Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Ines może naciągają mnie :-(. Ale pewnie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ginekolog też zalecił badanie nasienia partnera. Myślę, że skoro my się badamy to naszym partnerom też korona z głów nie spadnie jak się przebadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowe badanie nasienia to nie jest wcale duży koszt- 50-60złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecenie żeby partner też zrobił badania to standard także nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy NFZ refunduje takie podstawowe badania nasienia, znając nasz kraj pewno nie. Najlepiej sprawdzić ceny i miejsca w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry! U mnie mam nadzieje nastapil przelom. Od paru dni nie mam juz wymiotow i apetyt zaczal mi dopisywac. Leci 15 tydzien, wiec oby juz z gorki. Tylko jeszcze z przeziebieniem walcze. Moze cos poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, super! Tak trzymać :-). Na przeziębienie ciężko mi powiedzieć...mnie jak tylko coś bierze, to stosuję kilka kropel wody utlenionej do ucha i płuczę gardło roztworem wody z solą. U mnie wczoraj i dzisiaj płaczliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
hej jestem nowa na forum, mogę dołączyć do was , staramy się z męzem od roku o pierwsze dziecko , mam problemy z tarczyca i mam pytanie do dziewczyn które przy staraniu brały progesteron w drugiej fazie cyklu tzn 18-27 dc czy wtedy testy ciązowe mogą być zafałszowane przez ten progesteron ,robiłyście wtedy ewentualnie z krwi beta hcg, ? potem gin mówi ze jak zajde w ciąze że musze brać dalej progesteron na podtrzymanie ciązy , jak przestaje brać w 28dc ,mam zaraz@ po dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu, ja jestem dopiero na etapie diagnozowania niedoczynności tarczycy, mam zrobić badanie hormonów TSH,FT4, PRL i poziomu progesteronu. Nie wiem czy to tylko u mnie problem,ale nie mogę wysłać odpowiedzi. Madziu, jestem dopiero 2 dni po @. Także do testowania jeszcze trochę mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 10tego listopada, kochałam się z chłopakiem 18tego Grudnia. Czy możliwe że jestem w ciąży? (nie mam okresu od listopada, dodam iż mam bardzo nieregularne miesiączki). Na teście ciążowym jedna kreska wyszła mi jaśniejsza, druga ciemniejsza.. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
hej emi, ja leczę się na tarczyce już kilka lat, mam 28 lat i zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko, dodatkowo mam nieregularne cykle i dostałam leki na drugą faze cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
ja przyjmuje euthyrox mam niedoczynnośc tarczycy ,ale pod kontrolą lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.56 idz na beta hcg będzie wszystko jasne wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
do emi 111- testujesz w tym miesiącu jeszcze któru u ciebie dzień cyku ? jak można zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero tuż po okresie, mam regularne cykle co 28-29 dni. Badania tarczycy mam przeprowadzić dopiero miedzy 8a 10 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero dwa dni po @. Także do końca jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Em111
Jestem dopiero 2 dni po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
do emi 111- ja właśnie podobnie już po @ 1 dzień ,zaczynam nowy cykl , ja tez mam cykle 28-29 dni, ty korzystasz może z testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
jestem niecierpliwa ale pozytywnie nastawiona na starania, dlatego zaczęłam czytac wasze forum- gratuluje wszystkim już będącym w ciąży, testującym życzę dwóch kreseczek. a sama mam nadzieje tez zobaczyć na teście dwie kreseczki.... ale to początek cyklu wiec jeszcze trochę muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ListopadowaMama
Właśnie zaczęliśmy starać się o drugie dziecko. Pamiętam, jak weszłam tu na forum po raz pierwszy, aby dowiedzieć się co nie co o ciąży, porodzie, itp. A tu już ecyzja o drugim. Jestem jeszcze bardziej podekscytowana, niż pierwszą ciążą. Za pierwszym razem byłam trochę wystraszona, a teraz cieszę się, jak nie wiem. Dzisiaj niestety dostałam @, więc musimy dalej się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulala85
Staraczka ja mam niedoczynność tarczycy, lecze się w Invimedzie. O dzidziusia staramy się już 1,5 roku. Masz samą niedoczyczynność czy Hashi? Ile się staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×