Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktos pieprzyl kobiety powyzej lat 60

Polecane posty

Gość gość
A co jest ciekawego w seksie 20-latki z 50-latkiem? Każda baba i tak wygląda praktycznie tak samo, widziałeś jedną nago to widziałeś wszystkie. Poza tym mężczyźni aż tak nie zwracają uwagi na wygląd w trakcie seksu, bo liczy się głównie przyjemność, a dojrzała kobieta potrafi dać znacznie więcej z siebie niż 20-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powyzej 60 lat sa super w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zawsze kręciły starsze panie i mając 32 lata zapłaciłem za seks starszej o 7 lat kobiecie prostytutcE i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie tm że był to mój pierwszy seks jakoś wcześniej nie miałem okazji ani ze starszą ani z równolatka porostu byłem nieśmiały i mało atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oja cię 32 letni prawiczek ale unikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety sa bardzo doswiadczoe i otwarte na kazde igraszki, ponadto gumka zbyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny uklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialem taka, bylo super. Kobieta bardzo zadbana, duzy biust, obcisle spodnie i otwarta na wszelkie igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taka kobiete mozna latwo zdobyc, czy wymaga duzo fantazji. Ma ktos doswiadczenie z takimi kobietami powyzej 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobrze gdy mlodzi ludzie opiekuja sie starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałem romans z kobietą 63 lata przez kilka miesięcy, było super. Potem ona się przeprowadziła di innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa gerontofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzej 60 nie, ale 50tka ktora posuwalem miala najpyszniejsza i najciasniejsza dziurke pod sloncem. Do tego byla wyuzdana, namietna i zawsze chetna. Polecam, no chyba ze ktos woli posuwac 25 letnia kłodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś przez jakiś czas bzykałem się z "koleżanką" z pracy, kobieta 53 lata, wdowa... miałem wtedy 26 lat i jak dotąd żadna inna kobieta nawet w 50% nie dorównywała jej w robieniu loda, z jaką radością w oczach zajmowała się moim małym, aż trudno było ją od tego odciągnąć :) Oczywiście w rewanżu zajmowałem się jej szparką, a była naprawdę apetyczna i bardzo soczysta, ogólnie bardzo miło wspominam to doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo ciekawi wypowiedz kobiet po 60-ce, które miały romans z 20-latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfredzik
Ja jak kiedyś jadłem niedzielny rosół u mej 75 letnie babci to przez przypadek rozsypałem jej pieprz na głowę. Czy takie pieprzenie też wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 47 lat i marzę o seksie z wysoką puszystą panią około60 letnią z dużym biustem ze Szczecina i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczekkk
o 60-tce jeszcze nie myślałem, bardziej o 40-50... ale ciekawy pomysł :) choć sądzę że raczej ciężko z taką się umówić tuffstuff@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nie 60 ale 55 latkę od kilku lat. Sam mam 48 lat. Seks z nią jest wyborny. jest od 15 lat rozwiedziona ale zna chyba całą kamasutrę. Lodzik jest zawsze na start i po finale. zadbana wygolona dobrze ubrana i uczesana. I najważniejsze od pewnego czasu wchodze "bez gumy" i to dopiero jest jazda z pełym spustem. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośRostojek
Ja bym dla przyjemności... Wysoki, bardzo szczupły, niebieskooki blondyn :) Zapraszam :) rostojek@onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"seks z dwa razy starszą kobietą bez żadnych opłat i sponsoringu. Dziwne to jest dla mnie, choć jestem tolerancyjna bardzo" x Dziwne bo jesteś kobietą, a jak wiadomo nie od dziś dla kobiet seks zawsze jest powiązany z uzyskaniem jakiejś korzyści, mężczyźni natomiast uprawiają seks dla przyjemności... niewielu mężczyzn ma w sobie gen k***wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też pociągają kobiety w wieku 60 -70 lat. Są gotowe na wszelkie igraszki bo mają duże doświadczenie, mieli seks kilka tysięcy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkubuś
Ja bym chciał sprobować seksu z taka zadbana, atrakcyjna 60 latką, mam 41 lat. Więc jeśli jest taka pani z Poznani, Wielkopolski chcąca sobie jeszcze pofiglować to jestem chętny na mile, kulturalne spotkania. Zapewniam dyskrecje tel 510725900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawy jak widzą to kobiety po 60-ce które miały seks z 20-latkiem. Ciekawi mnie jak do tego doszło i co odczuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 63 lata a mój kochanek 21 lat. Mamy 2 razy w tygodniu spełniony seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam chętnie panią około 60-siątki jeśli jest ktoś z okolic Katowic Mam 41 lat mój adres on41on@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szparka po prostu piękna z ochotą bym ją wylizał i spijał soki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody zamoczy swoją maczuge w dojrzałej cipuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepsze kobiety do seksu. Radze sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×