Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy ktos pieprzyl kobiety powyzej lat 60

Polecane posty

Gość AmatorDojrzałegoPiękna
Na Roksie jest sporo kobiet koło 60-tki, niektóre z nich to fajne doopeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, potwierdzam to, przez 2 lata jebałem taką 60 latkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ale kolega chodzil pare razy fo 60 paro latki misl moze 20 pare wtedy i byly to 1 jego razy byl rad zawsze mial juz babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ru/cham jedną co ma 74 lata. I wierzcie mi - niejedna młoda mogłaby się wiele od niej nauczyć. Zaczynamy zawsze od tego, że ona robi sobie dobrze womanizerem aż dojdzie. A ja oglądam masując jej cycuszki i całując. Wtedy dopiero biorę się za nią i wkładam wszędzie gdzie tylko mogę. Ona to lubi i pozwala mi na wszystko. Mogę skończyć u niej w buzi albo w ci/pce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam powyżej 70 tki znam sex z 18, 25 , 40 , no i 65 latkami , te panie młode wiadomo nadrabiają ciałem młodym , lecz w większości chcą by partner był aktywny a one tylko czekają na doznawanie rozkoszy , są owszem i młode aktywne lecz bardzo rzadko się spotyka. Natomiast w starszym wieku pani jest pełna swoboda luz i wie jak zadowolić siebie i partnera , umie tak kierować by każdy był szczęśliwy , praktyka czyni mistrza . Młode panie bierzcie lekcje jak się kochać od kobiet doświadczonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze123
A ja starsze poprostu podobają mi sie i z checia bym sie z taka kobieta umowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym ze młodzi chłopaczki o bardzo miernym doświadczeniu ,myślą ze starsza pani ich nauczy i dlatego maja chęć na starsze to taka fantazja . Moim zdaniem ,jeżeli kobieta bez względu na wiek jej będzie chętna uprawiać z tobą sex to uprawiaj inie oglądaj się na nic . Żyjemy krótko i mamy ciagle jakieś zakazy ,to jeśli nie robisz krzywdy nikomu to kochaj się ile masz sił i ochoty ,a kobiety cie i tak utemperują gdyz na każda propozycje dostaniesz wiązankę : co ty myślisz ze ja jestem k..... to zaraz odechce się tobie wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia kobiety starsze niż 40 są z tych roczników gdzie sex był tabu, dla nich ogolona pipka to perwersja, oral jeszcze większą. Nieliczne tylko są aktywne i bezpruderyjne, bardziej wyuzdana i otwarta jest przeciętna 20 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7:15 zgadzam się z tobą ,jestem starszym facetem ,namówić do seksu pania 50,60 lat to nie lada sztuka ,młoda nie ma problemu i co ważne ,można porozmawiać z nią na każdy temat ,starsza robi się nieprzyjemna i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być męskim odpadem by brać się za kobiety 50 plus. :d Panowie żałośni jesteście. Ja mam 43 lata i bzykam dwudziestoparolatki nawet mi do głowy nie przyszło by brać się za moje rówieśniczki, a już nie wspominam o kobietach po 60... łeee... :D Współczuję panowie, współczuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzykam takie i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:12 mam takie nie odparte wrażenie iż ty byś chciał bzykać młode , lecz nie masz gdzie zrealizować tego. Też nie mam 25, lecz potrafię kochać się z panią 20 jak i 60 letnią , na tym polega bycie mężczyzną , a nie wykidajło lub zasrańcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia dyskusja. 