Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGB

Seks w 8 dniu cyklu...czy to spore ryzyko[EDIT]NIEAKTUALNE:D

Polecane posty

czy raczej niemozliwe, bo teoretycznie to dni nieplodne??????? Oczywiscie chodzi mi o seks bez zadnych zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz krótkie cykle to bardzo prawdopodobne, ja przy cyklach 28 dniowych, owulce w 13-14 dniu zaszłam w 9 dc, przy krotszych cyklach możesz mieć owulacje wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mam krotkie,ale nie skonczyl w srodku-w ostaniej chwili. jednak wiem ze i tak jest ryzyko...jakos boje sie zrobic test, bo albo mam jakies objawy albo urojenia. powinnam, a raczej powinnismy byc bardziej odpowiedzialni, ale czasem tak bywa ze ponosi i zbytnio sie nie mysli.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostac za max tydzien, dzisiaj strasznie mnie zemdlilo w drodze powrotnej, wymiotowalam. Gdyby nie to nie stresowalabym sie , bo zdazalo mi sie bez-rzadko ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z się na potęgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe gggb będziesz bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to nie jest odpowiedni moment,chociaz kocham dzieci i lubie sie zajmowac dziecmi rodzenstwa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JahIthBer dziś sorry,ale to akurat facet ktorego znam od 2 lat, poznalam go majac 18 lat, bylam w zwiazku przez pare mies i kochalam jak nigdy nikogo wczesniej. Rozstalismy sie przez nieporozumienia i znowu zaczelismy sie kontaktowac, co wymknelo sie ostatnio troche spod kontroli. JahIthBer dziś a w tylu zwiazkach nawet nie bylam, czy nawet z tyloma sie nigdy nie bzykalam-to jest mniejsza cyfra-spotykanie sie z kims, umawianie, nierówna sie od razu seks.🖐️ kochalam dwa razy, zauroczona krotkotrwale bylam 3 razy-wiem co to milosc i jestem stala w uczuciach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mam czasem chorobe lokomocyjna wiec to moze przez dluga podroz-nie chce mi sie wierzyc ze tak od razu po okresie moglam zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj rad u kafeteryjnych debili i idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś masz racje, chyba nie powinnam pisac i zaraz sie klade.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę Alinka będzie miała dzidzię :D:D:D nazwij ją Kafeteria :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie pierwszy raz mam watpliwosci ze wzgledu na moj nieregularny okres i jakos do tej pory nie mam dziecka.:) ps. o co ci chodzi?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydziłabyś się jeszcze uprawiać seks z facetem który nie depiluje klatę i ma krzywy ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przerywany to ogromne ryzyko ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb to dno wystarczy poczytać jej posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat0wice dziś gość dziś zaraz sie pochlastam...:( x a jakby kogos interesowalo to nie jestem-3 testy nie moga sie mylic.:D i cynic mial racje-chyba nie umiem teraz kochac-jesli juz to tylko siebie.:classic_cool:;) i na razie raczej nie chce mi sie z nikim wiazac na stale, zyc w rutynie-wole byc wolna.:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JahIthBer dziś spoko filipku.:D😘 i tak nim jestes.:D Nie wiesz o co chodzi, nie znasz mnie.;) cos tam jeszcze do niego czuje, ale równocześnie nie chce-nie jestem teraz gotowa na zwiazek,chce byc sama, zeby dal mi spokoj-za bardzo sie zrazilam, zawiodlam bedac w stalych zwiazkach.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Po co piszesz jak kazdy post edytujesz? Nudzisz sie bo Twój fagas tak długo sie regeneruje między jednym rżnięciem a drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Hahaha gggb j****a dwa baty mowi, ze nie miala 6 facetow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 cm w bicepsie dziś bo pisze na szybko, nie spojrze,a potem poprawiam literowki.;) nie ma fagasa od rzniecia-nawet nie mam ochoty.:classic_cool::D bardziej lubie zwodzic niz sie rznac.;) a z tamtym nie powinno sie to stac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał121212 dziś bzykalam sie z 4🖐️ moge przyrzec, a kiedys ustalilam sobie limit do 5 moze byc ciezko.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał121212 dziś jakos nie brakuje takich co interesuja sie na powaznie, ale ignoruje wiekszosc, za bardzo sie kiedys zaangazowalam i sparzylam.:) moj problem jest taki ze notorycznie "wracam" na chwile i SPOTYKAM SIE Z BYLYMI.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×