Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Iwona25lat
Hej ja mam dzis dzien śpiocha wlasnie wstałam, po pracy sie położyłam bo głowa mnie bolała. W ogóle teraz mi sie odwróciło ze gdy przychodzę z pracy to jestem strasznie głodna zaś na wieczór juz nic nie mogę wcisnąć a zawsze było odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona25 - zazdroszczę. Ja na noc mam wilczy apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
a ja niestety co zjem to laduje w wc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ja dzisiaj miałam okropną migrenę...ledwo żyję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Wczoraj znowu po wszystkim w wc. Dzis juz od rana rewolucje...Powtorka z rozrywki...A juz bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiestara
Witam dziewczynki. Staramy się z mężem o dziecko już 2 lata , bezskutecznie. Od 3 miesięcy zmieniłam lekarza. Okazało sie , że wszystkie wyniki w normie tylko był problem z progesteronem. Z tego powodu oraz że miałam nieregularne miesiączki zalecił branie duphastonu 16-25 dc, po którym dostawałam miesiączkę 30dc. Ostatni cykl brałam clo od 4 do 8 dc , 12 dc dostałam zastrzyk pregnyl. Lekarz kazał mi brać duphaston od 16 dc do dnia spodziewanej miesiaczki i jeśli miesiączka nie wystąpi zrobić test i wtedy albo odstawić albo brać dalej . I stąd moje pytanie : Czy biorąc duphaston do dnia spodziewanej miesiączki ja nie zahamuje jej? Bo zawsze po odstawieniu w 25 dc , pięć dni później dostawałam okres, a teraz jak nie odstawie to też ten okres dostane? Z góry dziękuje za odpowiedzi usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
adasiestar Jesli sie udalo a tego Ci zycze to duphaston podtrzyma ciaze. a jesli niestety w tym cyklu by sie nie udalo:-( to jesli masz dostac @ to go dostaniesz bez wzgledu na to czy bierzesz duphaston czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfasiestara
gość iwona - dziękuje Ci bardzo za odpowiedź :) jutro powinnam dostać miesiączkę więc zobaczymy co z tego wyniknie. A jeszcze pytanie - jak beta wyjdzie negatywna to mam odstawić duphaston tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,mam do sprzedania 2 ampułki pregnylu i jedno opakowanie clostybegutu,Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
adfasiestar jesli wynik bety wyjdzie poniżej 5 mIU/ml to niestety nie doszlo do zaplodnienia i wtedy mozesz odstawic tabletki ale jesli wynik bedzie Chociaz ciut powyzej 5 mIU/ml to sie udalo i wtedy sie tez po wyniku uda okreslic dokladny tc. zalecalabym wtedy brac tabletki bo one dzialaja na potrzymanidm tak wczesnej ciazy. ew jak bedziesz miala wyniki w rece to podejdz do swojego lekarza i zapytaj co dalej. Powodzenia;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny? Jak u Was mija ciąża? A czy sa tu testujące na dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Iwona25 u mnie dzisiaj ok,nawet sniadanie zjadlam co jest nowoscia od paru tygodni:-) slodkiego nadal nie moge bo spotykam sie wtedy z wc:-) Ale za tym akurat plakac nie bede;-);-) a jak u Ciebie mamusiu;-)? ja w pon mam gina juz sie nie moge doczekac:-) a we wt mowimy rodzica po przedstawieniu z okazji dnia babci i dziadka w przedszkolu. Corcia dostanie na ta okazje koszulke z napisem "BEDE STARSZA SIOSTRA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Iwona to super pomysł :) na pewno sie ucieszą. Ja dzis zjadłam kawałek czekolady i tez zaraz biegłam do wc. Od wczoraj mnie meczy troche taki cmiacy ból głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Hej Iwona. U. mnie okres jutro powinien byc. Jak nie przyjdzie to w niedziele testuje :) jak narazie to zadnych oznak zblizajacego sie okresu nie ma. zadnych skurczy, piersi w normie. Zupelnie inaczej niz zawsze. Ale to moze byc moja wina, ze mam nadzieje i sobie wmowilam i sie spozni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chciałabym przyłączyć się do rozmowy. Mam 32 lata i od 8 miesięcy staramy się z partnerem o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak u Was? Co słychać ? U mnie dzis w miarę Ok jednak cały czas jestem zmęczona i nic mi sie nie chce, aż mi czasem troche głupio ze nic prawie nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
U mnie stara spiewka. Znowu ratuje sie czopkami. Apetytu brak. Oslabienie i zniechecenie. Czyli nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka współczuje ale moze te czopki Ci pomogą. A kiedy masz kolejne usg ? Bo ja teraz czekam do 13 marca na połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
10 lutego. Te czopki otepiaja. Pomagaja niewiele, a mdlosci i tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Hej dziewczyby :) u mnie okres juz 2 dni spozniony. I nic nie wskazuje na to, zeby mial sie pojawic. Ale ja gluuuuupia zapomnialam kupic testu :p Myslicie , ze jak juz po terminie miesiaczki jest to wyjdzie poprawny wynik jesli bede testowac po poludniu? Nie bardzo chce testowac jutro rano. Bo pozniej musze caly dzien sie skupic na pracy. A to mogloby niezle rozproszyc moje mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Drugi raz musze pisac bo postow mi nie dodaje :/ Wczoraj bylam na zakupach i zapomnialam testu kupic. okres sie spoznia drugi dzien i dalej zadnych objawow. Mialam testowac dzisiaj :/ myslicie, ze jak jest juz po terminie @ to test wyjdzie prawidlowo zrobiony nie z pierwszego moczu? niestety mieszkam w pewnej odleglosci od sklepow wiec bede miala test dopiero na popoludnie. A jutro rano nie bardzo chce testowac, bo nie chce byc rozproszona caly dzien w pracy ( bez wzgledu na wynik). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Posty sie nie dodaja :/ juz dwa razy pisalam. teraz post testowy :) okres spoznia sie 2 dni. zapomnialam kupic testu wczoraj. myslicie, ze jak juz po terminie @ to popoludniowy test wyjdzie poprawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zacinaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odblokujcieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Hej Dziewczyny W tym miesiącu na nowo zaczęliśmy starania o maleństwo. Mamy już 8 letniego syna. W tamtym roku rozpoczęliśmy starania ale ze względu na inne dolegliwości, które trzeba było wyleczyć - przerwaliśmy. @ miałam 7 stycznia. Starania (ze względu na pobyty męża poza domem) są utrudnione, gdyż nie zawsze w idealnym momencie mogą się trafiać :) ale 17, 19, 20 był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×