Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak macie urządzone salony w bloku? :)

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze sypialnia bez okna, jak w kostnicy brrrr cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja pisalam w ścisłym centrum ? Chyba logiczne , ze blok jest na blokowisku, a nie przy starowce. Co nie znaczy, ze to nie jest blisko centrum. Tam, gdzie ja mieszkam na obrzezach miasta sa same luksusowe domy jednorodzinne, wiec slumsy to chyba raczej twoja blokowa rzeczywistosc. No chyba ze w twoim miescie w centrum sa same odrestaurowane kamienice, a na obrzezach bloki, tylko ciekawe jakim cudem w takim wypaadku masz blisko do centrum haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 Wytłumacz mi do czego jest potrzebne okno w sypialni? Poza wietrzeniem co nie jest niemożliwe? Ja mam w sypialni czarną roletę, którą zasłaniam okno również w dzień kiedy potrzebuję się zdrzemnąć. Źle mi się śpi gdy mam jasno. Ile tego światła jest potrzebne? Wystarczy mała lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj. Mieszkam w bloku, nie kazdego stac na dom z salonem i sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos lubi ciemne i ponure pomieszczenia i zaduch, jak kret w norze, to fakt, do niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam te drzwi bo moja koleżanka ma całkiem inny roztaw drzwi i okien , okno z boku a nie na przeciw drzwi i drzwi zaraz z boku nie na środku, u nie bardziej pokój jest prostokatny ale podobnie zrobione co ty chcesz u niej wyszło to fajnie tu gdzie jest to niby L u niej wychodzi taka mała wneka to ona ma telewizor taki duzy telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 Też myślę, że tam wyląduje telewizor. Na tej długiej ścianie wypoczynek i ewentualnie jakaś ładna komódka ;) x Mam łazienkę bez okna i jakoś zaduchu w niej nie ma więc się tak nie bulwersuj kobieto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a nie myślałaś o takich drzwiach?https://www.google.pl/search?q=sypialnia+w+pokoju+dziennym&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi2kvydqeTPAhXDbxQKHXFrDEsQ_AUIBigB#tbm=isch&q=sypialnia+wydzielona+w+salonie&imgrc=u-ANoUCLBWbyrM%3A x I światło jest i fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 Wygląda trochę jak drzwi do wielkiego prysznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka bez okna i nie ma zaduchu ?Po kąpieli tez nie ?Ponzalatwieniu potrzeb f.... tez nie- to gratuluje braku węchu .Kwestia przyzwyczajenia - prawda ?Ale sie lubi co sie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:00 W normalnych blokach w łazienkach jest wentylacja ograniczona umysłowo kobieto... Poza tym wiesz Ty co to jest zaduch? Nie wiesz i wypisujesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorko jak wygląda RESZTA tego mieszkania -moze tu można pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SaLOn 25m2 -no jeszcze jak w bloku -ujdzie ... ale poniżej 20 m2 to juz tylko pokój ..taka prawda . A ta sypialnia -cóż faktycznie to wygląda bardziej na sarkofag niż sypialnię :D 2.5 na .2.25 to akurat wymiar grobowca rodzinnego :O:O:O makabra ... I jeszcze coś -skoro brak miejsca w reszcie mieszkania na sypialnie (no właśnie, jaki metraż rozstaw itp ?) to sugeruje nam że jest to ciasna nora pewnie ze ślepą kuchnią :) W takich mieszkaniach nie ma salonów niestety ...tak jak Fiat Seicento nie jest autem luksusowym ani nawet rodzinnym :P nawet gdy wywalimy tylną kanapę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 18:24 - ograniczonej umysłowo kobiety ( cytuje twoje słowa ) żadna łazienka z wentylacja nie sprawdza sie tak jak łazienka z oknem - naturalnym światłem ,wietrzeniem...No cóż ale twoim zdaniem ,nie mam racji .Przepraszam hrabino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie ma 80 metrów. Składa się z kuchni z jadalnią (2 okna) łazienki (bez okna co nie jest dla mnie akurat niczym nadzwyczajnym. moja kuzynka ma 200 metrowy dom, dwie łazienki i w żadnej nie ma okna-żyje ma się dobrze, nigdy nie czułam u niej smrodu ani zaduchu a bywam tam często, wystarczy dobra wentylacja) oraz dwóch małych pokoi z czego jeden obecnie jest nasza sypialnia a drugi pokojem syna ( oba pokoje mają okna) i z salonu czy tam pokoju dziennego (zwał jak zwał :o ) w którym sa dwa okna. Aa no i jeszcze mamy przedpokoj. Dla mnie to nie klitka. Klitka to jest jak się ma 5 metrów na osobę. Tutaj na 4 będzie 20. Nie wiem po co wielka sypialnia skoro tam się tylko i wyłącznie śpi. Łóżko 1,6 na 2 metry, jak się upre to i szafa wejdzie :D dla nas ten metraż jest odpowiedni. Gdybyśmy chcieli większe to byśmy kupili wieksze. