Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Nikt mnie nie lubi

Polecane posty

k jak w tytule, jestem Diana mam 21 lat i nigdy nie miałam przyjaciółki. W sumie sama nie wiem czemu. Mogłabym to zwalić na swoją niepełnosprawność i wrednych ludzi, ale nawet inni niepełnosprawni też mnie unikają jak się da. Na przerwach w czasach szkolnych siedziałam zazwyczaj sama, czytając albo rozmyślając. Próbowałam się integrować, ale po kilku nieudanych próbach przestałam, bo nie jestem z tych które się narzucają. Jestem grzecznym dzieckiem i nie sprawiam kłopotów większych nie licząc moich wybuchach złości, bo fakt, nerwowa jestem i to mocno . Jestem też osobą bardzo wycofana i niezbyt otwarta. Interesuję się kulturą Japonii, lubię też czytać książki obyczajowe nie-romanse dla nastolatek. Jestem refleksyjna, empatyczna i pomocna. Nie jestem zbyt ładna, ale większość ludzi też nie jest a mają znajomych. Żyję w swoim świecie. Co do internetu, to mam tam przyjaciółkę, bardzo dobrze się rozumiemy, akceptujemy, ale niestety ma mało czasu. Na grupach na fb moje posty o książkach, czy o refleksjach na temat życia często pozostają bez odpowiedzi. Na jednej grupie na fb byłam masowo hejtowana, bo byłam wg nich głupią gimbą, która pisała posty bez sensu. Nawet mój własny młodszy brat nazywa mnie ciotą i pasztetem W sumie to lubię samotność, ale ciekawi mnie, co może być we mnie odpychającego... Co o tym wszystkim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo, że nie potwierdzisz, neptyś. ;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) ja Cie polubiłam po Twoich wcześniejszych wpisach. Jesteś fajną pozytywniw zakręconą osobą z dystansem do swojej niepełnosprawności. Tak trzymaj! Pozdrawiam z Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieznam cie ale mam zamiar cie polubiec,daj sie poznac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, już Cię lubię, za lubowanie się w kulturze azjatyckiej :) Ja to akurat interesuje się bardziej Koreą Południową, ale o Japonii też trochę wiem :) Miałam tu kiedyś swój niebieski nick, ale oficjalnie już z niego kilka miesięcy nie piszę, może byś po nicku kojarzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chociaż muchy? też nie? unikają Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Ta postać w awatarze to Tomoko Kuroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×