Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
do gośćoddama dziś a brzmisz jak facet fajtłapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to umawiaj sie z gorzej zarabiającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Byłaś kiedyś w jakimś dłuższym związku, autorko? Ile lat? Jeśli tak, to jak się dzieliliście wydatkami? Osobiście jestem za każdorazowym płaceniem za siebie samą, zwłaszcza gdy nie jest się z kimś w poważnym związku. Lepsze to niż czuć się do czegokolwiek sztucznie zobowiązaną, a już wyjątkowo lipne jest odczucie, że ktoś za postawienie w knajpie czegokolwiek oczekuje fizycznego kontaktu. Sponsoringowi i prostytucji mówimy NIE. Wydawać na kobietę (rodzinę) pieniądze to może mąż lub narzeczony, a nie pierwszy lepszy znajomy czy tam kandydat." Mój najdłuższy związek to 8 miesięcy. Nie potrafię spotkać mężczyzny, który by mnie zainteresował na dłuższą metę. No i na dłuższą metę nie stać mnie na te spotkania :) Ostatnio spotykałam się tak dosyć luźno z jednym mężczyzną, świetnie się bawiliśmy i rozumieliśmy, ale jakoś nie było deklaracji z jego strony. On co chwila proponował jakieś wyjścia, imprezy, nawet weekendowe wyjazdy, to był czas badania i testowania, czy możemy spróbować jako para. I co? I ja przeważnie musiałam kombinować tańsze rozwiązania. On: koncert, ja: rower, on: chińska restauracja, ja: pizza przed TV. W końcu jakoś drogi nam się rozeszły, zainteresował się dziewczyną, którą było stać na te atrakcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed spotkaniem z panem z portalu randkowego,zapytałam przez telefon,czy na spotkaniu każdy płaci za siebie.Pan stwierdził że on zaprasza na kawę.Więc on płaci i po sprawie.Byłam na kilku spotkaniach i nigdy nie płaciłam,więc można jeszcze spotkać szczodrych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff są jeszcze sponsorzy na tym łez padole co kawe postawią Ja to juz nie pamietam smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy bredzicie , jacy sponsorzy . Czy to naprawdę wielki problem z tym zapłaceniem za kawę, jak się kobietę na nią zaprasza ? no błagam zejdźcie na ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz spotkałam takiego "hojnego" ze za kawę zapłacił, do domu odwiózł i na kolejną randkę to już zarezerwował weekend w górach :) Ale w międzyczasie byliśmy w kinie (kupił bilety) i film się mu nie podobał, który wybrałam i się pokłóciliśmy i do wyjazdu już nie doszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Raz spotkałam takiego "ch*jnego" ze za kawę zapłacił, do domu odwiózł Za bilet tramwajowy tez ja mam płacić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tekst kaffekretynek. Nie lubię czuć się zobowiązana. Noooo za 10 zeta to co najmniej z 10 razy musisz mu dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co wy bredzicie , jacy sponsorzy . Czy to naprawdę wielki problem z tym zapłaceniem za kawę, jak się kobietę na nią zaprasza ? no błagam zejdźcie na ziemię! Juz ustalilismy parę postów wcześniej ze kazdy płaci za siebie tak jak w cywilizowanym swiecie nie bądź zacofanym ciemnogrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to nie problem to zaplac za siebie a nie szukasz sponsora! Podwojne standardy? Hipokryzja? Takie sa polki o sory nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd by zaprosić kobiete na randkę i kazać jej płacić. Żałosne. Pocieszające jest to że poza tymi okazami są jeszcze mężczyzni z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pierszym spotkaniu stawiam od razu piec kaw żeby nie wyjść na gołodupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizowanego świata wam się chce ale tylko jeśli chodzi o płacenie rachunkow , a pozostałe obowiązki kobiety to mają być zgodnie z polską tradycją , no koń by się uśmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to nie problem to zaplac za siebie a nie szukasz sponsora! Podwojne standardy? Hipokryzja? Takie sa polki o sory nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Cudne ;), a za ciastko jej każesz płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wstyd by zaprosić kobiete na randkę i kazać jej płacić. Żałosne. Pocieszające jest to że poza tymi okazami są jeszcze mężczyzni z klasą. Z jedną klasą może tak ci po maturze juz nie sa tacy naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha on ciastka przynosi swoje ale tylko dla siebie a ona moze tylko obejsc sie smakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sama babo WYBIERASZ sobie takich a nie innych