Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pupa do oceny.

Polecane posty

Gość gość
Nie ma się do czego przyczepić. Wygląda ok. W takiej pozycji i tak dobrze nie widać, ale i tak już lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie chuda jesteś, a twój facet to chyba debil skoro twierdzi że masz za duży tyłek, moim zdaniem jest wręcz przeciwnie, jest mały i mało jędrny bo brak pod skórą mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wspomniał ci o siłowni nie dlatego że masz za duży tyłek, tylko pewnie chciał abyś trochę ukształtowała swoje ciało i nabrała troszkę masy która uwypukli pupę i wyrzeźbi uda, bo mówiąc szczerze to trochę płaska jesteś i masz chłopięcą sylwetkę, ale młodziutka jeszcze jesteś więc wszystko z czasem może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem :) dzięki za opinie, Temat uważam za rozwiązany (zdjęcia za niedługo wygasną :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Twój facet nie potrafi docenić tyłka jaki masz. zgrabny jędrny nie ma się do czego doczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceniam
Stań normalnie tyłem do ściany i pokaż zdjęcie, wtedy będzie można ocenić dobrze. :) Po tym co pokazałaś... Świetny tyłek i świetne nogi. Podniecasz. Zazdroszczę Twojemu facetowi. A siłownia? Idź. Żeby nie stracić tego co masz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet mówię Tobe, że masz bardzo seksowny i fajny tyłek. Dałbym Tobie 9/10. Twój chłopak chyba ma spaczony gust. P.S. Aż ciekaw jestem reszty Twojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Oceniam zrobię wieczorkiem takie jak ty prosisz, a aktualnie mam jak leżę plecami na łóżku na żółtej kołderce z nogami uniesionymi w górę. A tak przy okazji dziś o 17.30 idę z koleżanką na siłownię mój pierwszy trening :) @ra_zz zdaje Ci się tyłek nie jest jędrny co widać na poprzednich zdjęciach nie ma krągłości, ale dziękuję za tak "zawyżona" ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przemawia przeze mnie ogromna ochota na seks,a Twoje zdjęcia jeszcze tylko ja wzmogły. Ale uważam, że nie masz się czego wstydzić ale może te foty sprawiły, że wygląda lepiej niż na żywo, o czym chętnie bym się przekonał. Zrób foto z siłki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszP
Witaj Koleżanko z tego ci widzę jesteś dość szczupłą osobą i twoja pupa nie jest wcale za duża może brakuje jej trochę jędrności. Jeśli miała byś ochotę abym udzielił ci kilku porad jak wyrzeźbić pupę i ogólne ćwiczenia na całą sylwetkę oraz porozmawiać o swojej samo ocenie bo nie masz czego się wstydzić. To odezwij się do mnie na emaila LukaszPark@interia.eu a chętnie ci pomogę. Pisz śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ra_zz rozumiem :) @LukaszP dzięki za ocenę, dziękuję za wszystkie wasze oceny, powiem szczerze, że czuję się o niebo lepiej po waszych wszystkich wypowiedziach, można powiedzieć że moja samoocena poszła w górę, ale nie skorzystam raczej z twoich usług, a co do ćwiczeń i rzeźbienia sylwetki to kiedy indziej :) dziś mój pierwszy trening, idę z koleżanką, która ma już jakiś tam staż :) damy Sobie radę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszP
Spoczko jak byś chciała kiedyś abym doradził ci kiedyś ćwiczenia czy pogadać o motywacji czy samoocenie lub tak normalnie to pisz śmiało służę pomocą ;) Zapomniałem dodać ze jestem trenerem personalnym i i motywator także nie wstydzi się i jak chcesz to służę pomocą. Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej nie zapomnę :) dziękuję :) rownież pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy90
Wydajesz się być szczupła ale nie powiedziałbym, że masz za duże pośladki. Może przydałoby się ćwiczeniami je jedynie ujędrnić. Jak narazie dałbym Twojemu tyłkowi 6/10, ale za to masz bardzo ładną cipkę. Pozdrawiam, chętnie pomogę w ocenie po ćwiczenich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej witam koleżanką nie będę nic ukrywać pupę ocenię Ci na 7/10 szczerze, a co do cip** jest boska 9/10 widziałem u Ciebie już pupę, cip*ę, a co z biustem ? jeżeli możesz to wstaw ocenię przy okazji, a chcę go po prostu zobaczyć, nie ukrywam podniecasz mnie jak i i innych. Napisałaś ze masz zdj. jak leżysz na łożku plecami z nogami do góry poprosiłbym o to zdjęcie abyś je wstawila no ocenię przy okazji jestem podjarany twoimi zdjęciami nie ukrywam, nawet żebys wstawiła "jakąs" swoją brzydką cześć ciała to i tam bym najniżej ocenil 6/10 z pewnych względów. Jeżeli masz jakieś inne zdjęcia swoje to też mogła byś wstawić, ale nie zmuszam chciaż zebyś to zrobiła to bym bardzo się ucieszył jak i inni pozdraiwma liczę na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17.10 Tak mam zdjęcie to o którym pisałam, wstawię potem, bo teraz idę na trening na mój pierwszy trening i szczerze trochę się stresuję :) Andy90 dziękuję za ocenę, miłą ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezczelny juz jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad piersiami się zastanowię, a co zdjęcia z wczoraj https://scr.hu/0qxdu/wrj8g niewyraźne jest ono zresztą jak każde inne ale jest, jeszcze na tej samej kołderce. Pozdrawiam i proszę o ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andy90
