Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
bo wspolczesny facet to by chcial wejsc w zycie i mieszkanie kobiety i tylko parasol zawiesic i zbierac profity a nic nie wnosic ani materialnie ani duchowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekiwanie darmowego seksu? Co to znaczy? Jesteś jakąś kur.ewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dziewczyny. Juz pomijając to placenie na randkach... zawsze zwracajcie uwage na zachowanie faceta w roznych okoliczosciach i w stosunku do innych osob. To jak on traktuje innych jest wazne bo sa duze szanse ze tak samo bedzie traktowal was. Zatem wszelkie teksty o kopaniu w du*pe, pogardliwe czy wrecz chamskie teksty gesty i zachowania nie powinny ujsc waszej uwadze. Uwazajcie tez na cwaniaczkow. Cwaniaczek z checia bedzie udawal dzentelmena, z radoscią zainwestuje w kawe gdyz wie ze wszystkie kawy odbije sobie w fazie zwiazku /darmowe obiadki, darmowe bzykanko/. Dlatego wlasnie panowie tak bardzo podniecają sie tym zjawiskiem wyciągania portfela przez kobietę czy tez propozycją z jej strony, ze zaplaci za siebie. Tak wiec dziewczyny jesli chcecie sie przypodobac facetowi za wszelką cenę, to proponujcie im to placenie na randkach. Ich to naprawde jara. I ja się nie dziwie. Z takiej kobiety niezaleznej mozna wyciagnac 100 razy wiecej niz sie włozy. Dlatego placi sie za taką z największą ochotą.. x Ble ble ble ble. Oj pasożytki, pasożytki, już same nie wiecie co macie nazmyślać, żeby usprawiedliwić swoje pasożytnicze nastawienie do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble ble ble. Oj pasożytki, pasożytki, już same nie wiecie co macie nazmyślać, żeby usprawiedliwić swoje pasożytnicze nastawienie do facetów. spoko, to zostań dalej z matką, może czasem da ci na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zostań z ojcem, może ci da na lakier do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak męska c***a wyzywajaca kobiety od pasożytek :O ulżyło ci frajerzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak kobieca c***a wyzywajaca facetów od pasożytów pechowiec.gif ulżyło ci frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś x gościu przeczytaj ten twój post i zastnów się , czy jaka kolwiek kobieta lub jaki kolwiek facet chciałby być z tobą czyli z autorem tego posta? odpowiem ci : NIE ! Zawsze będziesz sam dziwny gościu ( i dobrze ci tak, ha ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, bardzo ubawiłaś wszystkich pasożytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zapraszajacy kobiete powinien zaplacic, jesli zachowa sie inaczej to znaczy ze jest zwykly cham i prostak i noe ma co sobie takim glowy zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien to co najwyżej, ale olać pasożytkę. Zapłacić to ewentualnie może, ale jak uzna to za właściwe. Jeżeli wyczuje od pierwszej minuty, że to roszczeniowa pasożytka - to olać taką i pożegnać od razu, niech zapłaci za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz se w d**e swoja kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pij se sam samolubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj . PALANCIE, NIE UŻYWAJ SŁÓW , KTÓRYCH NIE ROZUMIESZ. ZDECHNIJ LEPIEJ POD PŁOTEM NIE DOROBIONY GÓWNIARZU. Zauważyliście, że w języku polskim określenie PASOŻYT występuje wyłacznie w formie męskiej? A dlaczego? A dlatego, że widać forma żeńska nigdy nie powstała bo nie była potrzebna, po prostu nie było takiego zjawiska w formie żeńskiej. To tłumaczy wszystko. Jakby ktoś miał wątpliwości, słowo pasożytka, to okreśłenie ptaka. Pasożytka , a raczej (Heteronetta atricapilla) – to gatunek średniej wielkości ptaka wodnego z rodziny kaczkowatych. Zasiedla centralną Amerykę Południową. Pasożytki mierzą 35–40 cm, a masa ciała wynosi 434 do 630 g. Skrzydło ma 160–176 mm, długość dzioba wynosi 33 mm, stępu 33 mm. Długość ogona samca wynosi 44–57 mm, natomiast u samicy 44–59 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parszywy troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasożytka to twoja stara frajerzyno i pasożyt jej sie uchował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powinien