Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
A jaki jutro będzie piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy zapraszam, płacę za kobietę. Ale zwracam uwagę, jak się ona zachowa, czy zaproponuje, że zapłaci za siebie. Jak nie, to daję sobie z nią spokój. Charakteru pasożyta nie zmienisz, potem w związku będzie taki sam pasożyt. x a zdajesz sobie sprawę, że przy kelnerze nie wypada bawić się w wyliczanki kto ma za co zapłacić ? po prostu tego nie ogarniam jak można kogoś zapraszać a potem oczekiwać by płacił za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On swojego ciula nawet nie utrzymuje, a kobiety to widzial tylko w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż trudno uwierzyć, jak tępe babsztyle tu siedzą. Przecież jest wyraźnie napisane, że płacę za oboje, ale sprawdzam wcześniej reakcję dziewczyny, jak się zachowa, czy nie ma pasożytniczej natury. Przy jakim więc kelnerze bawię się w wyliczanki? Albo jak można być aż tak tępą i napisać "zapraszasz i każesz jej placic?", gdy wyraźnie napisałem, że płacę za oboje? Czy powszechna tępota bab w tym temacie jest charakterystyczna dla wszystkich tematów czy tutaj akurat zleciały się wszystkie najgłupsze (zwłaszcza jedna, ta wulgarna kretynka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzac to mozesz se w gaciach czy sie czasem nie zesrales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, właśnie o tej wulgarnej kretynce powyżej mowa. Większość babsztyli tutaj "dorównuje" jej zresztą "intelektem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babsztyl i kretynka to ta,ktora cie wysrala i dlatego jestes takim wypierdkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowa nie ma sensu kobiety chca byc urrzymywane a mezczyzni chca partnerstwa w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć pasożytki, ale się tu produkujecie, he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z tego tematu sa jak muzulmanscy imgranci siedziec na d***e, nic nie robic ale rzadac luksusow jednoczesnie nic dobrego nie dac w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randka na cmentarzu, tanio, bez kawki, cos dla prawikow z kafe i innych kafe skapcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna płacic za sex jesli mezczyzna jest aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bylam z ex w restauracji, Ja placilam karta, pamietam ze pozniej nie wiem czemu ale pani ktora oddawala karte oddawala ja temu przydupasowi ktory byl ze mna,bo myslala ze to on placil. Mi by sie glupio na jego miejscu zrobilo, ale nie wiem jak on sie poczul, juz dawno z tym PASOZYTEM nie jestem i bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bylam z ex w restauracji, Ja placilam karta, pamietam ze pozniej nie wiem czemu ale pani ktora oddawala karte oddawala ja temu przydupasowi ktory byl ze mna,bo myslala ze to on placil. Mi by sie glupio na jego miejscu zrobilo, ale nie wiem jak on sie poczul, juz dawno z tym PASOZYTEM nie jestem i bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby nawet za siebie nie chca zaplacic i kto tu jest skapcem? Nic dziwnego ze tyle dzieci rodzi sie z FAS jak matki zamiast kupic cos zdrowego dla dziecka i matki kupuja alkohol i zapijaja pale. Potem pijane matki rodza dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na cmentarz lepiej isc samej niz z jakims popaprancem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale d**ek z tego faceta z ktorym bylas dobrze ze darmozjada zostawilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Polki mają taką roszczeniową i pasożytniczą naturę. Na zachodzie kobiety proponują, że zapłacą za siebie, bo mają godność i honor. U nas mentalność prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie nie ma takich dysproporcji miedzy wynagrodzeniem faceta a kobiety, na zachodzie to taki kafe pisarz miałby szanse spotkać z jakąś babcia bo normalna kobieta by na niego nie spojrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzała, spojrzała, nie pocieszaj się pasożytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w lodzi niedawno przyplynela z dzikiego kraju i od razu na ciebie spojrzala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, nikt nie może powstrzymać się od śmiechu. Dowcip na poziomie prymitywa-pasożytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnych dysproporcji w placach miedzy kobietami i mezczyznami po prostu mezczyzni czesciej maja odpowiednie umiejetnosci i chec do pracy w lepszych zarobkowo zawodach niz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? nie ma dysproporcji? Jaja sobie robisz czy głupka udajesz? Pracuje w dziale hr i widze na wlasne oczy jakie maja zarobki mezczyzni a jakie kobiety na tych samych stanowiskach. I roznica jest min 15% a czasem wiecej. Pytalam kiedys szefa dlaczego to mi powiedzial, ze facet musi wiecej zarabiac bo on jest glowa rodziny i musi rodzine utrzymac haha zabawne, ze samotna matka to nie musi zarobic bo ona nie musi rodziny utrzymac, no w koncu ma alimenty czasem az cale 400zl, masakra z tymi polskimi pasozytami plci meskiej, szowinisci i swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . Ty śmierdzący gówniarzu, ciebie żadne dysproporcje nie dotyczą, bo jak wiadomo nie potrafisz zarobić 5 zł na kawę, więc wracaj do szkoły! I won z tymi twoimi teoriami. Nie wart jesteś spluniecia nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty śmerdzisz prymitywny babsztylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny babsztyl to ta co wysrala takiego duddka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×