60-ciolatki, które w tym wieku chcą i uprawiają jeszcze seks są na ogół zadbane. To prawda, że czasami wyglądają w stylu "z przodu muzeum z tyłu liceum" bo w takim wieku bardzo trudno już mieć taki styl aby wyglądać jednocześnie seksownie i jednocześnie z elegancko z klasą nie kreując się na licealistkę. Pomijając albo obleśne stare próchna, które po sanatoriach bzykają się po pijanemu z byle kim nie dla orgazmu tylko z nudów oraz pomijając te, które próbują na siłę ubierać się i wyglądać jak nastolatki z tymi z klasą na pewno warto się chociaż raz spotkać. One też z reguły nie wybierają pierwszego lepszego młodzieńca ale jeśli staniesz się już kochankiem takiej kobiety pozwoli ci na wszystko. Seks oczywiście bez prezerwatywy i do końca z wytryskiem w pochwie. Mój 55 letni milf tak robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu obrażać, każdy będzie kiedyś miał 60 lat. he he, ale kretyństwem jest myśleć, że kobiety w tym wieku nie wiedzą co to sex. kiedyś ludzie rżnęli się tak samo jak dziś. może tylko mniej qrestwa wśród małolat było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na roksie są prostytutki w wieku 50+ i jedna w wieku 67 lat (twarz jest zasłonięta) ma na prawdę atrakcyjne ciało. Więc nie jest to nic dziwnego że ludzie w tym wieku uprawiają seks nawet dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś bardzo mądry zadał to pytanie o kobietach 60 uprawiających sex .Autorze w tym i podobne zbliżonym wieku sex jest dopiero prawdziwy i pełny ,niema obawy o ciąże , brak miesiączki ,pełen luz dla faceta i kobiety .Nie wspomnę o doświadczeniu jakie się przez lata dostaje ,kobieta z reguły wie co faceci lubią i na odwrót .Oczywiscie pytanie napisałem na przekór ,nie chce być wulgarny .Mlode dziewczyny owszem nadrabiają ciałem i uroda ,lecz bardzo mało jest młodych dziewczyn by tak umiały inicjować przyjemność w zbliżeniu jak starsze panie które wstyd i zażenowanie dawno temu pożegnały .To samo z facetami młody dotknie i gotowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman gdynia
Jestem z Gdyni mam 30lat i mazy mi sie sex z kobieta 60+skonczyc w srodku moze jest jakas chetna dodam ze chetnie bym ja tam wypiescil jezyczkiememail roman241@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regent
Mam żonę 61. To wulkan seksu. Szczupła. P....ę ma dużą, dorodną, przy tym ciasna, żadna z moich dziewczyn w młodości takiej nie miała. Na wczasach młodszy chciał się umawiać z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę pisał ile mam lat gdyż będziecie pisać słowa obraźliwe ,lecz młody nie jestem ,byłem dawno . Sex uprawiałem z młodymi damami i kobietami w moim wieku czyli bardzo starszymi .widok piękny gdy leży pod tobą młoda laseczka i czeka byś zaczął prace ,gdy leży pod tobą starsza ona z reguły nie czeka tylko wie co chłopu potrzeba by i ona miała wspaniały sex . Raz mi się zdażyło ze młoda piękna laseczka była pozbawiona wstydu w seksie i robiła rzeczy które bym ja nie podejrzewał ,odwdzieczylem się tym samym ,sex wspaniały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubaww
W moim przypadku to zawsze rówieśniczki były a raczej są nadal-mam 30 lat-. Zawsze miałem i jeszcze mam ochotę na starsza Kobiete jeśli jest tutaj KOBIETA z Warszawy to napisz ;) m31wwa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mądrale będą prędzej czy później po 60 i przekonają się jak to jest z tym pieprzeniem. Ja nie narzekam na ilość, jakość i urozmaicrnir, tak za młodu nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman gdynia