to co najwyżej, ale olać pasożytkę. Zapłacić to ewentualnie może, ale jak uzna to za właściwe. Jeżeli wyczuje od pierwszej minuty, że to roszczeniowa pasożytka - to olać taką i pożegnać od razu, niech zapłaci za siebie." XXX huehue hueh ale żałosny cieć z ciebie. Każda prawdziwa kobieta nawet nie splunie na takiego jak ty. Widać że tylko despaeratki bez kasy sie z tobą umawiają, tak sie boisz o te swoje marne 6 zł za kawe. No nic dziwnego skoro tyle zarabiasz za godzine jazdy na mopie. Weź sobie odpuść spotkania i oszczędzisz sobie wstydu i czasu, bo możesz w tym czasie wiecej pojeździć na szmacie w Macu to za nadgodziny ci zapłacą i w koncu będziesz miał na kawe dla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu, ale się pasożytka zdenerwowała, widać zabolało ją parę słów prawdy o takich jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chcialy rownouprawnienia wiec kazdy placi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś . " Kobiety chcialy rownouprawnienia wiec kazdy placi za siebie. " x Nie używaj słów , których nierozumiesz, konkretnie słowa: "równouprawnienie", bo nie masz zielonego pojęcia co ono znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama nazwa wskazuje, równouprawnienie daje równe prawa, traktowanie i obowiązki równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś . To w ramach uprawnienia sam sobie zajdź w ciążę ze swoim kolegą , urodź dziecko, a potem je nakarm własną piersią, a potem porozmawiamy o slowie równouprawnienie, bo nadal nie znasz znaczenia tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby taki cieć malinowy miał dziecko urodzić to pewnie ze strachu wysrał by nawet razem z dzieckiem te 10 złoty na kawę za którą może sobie zapłacić randce z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w ramach równouprawnienia sam sobie zajdź w ciążę ze swoim kolegą , urodź dziecko, a potem je nakarm własną piersią, a potem porozmawiamy o slowie równouprawnienie, bo nadal nie znasz znaczenia tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu, ale się pasożytka zdenerwowała, widać zabolało ją parę słów prawdy o takich jak ona. XX to ciebie boli prawda chłoptasiu, ja akurat zarabiam sama na siebie i sram na takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, Nigdy mi się nie zdarzyło abym musiała podczas pierwszych randek płacić za cokolwiek. Nie dlatego,że nie chciałam, po prostu nie miałam nawet szansy zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie płacę Moja Grażynka już na pierwszej randce położyła łapę na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, Nigdy mi się nie zdarzyło abym musiała podczas pierwszych randek płacić za cokolwiek. Nie dlatego,że nie chciałam, po prostu nie miałam nawet szansy zapłacić. XXX Zastanawiające jest, że jedne kobiety spotykają mężczyzn, dla których nie jest problemem zapłacić te parę złotych za kobietę, a drugie wyłącznie takich, którzy testują, czy kobieta wyciąga portfel, obliczają czy mu się zwróci i generalnie mają problem z płaceniem. Niestety należę do drugiego grona kobiet. Może jakieś rady? Czy mam udawać, że nie jestem tak niezależna, jak jestem? Czy przestać się umawiać z informatykami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna który mnie interesuje zawsze płaci,to wyraz mojej uległości i święta oczywistośc to po prostu znaczy że traktuje go jak prawdziwego faceta ,jeśli nie chcę wchodzić w żadne zobowiązania chciałabym zapłacić,koledzy za mnie nie zapłacą chyba że się uprą,gdybym chciała zapłacić na randce znaczyłoby że nic z tego nie będzie albo że nie jestem mu uległą i nic nie wiadomo ,podkreślenie dystansu,na takiej samej zasadzie czy przyjmiesz drogi prezent od mężczyzny którego nie chcesz albo nic nie obiecujesz? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja takiego jednego znałam. Po rozstaniu z żoną mieszkał u teściów że względu na wnuka tolerowali jeszcze capa w domu.mial osobny pokój.Na każdą powtarzam na każdą pierwszą randkę zabierał walizkę z ubraniami bo mial nadzieję na przeprowadzkę po pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×