Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Student94

Co wolicie, spotkanie czy telefon?

Polecane posty

Hej Wam Panie. Kminię teraz takie właśnie pytanie. Co myślicie, czy po pierwszym zagadaniu do kobiety mężczyzna powinien (gdy już koniec jest spotkania) poprosić o numer by dalej móc się kontaktować z Wami czy po prostu zaprosić już tak na spontanie w jakieś miejsce zabrać? Jaka jest szansa, że temu komu dałybyście swój numer, że byście potem odebrały, się komunikowały i na spotkanie potem umówiły... Bo może ten numer dałybyście tak po prostu z grzeczności.. Miałyście już takie sytuacje... Wielu '' trenerów'' się na yt wymądrza co i jak z Wami robić, potem każdy z nich się zachwala, że to on wszystko wie, wszystko najlepiej a i tak w sumie reguł nie ma i wszystko jest indywidualne... i wystarczy tak po prostu spytać i się zna opinię.... :) Co Wy doceniacie, gdy pierwszy raz ktoś Was zaczepie, chce poderwać... '' zagadać''chce.. ;) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer telefonu to podstawa. Więc najpierw poprosić o numer, a potem ewentualnie się umówić. Ewentualnie poprosić o namiar na jakieś media społecznościowe, żeby mieć kontakt. Ja, jeśli już daję komuś numer, to dlatego że chcę kontynuować znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinię. Właśnie, dlatego ja wybieram opcję z numerem telefonu, gdy jest zainteresowanie, wtedy jest i numer:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×