Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

nie lubie siebie a wrecz nienawidze

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

nie podobam sie sobie czuje die od innych gorsza uwazam ze na nic dobrego nie zasluguje , ciezko mi sie zyje z tago samoocena,ale ie potrafie tego zmienic cyz ma ktos podobnie? albo zna ktos takie osoby jak ja?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
kundelson szukaj szukaj gdzie jest basia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja tak mam. Wyobra偶am sobie, 偶e gdybym by艂a inn膮 osob膮, inaczej wygl膮da艂a (nie lepiej nie gorzej, po prostu inaczej) mog艂abym robi膰 wi臋cej rzeczy, czu膰 si臋 swobodnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dodam, 偶e powoli zaczyna do mnie dochodzi膰, 偶e to w tym tkwi problem. Bo odbija si臋 to na moim 偶yciu, ludzie to wyczuwaj膮 i nie toleruj膮 takich os贸b kt贸re same siebie nie lubi膮. Kto艣 mi nawet kiedy艣 da艂 do zrozumienia, 偶e jestem zakompleksiona, ale my艣la艂am sobie, 偶e tak nie jest bo teoretycznie brzydka nie jestem i problem gdzie indziej le偶y. Ale to nie ma nic do rzeczy. Do tego cz臋sto na艣laduj臋 zachowania innych sama czuj臋 si臋 tak jakbym nie mia艂a osobowo艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
marzy mi sie swiety spokoj z dala od ludzi z nie mojej bajki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
mam tak samo kazdy facet patrzy interesuje sie moimi kolezankami szczerze nawet bym nie chciala zeby ktos zainteresowal sie mna lepiej takiej osobie jak ja zyc samemu odechciewa mi sie wstawac isc do pracy itd,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
I jeszcze, nie tylko na艣laduj臋 zachowania innych, bo nawet wygl膮d innych. Jestem nijak膮, nudn膮, niezdecydowan膮, przeci臋tn膮 dziewczyn膮 boj膮c膮 si臋 wszystkiego. Nie mam szacunku do siebie inni te偶 nie maj膮 do mnie, uchodz臋 za wiecznie zestresowan膮 ludzie pomiataj膮 mn膮 dos艂ownie i nie traktuj膮 powa偶nie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jakie mia艂y艣cie relacje z rodzicami w dzieci艅stwie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja mia艂am takie dzieci艅stwo, 偶e wolno dorasta艂am. Ojciec obrzydzi艂 mi 偶ycie. Stara艂am si臋 by膰 mo偶liwie bezproblemowa i mia艂am stresy. Wszystko musia艂am ukrywa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
z mama ok. tata srednio naduzywa艂 alkoholu, ja mam 2siostry kt贸re ymi kazdy sie intersowal gdziekolwiek pojd膮ckazdy m贸wi o nich ze sa piekne , wiekszosc facet贸w chce sie znimi umawiac ze mna nie wiec prawda jets taka ze ja jestem brzydka one piekne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja mia艂am szcz臋艣liwe dzieci艅stwo,wi臋c nie wiem w czym tkwi przyczyna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No to wszystko jasne. My艣la艂a艣 o terapii?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
U mnie ojciec te偶 pi艂 i bywa艂o 偶e zn臋ca艂 si臋 nad rodze艅stwem, a ja by艂am bezproblemowa i 偶y艂am w stresie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
My艣lisz,偶e tu chodzi o urod臋? Mo偶e ludzie po prostu wyczuwaj膮,偶e siebie nie akceptujesz? Napisa艂a艣 to zreszt膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Terapia by艂a do 00:28

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
To ja pisa艂am o tym 偶e tu chodzi o brak samoakceptacji i 偶e ludzie to wyczuwaj膮. A potem pomiataj膮 do woli. Uroda obiektywnie nie jest a偶 tak wa偶na. Wa偶ne by czu膰 si臋 dobrze sob膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
autorka myslalam o terpaii za bardzo porownuje sie do si贸str ale ja odstaje od nich uroda co mam powiedziec psychologowi ze sie sobie nie podobam ... w jaki sposob mi pomoze zmieni mi rysy twarzy nos usta?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie my艣la艂am o terapii jeszcze bo praktycznie dzisiaj zda艂am sobie z tego spraw臋 (naprawd臋). Po dzi艣 dzie艅 si臋 tego wypiera艂am. Chocia偶 w czym mo偶e psycholog pom贸c, nie wiem, proszek przepisa膰? My艣l臋 o tym, aby robi膰 co艣 dla siebie. Za艂o偶y膰 bloga, 膰wiczy膰. Zmieni膰 wygl膮d, pofarbowa膰 w艂osy. I spr贸bowa膰 cz臋艣ciej pokazywa膰 si臋 publicznie. 膯wiczy膰 asertywno艣膰 i pr贸bowa膰 wydoby膰 ze mnie jak膮艣 osobowo艣膰. A jak to nie pomo偶e to pewnie zdecyduj臋 si臋 na psychologa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dziewczyny a co wam sie w sobie nie podoba aco podoba?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dobry terapeuta mo偶e Ci臋 naprawi膰. Mam na my艣li sesje, a nie proszki. Mo偶esz skorzysta膰 z terapii online. X Bardzo odstajesz od si贸str?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Pisa艂am jako go艣膰 dzi艣 Wygl膮d i charakter.Wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Odpowiadaj膮c na pytanie, chyba lubi臋 w sobie to, 偶e jestem naprawd臋 lojalna. To nie jest powszechne. I pomys艂owa. A z wygl膮du to nie wiem. Niby jest dobrze bo nie mam jakiej艣 karykaturalnej twarzy krzywej czy nadwagi, ale wygl膮dam nijako i niezdrowo. Makija偶 te偶 mi nie s艂u偶y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
figure mamy podobn膮 ale one ladniejsze buzie rysy oczy ciemne wlosy ja blondynka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nijako moze masz mysi kolor wlosow niezdrowo, masz problemy z cera?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mam mysie w艂osy i problem贸w z cer膮 nie mam w sensie tr膮dzik czy zask贸rniki, ale jestem bardzo blada wr臋cz zielona, rysy twarzy mam takie typowe nie wiem jakby to powiedzie膰, typowe, nie mam oryginalnej urody.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
uzywaj innnego pudru bardziej cieplego bezy zmien ubior mzoe na bardziej kobiecy dziewczyny moizm zdaniem psycholog Wam powinien pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Autorka nie akceptuje swojego wygl膮du a co je艣li kto艣 nie akceptuje swojego charakteru?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
charakter latwiej zmienic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
01:12 no nie wiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je艣li masz matowe w艂osy to dobrze sprawdzi si臋 sok z aloesu dodany do od偶ywki ( najlepiej z olejkami np. karite ) Do tego l-cysteina co 2 tygodnie i powinno by膰 ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×