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze ty tylko i wylacznie spisz w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla salony w bloku , żart ,może pokoje i owszem , na salony trzeba być Panią a nie patolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj salon ma 50 i jest co sprzątać! Chce do bloku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:26 Napisałam tak bo dla mnie forum to nie miejsce do pisania o sferze mojego życia intymnego. Po drugie nie o tym temat a po trzecie do seksu nie trzeba sypialni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale intymność w sypialni jak najbardziej wskazana i m.in.do seksu nie tylko spania słuzy lóżko . No chyba,że zawsze będziesz uprawiać seks na tempo w lazience lub na podlodze(?).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:50 No dobrze, oczywiście, ale czy do tej intymności potrzeba nie wiadomo ile miejsca? Bo 2,2 na 2,5 to dla niektórych tutaj grobowiec. No to ja się pytam w takim razie ile wam jest potrzebne miejsca w tej sypialni do snu i intymnych poczynań hm? Bo nam wystarcza łóżko 1,6x2. I nie widzę potrzeby posiadania np. 10 metrowej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salony w bloku - dobre sobie-:) A sypialnia jak kojec - box dla konia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna osa
12.16 wredna pipo ale musisz być nieszczęśliwa co? żaden facet się tobą nie interesuje i dlatego tu ujadasz paszkwilu wstrętny. Takie mało atrakcyjne i samotne to zawsze złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czarna osa: No i tu sie pomyliłaś :-) bo nie jestem pipa tylko ...i mam zonę i jestem bardzo szczęśliwy w życiu ....a takie jak ty wszystkowiedzące" paszkwile "to tylko dużo krzyczą na kafeterii bo w realu boja sie własnego cienia .Nie obrażaj " pipo"i nie mierz innych swoją miara .A w bloku moim zdaniem to żaden salon i co zabroni mi ktos???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak lubisz na misjonarza po ciemku to taka skrytka na lozko wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.10.18 a ja 60m. zanim córka go przeraczkuje całego to zasypia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saloooon :D a ta :sypialnia" to jak schowek na szczotki :D:D:D ten temat nadaje sie na topik {przykłady największego sknerstwa i pazerności } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój salon w bloku ma około 20 m . Na przeciwko drzwi znajduje się okno. Ściany pomalowane na dwa kolory. Dwie ściany (na przeciw siebie) pomalowane na brązowo(pachnący cynamon) a dwie na jasny,kremowy kolor ( piaszczysta plaża), Na brązowej ścianie znajduje się meblościanka(brązowo-biała)+tv. Na drugiej brązowej kanapa(biała) + stolik kawowy(brązowo-biały). Nad kanapą znajdują się dwie białe półki(na nich ramki białe ze zdjęciami z naszego ślubu i zdjęciami naszego dziecka). Nad półkami wisi tryptyk(biała róża). Obok kanapy(pod oknem) stoi biały fotel. Na drugiej jasnej ścianie brązowo-biała szafa. Na meblościance stoją białe świecie,biały wazon,białe ozdobne miseczki. Za szkłem znajdują się szklanki,kieliszki. Nad tv wisi brązowo-biały zegar(okrągły). Głównie minimalizm i dominujące dwa kolory. Drzwi również są białe tak samo jak zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.17 nie masz innego zajęcia cwoku tylko tu się madrzyc. Ale zj/EB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna osa sie odezwała :-) jesteś chora kobieto tylko wulgaryzmy i obrażanie ....Wspolczuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×