Jest jakas pani z trojmiasta starsza chetna na 29latka tel 721605296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamienne w pracy wszyscy wiedza o moim stanie cywilnym ,jestem wdowa od 5 lat i co rusz mam propozycje na kawę ,na kolacje ze śniadaniem u panów w domu ,tylko ze są to chłopcy 25/28 lat .Niestety nie mam zamiaru matkować im i uczyć jak kochać kobietę .Mam 64 lata córka zamężna ,mieszka w Kanadzie mamy kontakt dzięki skype . Nie mam zamiaru wiązać się ponownie zmezczyzna ,jeżeli mam ochotę na sex idę do wykwintnej restauracji i wystarczy moment by znalazł się pan który chce mi towarzyszyć przy posiłku . Mam takich dwoje panów co chcą się kochać ze mną i naprawdę są bardzo dobrzy bym była zadowolona !oni Terz nie narzekają gdyż chcą się spotykać . Podobno mam jeszcze ciało dość atrakcyjne gdyż lubią gdy jestem naga i z lubością patrzą na mnie ,ja to widzę i wiem ze się podobam. Nie jestem teraz zależna od nikogo pieniądze zarabiam dość dobre ,mam samochód .ladne mieszkanie własny ,wiec nie jest mi potrzebny w domu facet . Na operacje plastyczne nie muszę wydawać kasy ,wystarczy od czasu do czasy kosmetyczka ,fryzjer ,masarz całego ciała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy widzicie w tych starszych paniach, myślę że słowo klucz w tych układach to "ciapowatość" mężczyzny, jeśli ktoś nie potrafi poderwać rówieśnicy to chwali to co mu się fartem uda bzyknąć. Jako 24 latek miałem częste kontakty z kobietami 18-25 lat, na brak sexu nie narzekałem, nasłuchałem się opowieści jakie to 40 nie są dobre w łóżku więc postanowiłem poeksperymentować. Poznałem na czacie przeciętna 42 letnia kurę domową i sex totalna porażka nie mówiąc już o doznaniach estetycznych, powiedziałem sobie ok na taką trafiłem spróbuję jeszcze raz, druga była z tych super sexy, zadbana, erotycznie ubrana, wygolona pachnąca, widziałem że się stara na maxa a sex jak z przeciętną 22 latką, żadnych fajerwerków. No i przyzwyczajony byłem do ciał 20 latek, więc 40 nie robiły na mnie pozytywnego wrażenia. Każdy powinien szukać nawet sexu w podobnym przedziale wiekowym +-5 lat. Starsze kobiety jeśli kogoś kręcą godła tego że są stosunkowo łatwe, gdyby miał bezproblemowy sex z rowiesnicami o starszej nawet by nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość07:27 Jestem raczej wiekowym facetem i jak to się mówi pisze z nie jednego pieca chleb jadłem . Gdy miałem 20 lat dziewictwo odebrała mi kobieta 34 letnia , oczywiście za moją zgodą . Do dzisiaj dziękuję tej pani jak nauczyła mnie dobrego rozumnego , opartego na partnerstwie seksu. Miałem sex z kilkoma paniami w swoim życiu , żadna , żadna z tych pań nie była zawiedziona współżyciem zemną .Były tak uprzejme bym chciał kontynuować związek jak najdłużej . Panie w przekroju wiekowym od 16, do 45 lat.Mam dzisiaj 67 wiosen , jestem stary prawda? Moja nauczycielka nauczyła mnie jednego , od samego poznania dziewczyny rób wszystko by nie krępować się swojego i partnerki ciała rozmawiać, jeszcze raz rozmawiać o swoich potrzebach seksualnych i co oczekujesz od partnera. Jeśli będziesz się wstydził i partnerka ma to samo , to zapomnij o udanym seksie .Tego się trzymałem przez całe życie jako dojrzały facet. Dzisiaj sex owszem jest lecz nie muszę mieć często , wiadomo każdego faceta to czeka , nie martwcie się. Wiem że młodych odpycha ciało starszej osoby , lecz zapewniam was macie za jakiś czas to samo , nie uciekniecie od tego a zwłaszcza kobiety , nie spostrzegą się gdy faceci przestaną się oglądać za wami .Szanujmy się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat jestem z Wielkopolski i poszukuję Pani około 60 do miłych spotkań z sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×