Pierwszy raz na siłowni może być ciężki ale na pewno będzie warto, trzeba tylko trochę samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu ;) Nie ma za co, ocena była szczera. Wydajesz się być bardzo fajną dziewczyną, odezwij się na maila jak będziesz miała ochotę zwyczajnie pogdać. justdoit0@gazeta.pl Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu babko na jednym zdjęciu co leżysz na brzuchu żółta kołdra i na drugim co nogi w górze żólta kołdra, co ty kołdry nie zmieniasz ? FU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceniamy ciało a nie kołdre zjepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kordłęnawet nie zwróciłem uwagi ale popieram pana ! oceniamy cialo a nie koldre zjepie a tak poza tym geniuszu koldry nie zmienia sie codziennie, zaloze sie ze sam codziennie nie zmieniasz... przynajmniej masz pewnosc, ze to autentyk foto. a co do ciebie to jestes super kurde naprawde szczerze super, a zwlaszcza ta ściśnięta nogami ci*ka ktorą ocenię tobie na 10/10 nawet nie wiesz ile kobiet chciałoby mieć taką jak ty...pupa z tej perspektywy cieżko ocenić pod względem jędrności, ale po poprzednich zdjęciach daję Ci 6/10 ps; nie masz więcej zdjęć samej ładnie mówiąc pochwy, chciałbym ocenić i przyjrzeć się bliżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam, jestem już po pierwszym, nieudanym treningu..., który trwał niecałe 30 min ? nie wiem co się stało i dlaczego tak się stało, ale przy którejś już serii nie wyrobiłam i zaczęło mi się kręcić w głowie, opadłam z sił usiadłam na maszynie do ćwiczeń i chwilę posiedziałam..na tym się skończyło nie dałam już rady, a robiłyśmy przysiady z obciążeniem 5 kg+sztanga z czasem zwiększyłyśmy bodajże do 10 ...to chyba nie jest sport dla mnie jak widać, nie potrafię zrobić nawet jednego ćwiczenia "przysiadów", a czekało mnie jeszcze z 3-4 ćwiczenia..po pare serii, albo tak ma każdy na pierwszym treningu albo się nie nadaję do tego sportu @gość 17.42 a ty zmieniasz codziennie ? poza tym zdjęcie było robione tego samego dnia. @gość 18.17 dzięki za ocenkę poprawileś mi humor po tym morderczym treningu zdjęcia tak ładnie zwanej "pochwy" posiadam i to nawet z 3 robionych już jakiś dobry czas temu. Wrzucę, ale za chwilę po kąpieli jak i resztę obiecanych. @andy90 "Pierwszy raz na siłowni może być ciężki" Faktycznie byl cieżko, przez chwilę tak mnie zmuliło, że nie miałam ochoty już mieć FIT tyłka, chciałam tylko wrocić do domu i się umyć..., ale już mi lepiej to było chwilowe, a przyczyny tego nie znam, bo koleżanka, ktora robiłaze mną czuła się bardzo dobrze ...choć ja z początku też dobrze się czulam, ale potem... Idę pod prysznic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mialem xd ale to bylo z 6 msc temu jak na wyciągu plecy robilem z obciązeniem 60kg xd Pokaż jak Ci nogi spompowało xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd xd xd xd xd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnas cwiczyc z obciazeniem, za wczesnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typie gosc 19.16 Typie byleś kiedy kolwiek choć raz na siłce ? Ja chodzę już dobry kawał czasu i pamietam swoj pierwszy raz jak wszedlem i zacząlem od wyxiskania na klatkę (typowe, j3baj nogi rob klate) po skończeni klatki poszedlem na maszyne smith do wyciskania i po paru seriach nosiło na wymioty myslalem ze do szatni nie dojdę udało się pod przyszicem (w szatni) już poczułem się lepiej...i mialem ochotę wrocić tam ale kiedy bylm już czysty,,,po co ? Wiec jeżeli myslisz że to ściema to sie grubo mylisz, a problelem tych "zamuleń" jest to że przy tak dużej partii mięśniowej jest cieżko kontrolować oddech...tylko nabierasz..powietrze i ciśniesz ...oby poszło oby poszło, a potem wstajesz i nawet możesz glebę zalczyć popatrz na YT filmików pelno jak typy cisną cisną i suę im udało a po chwili gleba...to nie ściema koleś uwierz:P a do tego ona jest kobieta to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogol te czarne chaszcze! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam że ten od "xd" to jakiś dzieciaczek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×