Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość iwona
Hej. U mnie mdlosci powoli odchodza w zapomnienie:-) cycki z bolu exploduja;-) Wariuje:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrrrrtt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
nie jestem z osob, ktore mysla ciągle o ciąży i życie krąży wokół tego:) jestem zdania co ma być to bedzie, takze zobaczymy. @ nie mam juz 18dni, od wczoraj wzięło mnie choróbsko lekkie, jade jutro na bete i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacinaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej witajcie, u mnie dzis kolejny leniwy dzien po pracy poszłam znowu spac i wstałam o 16 ups;) apetytu za bardzo nie mam, ostatnio wymiotowałam przed wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam. U mnie dni mijają na L4. Apetyt mam za dwóch...odwrotnie :-). Ale wcale mnie to nie cieszy. Jutro robię pierwsze podstawowe badania, lista dość spora. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej co u Was? Ja mam jutro usg strasznie jestem ciekawa co bedzie. Dzis jestem troche bardziej wyspana i nawet obiad zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hej. A leci jakos. Zalatwialam sprawy, zjadlam rosolek. Dochodze do siebie. Jeszcze mam momenty zmuły, ale jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka a bierzesz jeszcze kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA1989000
Hej dziewczyny. Dla starających się życzę z całego serca powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, nie. Na ostatniej wizycie juz kazal odstawic razem z wit.D3 i teraz biore codziennie tylko prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na druga ciążę czekałam 9 miesięcy i jak zaszłam okazało sie ze test wykazywał ciążę a na usg nic nie było chodziłam do ginekologa przez 2tyg w sumie na czterech usg byłam i nic nie widział wysłał mnie do szpitala z ciążą pozamaciczna przeżyłam ogromny stres w szpitalu zobaczyli pęcherzyk 5 mm w macicy w końcu mogłam się cieszyć ze to ciąża po badaniu usg w szpitalu dostałam płomień w tym samym dniu poronilam:(na drugi zrobili mi zabieg czyszczenia macicy. Teraz jak zajde nie pójdę tak wcześnie do lekarza na usg uważam ze to właśnie to badanie plus stres przed ciążą pozamaciczna spowodowały to co się stało. Nie wiadomo czy to badanie jest tak bezpieczne szczególnie we wczesnej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 18.14 - czy nadal się staracie o drugie dziecko? ile masz lat jak można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak staramy się nadal mam 31lat i Poronilam 4miesiace temu miała 3 miesiące odczekać po lyzeczkowaniu i się starać ale zaczęłam praktycznie od razu. Gdyby tez pęcherzyk się w szpitalu nie pokazał w ostatniej chwili to by mnie operowali lekarz mnie postraszyl ciąża pozamaciczna i chodziłam tak 2tyg w stresie czy jestem w ciąży i żeby mi się coś nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość benita
Witam Nowa jestem. My też z mężem staramy się od 2 lat i nic. Mam już synka ma 6 lat. Mój gin ciągle może odmawia badań mówi ze cyta jest ok I wysyła mojego męża na badania tylko wiecie jak z nim jest. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj gosc Benita. Czesto to wlasnie panowie maja mala *****iwosc plemnikow. A gdyby wlasnie przyczyna lezala po stronie meza to lepiej dla Ciebie,poniewaz facetom czesto wystarcza pomoc farmakologiczna lub zmiana diety i sie udaje. U kobiety jest troszke ciezej poniewaz mozebyc wiele przyczyn nie zachodzenia w ciaze...badania sa czesto drogie i bolesne. Dobrze by bylo gdyby twoj maz zrobil badanie nasienia, postaraj sie go jakos do tego zmotywowac bo przeciez Tobie tak jak i mezowi zalezy na rodzenstwie dla synka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewcia
hej dziewczyny czy mogę dołączyć do was dołączyć? mam pytanie do dziewczyn które już jakiś czas się starają ,ja już rok i chodzi mi o to w którym dniu cyklu najlepiej isc na usg żeby sprawdzić czy pękł pęcherzy i czy była owulacja - dodam że cykle mam 28 dniowe a test owulacyjne pokazują dni płodne na 14 15 dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
W cyklach regularnych tzn. 28 +/- 2 dni owulacja zwykle ma miejsce między 12 a 14 dniem cyklu liczonym od pierwszego dnia miesiączki. Monitoring owulacji prowadzi się od 10-11 dnia cyklu co 2 dni (w niektórych przypadkach codziennie) oznaczając liczbę i średnicę największych pęcherzyków w obu jajnikach oraz obraz błony śluzowej w macicy. W cyklach nieregularnych owulacja może być w innym dniu niż między 12 a 14 dniem cyklu liczonym od pierwszego dnia miesiączki, w związku z tym konieczna może być większa ilość badań USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jestem po usg, wszystko jest w porządku bardzo sie cieszymy z mężem. Dzidziuś machał do nas rączkami, ssał kciuka piękny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona25 - ale super!!! A który to jest tydzień :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Według ostatniej @ dzis zaczął sie 14 tydz, a według usg jest 12 tydz 2 dzien, zatem poród wyliczyli mi na 31 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, to super! Ja nie widzialam ssania kciuka, ale co chwile sie obracalo na brzuch albo grzbiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacinaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25 fajnie ze juz po usg,ja sama sie juz nie moge doczekac:-)a tu jeszcze tyle czasu do wizyty:-(:-( ktory u ciebie to tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Hej :) u mnie nic sie nie dzieje. W sobote okres powinien byc. I normalnie w tym czasie juz powinnam miec skurcze przed. a tu nic. piersi tez nie bola jak zawsze. Przeziebienie lekkie mnie tylko dopadlo. dzisiaj lekko gardlo pobolewa. Czuje sie strasznie ociezala. No i wczoraj tragiczne zmiany nastrojow mialam. Ze zlosci w smiech, potem placz. Sama ze soba wytrzymac nie moglam ;) Milego dnia dla wszystkich staraczek i tym ktorym sie juz udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witam. Dzis znowu mam gorszy dzien. Bede dogorywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×