Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Jak zaakceptować przeciętny wygląd?

Polecane posty

Hej. Tak jak w temacie: Nie jestem, ani brzydka, ani ładna. Po prostu przeciętna. Jeśli chodzi o wygląd to jedynie to, że wyglądam bardzo młodo, oraz to, że mam gęste kręcone włosy. Reszta jest przeciętna. Okrągła buzia, duży nos, średniej wielkości usta i małe zielone oczy. Do niedawna był też trądzik, ale odkąd przeszłam na mleko bez laktozy to zanikł. Walczę z nadwagą, efekty są ale powolne, ale chciałabym by były szybsze. Najbardziej w tej nadwadze nie lubię tego, że moje ramiona są takie... duże Tak, wiem, że większość ludzi wygląda przeciętnie, ale te ideały to istnieją głównie w TV i w internetach i są dni w których bardzo to akceptuje, a są dni w których chce być super piękna. A malować się nie lubię, po prostu te dziwne uczucie gdy coś mi leży na twarzy :/ Mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
To walcz dalej z nadwagą i patrz jak ci świat ucieka.. W twoim wieku to powinnaś być ekstra laską, a nie spasioną swinią nadwagę to mogą mieć 50 letnie kobiety , nie takie panny jak ty Znajdujesz sie w wieku w którym twooja atrakcyjnosc jest najwyższa . Do tego niszczysz to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:27 przecież ona jeździ na wózku nie można jej porównywać do osoby , która może uprawiać sport, biegać albo chociaż jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
a skoro na wózku , to cię tłumaczy .. Sorrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha mój nick pochodzi ze skeczu kabaretu Skeczów Męczących "napad na Zus" haha . Póki co sam zarabiam ale kto wie co będzie w przyszłości ;) nie wykluczam ataku (na Twoje świadczenie) of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×