla uczestniczek i uczestników czarnego protestu mam wdzięczne wdzianko na jutro” – napisał na swoim facebook’owym profilu Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny Telewizji Republika. A pod takim wpisem zamieścił zdjęcie hitlerowskiego czarnego munduru. x x Żałosny oszołom....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie uzasadniałem tego co napisałem na temat polskiej żywności. Masz omamy. Napisałem o produktach rolniczych które w zdecydowanej większosci sa jedynie pół lub ćwierć produktem do produkcji żywności. Ale jak rozumiem, ty o tym nie wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie co uzasadniles to swoj calkowity abnegatyzm na w/w temat,a jak uzasadnieniem ma byc"kawalek tego czy tamtego" to ty juz lepiej nic nie uzasadniaj czlowieku x x Nigdzie nie ma mojego uzasadnienia na temat kawałka tego czy owego. Zmyślasz po prostu... A moze nie? Zacytuj takie moje uzasadnienie... Pośmiejemy sie z ciebie wszyscy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a zmieniajac temat,dlaczego nikt z opozycji nie przywola slow s.p Prezydenta Lecha Kaczynskiego na temat tzw"kompromisu aborcyjnego "..to by geby niektorym z PIS-u troche przytkalo x x Wydaje mi się, że juz padło parę razy na ten temat ale pisiorstwo po prostu tego nie słyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×