Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CREDIT24h. Pożyczki dla zadłużonych

Polecane posty

Gość gość

Szybka pożyczka gotówkowa prosto z dostawą na konto bankowe! Pożyczki gotówkowe skrojone na miarę Twoich potrzeb. http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pożyczka gotówkowa jest też dostępna pod tym linkiem - https://taktofinanse.pl/?pc=seo. Można liczyć na długi okres spłaty, dogodne raty oraz elastyczną ocenę zdolności kredytowej klienta. Można od razu sprawdzić wysokość rat, oraz ile wynoszą poszczególne opłaty, które wchodzą w skład zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukerman
Lepiej w przypadku potrzeby sięgnąć po sprawdzone oferty. Najbardziej teraz chyba opłaca się wonga przy pierwszej. Ciekawe ile przy kolejnej się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam polecam LoanMe. Sam brałem i się nie zawiodłem. Przynajmniej udzielają się charytatywnie na rzecz zwierząt - nie to co inne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskite
Zdarzają się sytuacje, że niestety pożyczka już nie jest rozwiązaniem. Istnieje coś takiego jak upadłość konsumencka, ale samodzielnie bardzo trudno ją uzyskać. Warto zgłosić się po pomoc do kancelarii np. Egidon https://egidon.pl która ma na swoim koncie naprawdę sporo wygranych spraw tego typu. Można zacząć życie od nowa, bez długów. Jednak trzeba się uzbroić w cierpliwość - bo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cukerman, dziękuję za pozytywną opinię o naszej firmie. Faktycznie obecnie jest dużo firm udzielających kredyty, jednak nie każda ma takie jasne i przejrzyste zasady wzięcia pożyczki jak wonga.com. W naszej firmie możesz wziąć pożyczke do 1500 zł i masz czas na jej spłatę do 60 dni. Dodatkowo koszt pierwszej pożyczki to zaledwie 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Jeżeli chodzi o kolejną pożyczkę to maksymalny limit może wzrosnąć do wysokości 5000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki widoczny jest już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sposobem na wziecie szybkiej pożyczki przez internet jest Feniko.pl. Ja, gdy zaszła taka potrzeba wziąłem pożyczkę na 4 miesiące 500 zł. Na stonie internetowej wyliczyło mi wszystkie odsetki. Także wiedziałem ile mam spłacić... jeszcze przed wzięciem kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedłem na ich stronę internetową i zastanawiam się co to jest czynnik RRSO. Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfhc
RRSO- rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Ja od siebie polecam Kredyty-Chwilówki, już dwa razy uratowały mi życie. Szybka pożyczka- szybka spłata. Dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie polecam feniko.pl pożyczki online. Wziąłem taki na 4 miesiące. Bardzo fajna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyty-chwilówki 0% dla pierwszej pożyczki zaciągniętej w tej firmie. Jestesmy uratowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY znajdzie tutaj coś dla siebie! Najlepsza strona w internecie! przeszukałem cały internet i lepszej strony jak ta nie znalazłem! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów pożyczek, kredytów Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×