Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość iwona
Ja mam wizyte dopiero 23:-( tez sie boje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Iwonka25lat ja w poprzedniej ciazy mialam mdlosci 2 razy w 8tc a pozniej spokoj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Ja bardzo bym chciała dziewczynkę :D Mnie mdłości odpadają rano jak i po jedzeniu ... a potem po godzinie znowu glodna i będę musiała jeść częściej ale w mniejszych ilosciach :) bo innego wyboru nie mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, fajna ciekawostka:-) Przy corce sie sprawdzila, to moze uda sie druga:-) Ja od wczoraj zaczelam jesc troche normalniej i 2 dni bez wymiotow. Sukces! Oby to sie utrzymalo! Znam inna ciekawostke - jak sie je mieso, bedzie chlopiec - jak owoce, dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak mija dzionek ? Mnie dzis jakoś mdli od rana i nic mi sie nie chce, nawet do sklepu wyjsć w to zimno brrr. Tylko praca rano i szybciutko do domu;) No ciekawe jak to jest z ta płcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ja z Corka jadlam kg mandarynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
I tak kiedy dowiedzialam sie wczoraj ze beta jest negatywna, dzisiaj dostalam @. Takze juz rozumiem, ze wszystko siedzi w glowie, a w ciaze nie zachodzi sie od tak, a wszystkie objawy mozna sobie wmowic. Teraz mam nauczke na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
hej dziewczyny, nie odzywałam się tydzień u mnie tez wystąpiła @, rozumiem cie mer 0987 u mnie tez się spóźniała i to był stres, dziś byłam w laboratorium i zrobiłam badania hormonów w 3dc , po niedzieli ide do gin może trzeba jakieś leczenie skoro to trochę te staranie trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
do mer 0987 - i ja zaczynam kolejny cykl tak jak ty staran może nam się uda mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Kicia- nie ma co sie starac i przejmowac. Najlepiej korzystac z zycia z partnerem i spedzac w lozku fajnie czas, nie myslac o ciazy, bo jesli bedzie miala byc, to sie w nia zajdzie :) Moj facet powiedzial mi, ze najbardziej chcialby miec dzidzie po slubie, a to moze byc i nawet za rok, wiec moze dam sobie spokoj z namawianiem go na to, bo tylko sie przejmuje i stresuje, a rok szybko zleci, a jesli zajde w ciaze wczesniej, to bede bardzo szczesliwa. Mimo wszystko mam nadzieje, ze wszystkie tutaj dziewczyny ktore staraja sie o malenstwo, beda mamami juz wkrotce :) a te ktore sa juz w ciazy, ze urodza szczesliwie :) bede do was zagladac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Mer przykro mi wiem co czujesz tez to przechodziłam, ale nie załamuj sie na pewno wkrótce Ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Mer - nie zalamuj sie. I tobie sie uda. Tez raz robilam bete, na ktorej sie zawiodlam. Nie powiem, ile testow ciazowych zuzylam...Ale walczylam dalej, szukalam przyczyn, rozpoczelam leczenie i sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
dzięki mer może masz racje ja tez wrzuce na luz - będę tez tu co jakiś czas zagladac i obyśmy ujrzały w tym cyklu dwie kreseczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Mer dokladnie. nie ma co myslec non stop o tym tylko korzystac z bliskosci z partnerem :) uda sie napewno nam wszystkim. zobaczycie :D taka walnieta optymistka jestem ale co nam pozostaje na tym swiecie jak nie miec nadziei. Ja mam caly dzien zgage dzisiaj. Obawiam sie, ze zaczelam sobie za bardzo wkrecac ciaze i widze rozne objawy, ktorych w tym czasie cyklu nie powinno byc. Co ma byc to bedzie :) A co do plci to jest mnostwo takich zwiastunek. Ja bardzo w to nie wierze. Zreszta jak dla mnie to nie ma roznicy chlopiec czy dziewczynka, matka kocha tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
dzieki dziewczyny, fajnie ze trafilam na to forum. Wczoraj troche poplakalam, wypilam 2 drinki, wzielam goraca kapiel i sie troszeczke zrelaksowalam :) dzisiaj juz jest ok, przemyslalam wszystko i podchodze do tego z pozytywnym nastawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
No i prawidlowo Mer! Tez sie ciesze, ze trafilam na to forum. Nigdy nie korzystalam z zadnych tylko podgladalam czasami :) Przesylam Ci moja pozytywna energie Mer :D Jak to klasyk mawial niech moc bedzie z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Hej dziewczyny:) mer przykro mi, ale caly czas trzymam kciuki za kazda z was :) Mowilam sobie, ze jak do niedzieli nie bede miala @, w poniedzialek ide na bete..ale, no zawsze te ale, ten strach ze jednak @ przyjdzie jak ja bede chciala isc na bete. Od 3dni czuje zapchany nos a dzis strasznie robi mi sie goraco w nie których momentach, i brak sluzu, nk i klucie w podbrzuszu i to wszystko i glupia ja boje sie isc na badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami psychika tak działa i objawy sa jak na ciąza i wstrzymuje się@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pooli nie przejmuj się na pewno psychika i myslenie o ciązy zablokowało @ jak testy sa negatywne to pewnie niedługo wystąpi, jak tak miałam ale doprowadziłam się do takiego stanu że trzeba było wywoływac @ farmakologicznie więc nie trzeba przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej No mi tez sie tak wydaje jak dziewczynom powyżej, samej mi sie cykle wydłużyły z 29 na 34 bo taka byłam niecierpliwa. Ale tez nigdy nic nie wiadomo jak masz możliwość to zrob betę i będziesz miała pewność. Ja zawsze wkurzałam sie na siebie ze robiłam sobie nadzieje a jak zwykle @ przychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Dziewczyny, na szczęście nie mam czegos takiego ze musze byc w tej ciąży i co chwile o tym mysle..nie nie :) moje zdanie jest takie : bedzie mialo byc to bedzie :) a z dnia na dzien zapominam ze mam miec @ i ze na nia "czekam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Kurczę 23 dc cycki bola niemiłosiernie. Zrobiłam test ale z drugiego moczu wyszedł negatywny. To może znów mam prolaktyne podniesona? Doprawiłam się w weekend chorubska i podejrzewam że to zapalenie oskrzeli. Dziś wieczorem idę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry! Jak samopoczucie? Ja zaczelam w koncu jesc chleb i nawet z wedlina. Nie wymiotowalam od paru dni. Sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaallooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×