Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sandrusia1

ciaza i facet

Polecane posty

Cześć dziewczyny, mam jeden mały problem ale nie mam komu sie czegos dowiedziec... mam 18 lat i jestem w 4 mc ciazy mój facet jest ode mnie o 12 lat starszy, Kocham go i widze ze mnie on tez. ale mam pewne obawy... bo pracuje na dyskotece i zawsze jak z nim jezdzilam do tej dyskoteki to o poznej godzinie a jak teraz jezdzi sam to wczesniej... czy mam sie czegos obawiać? Mimo to ze jestem w ciazy zaspokajam go i seksualnie i tak jak zawsze spedzalismy czas, oczywiscie nie powiem przez hormoony mam swoje chwile słabosci, boje sie ze przez to jak sie zachowuje to on sobie znajdzie inna, a takze on zostawił swoja kobiete dla mnie, i tez sie boje ze on moze ze mna tak zrobic... niby mówi ze nie, ze jestem dla niego najwazniejsza, nie mam całkowitego zaufania i jestem czujna pod kazdym wzgledem, a wiadomo kobieta sie zmienia w ciazy, mimo to ani jeszcze nic nie przytyłam dbam o siebie ubieram sie seksownie i brzuszek uwidaczniam ale wiadomo kobieta w ciazy nie moze sobie na inne rzeczy pozwolić, przepraszam ze tak pomieszałam ale jestem załamana i wszystko na raz bym chetnie napisała :) dajcie mi dobre kobiety jakakolwiek odpowiedz albo rade :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×