Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gorączka od poniedziałku bez innych objawów u 5 latki

Polecane posty

Gość gość
Jutro z samego rana do lekarza. Czyli mogę podać?nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miała to samo-3dni gorączka ponad 39 tyko nurofen dzialal ok 5godzin. Przeszlo tak szybko jak przyszlo. Robiłam mocz-wyszlo liczne pasma śluzu. Nie bylo bialka czy innych nieprawidłowości. Zrób mocz crp to sie uspokoisz. Taka gorączka nie powinna trwać dłużej niz 3-4dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoktorTataPL
Nurofen co 8 godzin, paracetamol co 6 godzin Pamiętaj żeby leków przeciwgoraczkowych nie dawać dziecku z mlekiem, bo gorączka nie będzie chciała spaść. Jak leki nie pomagają spróbuj chłodnych okladow lub letniej kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj paracetamol nic jej nie będzie. Zrób zimn oklady na czolo i dawaj do picia chlodniejsze niz temp ciała. Ubierz lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej zaczynam sie martwić :(. Z tymi okładami:kąpielami jest problem,bo jak ma wysoka gorączkę to sie telepie z zimna i leży przykryta po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nieprawda ze tylko co 6 czy 8 . Można na przemian co 4h ale i nic sie nie stanie jak dostanie raz po 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek tak mial ostatnio. 3 dni goraczki a pozniej wysypka. To byla 3-dniowka, mimo ze juz kiedys przechodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nieprawda ze tylko co 6 czy 8 . Można na przemian co 4h ale i nic sie nie stanie jak dostanie raz po 3h. X Mozna naprzemiennie, ale tak jak napisal wyzej tata lekarz ( co 6-8 godzin). Nie wprowadzaj w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ona trzydniówka nie przechodziła,także może to jest to,bardzo sie martwię. Jutro z samego rana idę do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jutra pewnie juz bedzie po wszystkim. Zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie podawać?odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze leków? Odczekać,bo za szybko?zrobilam jej teraz okład,bo śpi,może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj to co.masz . Spokojnie Nic jej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma goraczke to podaj ale naprzemiennie. Nurofen co 8 godzin, paracetamol co 6 godzin. Czyli jak dasz nurofen to mozesz po paru godzinach (ja zazwyczaj daje po 3-4) dac paracetamol. To sa 2 rozne lekarstwa wiec nie przedawkujesz, chodzi o to ze jak dasz nurofen to nie mozesz dac nurofemu przez kolejne 8 godzin. Tak samo z paracetamolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam paracetamol teraz,ale mała sie obudziła,także okład juz zdjęty.Oby pomogło,bo bardzo sie martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym wypadku tak jak juz u kogos wyżej to było zapalenie płuc. Też powracająca wysoka temperatura i sporadyczny kaszel. W przerwach między jedną falą gorączki a drugą, córka była taka jak zwykle, bawiła się, wyglupiała, tylko apetytu nie miała. W momencie powrotu temperatury- zwłoki. Oby u was było inaczej. Trzymajcie się, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje,ze to nie zapalenie płuc,Boże :(. Może jutro coś odsłuchowe będzie widoczne,chociaż będzie wiadomo co jej jest :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jutro będzie miała temperaturę, to w pierwszej kolejności zrób prywatnie mocz i crp.To koszt ok. 50 zł, wiec niewiele. Potem do lekarza z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laboratorium mam od 7,wiec rano mała ściągnę z łóżka,do samochodu i zrobię jej wyniki. Mam w domu pojemnik na mocz to złapie mocz i zawiozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze. Będziesz wiedziała co i jak. Wiem jak to jest i jak sie czujesz, bo ja tez odchodziłam od zmysłów, wszędzie szukałam porad, pomocy, wyczytywałam w necie co to może byc, bo lekarz rozkładał ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, koniecznie zrob crp jak najszybciej. Moze byc trzydniowka, ale moze tez byc cos duzo powazniejszego. Mojemu synowi to badanie raz uratowalo zycie. Niby tez zwykla goraczka, a jak zrobilismy crp to wynik ponad tysiac- i diagnoza sepsa. Nie chce myslec co by sie stalo gdybysmy czekali kolejna dobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dosłownie odchodzę od zmysłów,próbuje młoda nakłonić na okłady,ale jest uparta i mówi ze jej zimno. Nie straszcie mnie sepsa..Tak bardzo sie martwię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłady i to juz!!!!!!!co to znaczy ze dziecko nie chce?sila jak trzeba będzie to dla jej dobra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, statystycznie pewnie najczesciej goraczka wynika z wirusowki. Po prostu rano zrob badanie na wszelki wypadek. Powyzej 50-100 dopiero sie zaczynaja bakteryjne infekcje. Bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znoszę jak bachor rządzi rodzicem a rodzic na to pozwala jutro tez jej leków jak lekarz zapisze nie podasz bo nie będzie chciała!?!!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę jej robiła okładów,podałam leki. Wiem,ze by nie zaszkodziły ale nie chce żeby sie nakręcała na noc.Leki oczywiście jeśli zostaną zapisane to jej podam.Zobaczymy co jutro wyniki pokażą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 ryj staraczko. Idź na forum dla bezpłodnych, zamiast wyżywac sie na matkach. natura jednak wie co robi, nie pozwalając takim genom się rozmnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 Ryj masz ty i bachor autorki który drze sie przy zwykłych okładach.kwestia wychowania,moje dziecko klapa na gola dupę dostałoby w takiej sytuacji ale ja mam normalna córkę a a nie hodowanego dzikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życzę sobie żebyś obrażała mnie i moje dziecko.Wiem,ze mała jest uparta,ale nie Tobie mnie i mała oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×