mezczyzn. Znam wiele par gdzie mezczyzna nie tylko pracuje zawodowo ale i sam zajmuje sie domem i dziecmi a zona w telefonem w reku w internecie albo oglada seriale. Mam taki przyklad w rodzinie nawet. Wiec nie opowiadaj bzdur jak to mezczyzni nie robia nic w domu i jakie to kobiety pokrzywdzone. My nie chcemy utrzymanek dlatego nalegamy by kobiety placily za SIEBIE a nie za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tekst kaffekretynek. Nie lubię czuć się zobowiązana. Noooo za 10 zeta to co najmniej z 10 razy musisz mu dac. no widzisz jak ty nie znasz zycia i facetów. moja koleżanka umówiła sie z facetem, miły kulturalny cały czas zapewniał, ze nie szuka seksu tylko chciałby poznać miła kobietę, z która może porozmawiać, wyjść do kina, a jeśli zaiskrzy to interesuje go powazny związek. Poszli na pierwszą randkę do wegetariańskiej knajpy, bo pan dba o dietę, zresztą uprawia sport itp. Miła rozmowa, ani słowa o seksie, postawił kotlety z kapusty za 10 zł porcja. Miło sie pożegnali, odwiózł ja do domu i zapowiedział ze jeszcze sie spotkają i godzinę po rozstaniu pan wysłał jej smsa, że co jest on był taki miły i postawił obiad, a ona nawet nie zaproponowała, ze mu obciągnie. Pan po studiach, dobra praca w urzedzie, pasje, pisAł książkę o turystyce górskiej, którą uprawiał. I JAK PODKREŚLAŁ NIE SZUKAJACY SEKSU TYLKO MIŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.51 nie rób z siebie większego idiote niż jestes. Chyba stać cię z twojej pensji zapłacić 12 zł za kawę . Czyżbyś takim bidulkiem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak jak mówiła kazia szczuka kiedy ją jeszcze pokazywali w tv "jesteście beznadziejne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babom brak argumentow to zaczna zaraz wyzywac :) czekamy na bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taki przyklad w rodzinie nawet. ale widać taka baba się podoba twojemu krewnemu, coś spowodowało, ze zamoczył, coś spowodowało, ze sie z nią ożenił, narobił dzieci i dalej z nią siedzi. więć czemu ciebie d...boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ciebie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zmieńmy temat bo to juz nudne a co myślicie o całowaniu w rękę? Ja to się czasem brzydze ale tradycja to tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciebie nie stać? musisz sobie skakać od randki do randki, od obiadku przez kawusie i ciastko do kolacji? znam dwie takie dziewczyny co całe studia sobie tak przejechały. Śniadanka w domu, za resztę płacili frajerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, mężczyźni są tacy wyrachowani. Dziś jest taki świat, że każdy ciągnie w swoją stronę. Mężczyzna nie chce płacić, bo przecież równouprawnienie, kobieta chce, żeby facet ją zdobywał, bo wtedy udowodni, że jest mężczyzną, a nie p**ą. Mamy tu klasyczny konflikt interesów, żadne nie popuści ani na jotę i dlatego ostatnio mnoży się tyle singli i singielek. I dobrze. On mi piwa nie postawi, a oczekuje, że ja mu potem będę prać skarpety. Faceci są hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to co czytam. Tego prawdziwi faceci nie mogą pisać, to niemożliwe. Tacy materialiści i tacy skąpcy, niemożliwe . Ile wy macie lat. Wam się coś w głowach poprzewracało. Po co się w takim razie umawiacie na randki? O co w tym wszystkim chodzi ? Może żeby złapać panienkę najlepiej dobrze zarabiającą, żeby przypadkiem 5zł na kawę nie wydać, najlepiej z mieszkaniem co jej tatuś kupił, żeby przypadkiem nie dorzucić się do własnego gniazdka, i najlepiej jeszcze żeby usługiwała co ?, Och, z tym tatusiem to przesada, nie mógł jej kupić mieszkania, bo to przecież też facet , więc on nie będzie się dorzucał do budżetu . No świat zwariował. Czy wy byliście chociaż jeden raz w życiu na normalnej miłej randce z normalną dziewczyną w której się zadłużyliście ?, randce , która nie zakończyła się kwasem związanym z zapłaceniem 5 zł za głupią kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babom brak argumentów..... no to powiedz mi chłopcze jak chcesz okazać dziewczynie która ci sie podoba zainteresowanie (ja nie mówię o akcjach z netu, bo to też wolałabym płacić za siebie skoro nawet nie wiem,czy bedzie mi sie z facetem chciało gadać drugi raz) Ale jak chcesz to okazać takiej, która ci sie podoba i chciałbyś żeby sie z tobą umówiła ponownie, kazesz je za siebie płacić, pomerdasz ptakiem zeby zobaczyła że ci do niej dyga....bedziesz czekał aż ci sama prezent kupi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×